Dodaj do ulubionych

Kto był kim przy Okrągłym Stole

06.02.09, 10:16
Niepotrzebnie zaprosili "obserwatorów kościelnych".Od tamtej pory
nie można ich się pozbyć-nic,k... nie robią tylko wszystko obserwują.
Obserwuj wątek
    • jerjar Re: Kto był kim przy Okrągłym Stole 06.02.09, 10:39
      No może niewiele robią, ale swoje biorą.
    • zsxdcf Kto był kim przy Okrągłym Stole? 06.02.09, 11:17
      Nr 38 siedzi jakaś łysa głowa,a piszecie Staniszewska.Nieźle.
      • ptr0 Re: Kto był kim przy Okrągłym Stole? 21.02.09, 03:16
        zsxdcf napisał:

        > Nr 38 siedzi jakaś łysa głowa,a piszecie Staniszewska.Nieźle.
        A kobiety nie mogą być łyse? LOL
    • braverheld Kto był kim przy Okrągłym Stole? 06.02.09, 13:01
      Brawo!Gratulacje! Nr 38 Generał Kiszczak w/g Was Minister Spraw
      Zagranicznych!!!
    • qasher Kpiny! 06.02.09, 13:46
      Biskup na obradach? A namiestnika latającego potwora Spaghetti nie wpuścili!
      Kpiny i brak poszanowania dla innych religii!
      • hassas Re: Kpiny! 06.02.09, 15:53
        a ty jebanycw...u to co ? zydem jestes
        pie... mnie inne religie, to nie religie tylko sekty, Bóg jest
        jeden

        "potwora Spaghetti nie wpuścili!" - coz wiem ze Twoja matka tez
        chciala wejsc, ale nie mogla
        • qasher Re: Kpiny! 06.02.09, 16:19
          Slyszales o czyms takim jak ironia? Nie slyszales.
          Slyszales o czyms takim jak myslenie? Nie slyszales.

          Do pewnych dyskusji powinienes dorosnac, a przynamniej skonczyc gimnazjum :)
    • atur22 Re: Kto był kim przy Okrągłym Stole 06.02.09, 15:24
      W UK tez klechy pchaja sie do koryta i wladzy ale nie jast to na taka skale jak
      w Polsce. Regularnie uczęszczający do kościoła anglikanie stanowią trzy procent
      populacji, niemniej mają 26 biskupów w Izbie Lordów;-/ Proporcje zachowane???
    • xnonorx Za jakie "zasługi" przy stole siedział 06.02.09, 17:54
      A. Kwaśniewski?!?!
      Kiedyś pokazano w tv film który ktoś "potajemnie" (udając że ma
      wyłączoną kamerę) nagrał podczas obrad O.S. Ktoś wie gdzie ten film
      można znaleźć?
    • konrad.ludwik02 "cortez": jak się domyślam, przemawia prez Ciebie 06.02.09, 19:14
      "cortez": jak się domyślam, przemawia prez Ciebie przywilej późnego
      urodzenia?
      Zapewniam Cię, postujesz w wielkiej, może decydującej mierze, dzięki
      wstawiennictwu Kościoła i udziału jego światłych przedstawicieli w
      Okrągłym Stole! Gdyby nie oni, miałbyś się równie dobrze, jak
      Północni Koreańczycy czy towarzysze kubańscy!!! Żarłbyś kilo ryżu na
      tydzień lub wypatrywałbyś paczki z Miami. Internet? Zapomnij o nim,
      nawet w rzekomo "postępowych", ale komunistycznych Chinach jest tak
      ocenzurowany, że nieoglądalny dla normalnego człowieka.
      • cortez.the.killer "Światli przedstawiciele" dbają przede wszystkim o 07.02.09, 06:52
        interes swój własny i kościoła ,który reprezentują.Wystarczy popatrzeć
        jak się wygodnie "ustawili".Żadna grupa ludzi nie ma takich przywilejów -jak czarni.Niedługo Państwo będzie prało ich gacie i
        utrzymywało ich dupencje.















    • konbar A g.wno NAS to obchodzi!! 07.02.09, 01:15
      • wet3 Re: konbar 07.02.09, 14:53
        konbar napisal: > A g.wno NAS to obchodzi!!

        Jasne, czerwony jelopie luci najzwyklejszy debilu! Byli tam tylko
        ci, ktorzy rzadzili w PRLu, a teraz rzasza w PRL-bis - sami swoi.
        Takich tylko niejaki Kiszczaik, po skrupulatnym przenicowaniu ich
        dosier, zaprosil na ten stol hanby i zlodziejstwa!!!
        • wet3 Re: konbar 07.02.09, 15:01
          wet3 napisał:

          > konbar napisal: > A g.wno NAS to obchodzi!!
          >
          > Jasne, czerwony jelopie luci najzwyklejszy debilu! Byli tam tylko
          > ci, ktorzy rzadzili w PRLu, a teraz rzasza w PRL-bis - sami swoi.
          > Takich tylko niejaki Kiszczaik, po skrupulatnym przenicowaniu ich
          > dosier, zaprosil na ten stol hanby i zlodziejstwa!!!

          Chyba zaczynam slepnac! Przepraszam za przepuszczone bledy.
          Powinno byc: Jasne, czerwony jelopie lub najzwyklejszy debilu! Byli
          tam tylko ci, ktorzy rzadzili w PRLu oraz ich wtyczki rzadzace teraz
          PRL-bis - sami swoi. Takich tylko niejaki Kiszczak, po skrupulatnym
          przenicowaniu ich dosier, zaprosil do tego stolu hanby i
          zlodziejstwa!!!
    • waterman50 Kto był kim przy Okrągłym Stole? 07.02.09, 11:08
      A gdzie nasi dzielni bracia?Pognali po ciastka,a może parzyli herbatkę?
    • drugi-alex62 Kto był kim przy Okrągłym Stole 07.02.09, 15:00
      Czy ktos moze mi powiedziec,dlaczego na tym zdjeciu nie ma panow
      Kaczynskich i innych PISowcow (np A.Macierewicza)?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • konrad.ludwik02 Zasiadali wymiennie: Grażyna Staniszewska i ... 08.02.09, 11:06
        Zasiadała wymiennie: Grażyna Staniszewska (na obradach plenarnych w
        Zespole ds. gospodarki i polityki społecznej, Grupa robocza ds.
        indeksacji i polityki społecznej).
        Natomiast Lech Kaczyński - Zespół ds. pluralizmu związkowego i
        Jarosław Kaczyński - Zespół ds. reform politycznych.
        W obradach plenarnych Bracia zdaje się nie uczestniczyli, w
        zespołach roboczych nie występowali w rolach wiodących ...
        (wg "Okrągły stół - kto jest kim" Wyd. MYŚL, 1989)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka