Dodaj do ulubionych

Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę

09.02.09, 15:45
My nie akceptujemy populizmu, nie akceptowaliśmy i nie będziemy akceptować.
Obserwuj wątek
    • kptamerica Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:45
      jak to nie akceptuje a kto zaakceptowal terrorystyczne mordy mafii
      albanksiej na serbach i terrorystyczne naloty nato na szkoly i
      szpitale serbskie a takze terrorystyczne ataki na irak i afgan oraz
      osetie poludniowa
      • j23plpol kptamerica 09.02.09, 16:04
        dlatego głównym wrogiem cywilizacji światowej jest amerskie imperium
        zła.

        NE DAMO KOSOVO!!!
        NASE JE, UVEK BILO!!!

        kptamerica napisał:

        > jak to nie akceptuje a kto zaakceptowal terrorystyczne mordy mafii
        > albanksiej na serbach i terrorystyczne naloty nato na szkoly i
        > szpitale serbskie a takze terrorystyczne ataki na irak i afgan
        oraz
        > osetie poludniowa
        • tw_wielgus Re: kptamerica 09.02.09, 16:09
          Waszej cywilizacji- tak...
          • slon2002 reakcja na notę: pocałujta mnie w dupę po trzykroć 09.02.09, 16:28
            • calli do jankeskich piesków w RP.. 09.02.09, 16:48
              ..kiedy porwano włoskiego dziennikarza w Afganistanie i jankesi odmówili pomocy
              w jego uwolnieniu, rząd włoski zagroził wycofaniem wszystkich swoich wojsk z
              tego kraju - pomoc jankeska nadeszła błyskawicznie, zwolniono pięciu (!)
              komendantów talibskich i gościa odnaleziono całego i zdrowego. w przypadku
              porwanych południowokoreańskich misjonarzy i podobnej odmowie pomocy jankeskiego
              'sojusznika' rząd koreański dogadał się ZA PLECAMI wszystkich z Talibami i
              swoich obywateli po prostu wykupił za sporą kasę /1 mln $ od głowy/. dlaczego w
              Niemczech, kiedy porwano ich dziennikarkę, Meier, w kraju odbywały się
              wielotysięczne manifestację a jej zdjęcia i naciski na rząd aby działał jeszcze
              intensywniej w tej sprawie obiegały media non-stop? w Polsce rząd próbował
              sprawę zamieść pod dywan, rodzinę uciszyć a samemu porwanemu wymazali twarz w
              każdym przekazie telewizyjnym.

              to pokazuje, kto i jakimi sposobami potrafi o swoich obywateli zabiegać; nie
              dotyczy: Polska
              • j23plpol Calli 09.02.09, 16:53
                Bo nas, ku... mac, nic co rozsadne nie dotyczy. Odkad sprzedalismy
                sie jak zwykla najebana ku... interesom amerskiej zarazy
                automatycznie tym co maja krew na rekach tam na gorze odebralo
                godność. Za to napełniło portfele.

                calli napisał:

                > ..kiedy porwano włoskiego dziennikarza w Afganistanie i jankesi
                odmówili pomocy
                > w jego uwolnieniu, rząd włoski zagroził wycofaniem wszystkich
                swoich wojsk z
                > tego kraju - pomoc jankeska nadeszła błyskawicznie, zwolniono
                pięciu (!)
                > komendantów talibskich i gościa odnaleziono całego i zdrowego. w
                przypadku
                > porwanych południowokoreańskich misjonarzy i podobnej odmowie
                pomocy jankeskieg
                > o
                > 'sojusznika' rząd koreański dogadał się ZA PLECAMI wszystkich z
                Talibami i
                > swoich obywateli po prostu wykupił za sporą kasę /1 mln $ od
                głowy/. dlaczego w
                > Niemczech, kiedy porwano ich dziennikarkę, Meier, w kraju odbywały
                się
                > wielotysięczne manifestację a jej zdjęcia i naciski na rząd aby
                działał jeszcze
                > intensywniej w tej sprawie obiegały media non-stop? w Polsce rząd
                próbował
                > sprawę zamieść pod dywan, rodzinę uciszyć a samemu porwanemu
                wymazali twarz w
                > każdym przekazie telewizyjnym.
                >
                > to pokazuje, kto i jakimi sposobami potrafi o swoich obywateli
                zabiegać; nie
                > dotyczy: Polska
                • 1410_tenrok serbusiu, a co ciebie Polska interesuje??? 09.02.09, 16:55
                  idz do swoich kózek!!!!
              • straszna.dziwka Re: do jankeskich piesków w RP.. 09.02.09, 17:43
                Prawda, ze po ilus juz z kolei akcjach, w ktorych Polska jest dymana przez USA z kazdej strony, pora na publiczna debate na temat relatywnych korzysci/strat z bezustannego wspierania USA, w akcjach militarnych i nie tylko. Z jednej strony wojska w Afganistanie, ktorych obecnosc nie przeklada sie na wymierne korzysci. Z drugiej strony rozpadajace sie F-16 za ciezkie pieniadze. Z trzeciej strony a to Polska oslem trojanskim USA, a to Polska przyjmuje na klate polityczny syf zwiazany z tarcza, a to, a tamto. Same zle wiadomosci, jak dotad zero dobrych. Nie mam nic przeciwko dawaniu dupy za kase, ale gdzie ta kasa jest? Polski podatnik ma prawo otrzymac raport, wyciagnac z niego wnioski, i publicznie zastanowic sie, czy dalej wartow to brnac, i za jaka cene.
                • calli Re: do jankeskich piesków w RP.. 09.02.09, 17:54
                  święte słowa, nie może być tak, że rządowo-prezydenckie sprzedawczyki kupczą
                  bezpieczeństwem kraju, zdrowiem i życiem żołnierzy wbrew woli suwerena -
                  zdrajcom należy się szafot, nie synekury.
                • 1410_tenrok a gadalas kiedys z pilotami f-16? 09.02.09, 17:55
                  to se pogadaj i przestan truc.
                  A kto kogo dyma, to nie twoj interes. A jak ci sie nie podoba, to
                  biegiem do ruskich marsz!!!
                  • calli Re: a gadalas kiedys z pilotami f-16? 09.02.09, 18:06
                    a ty co tak pyszczysz, sprzedawczyku, kagańca nikt dawno nie założył? moje
                    podatki, mój interes - także buzia, cieciu.
                    • 1410_tenrok nie pitol 09.02.09, 20:43
                      ponieważ sam nie wiesz o czym gadasz!!!
                  • straszna.dziwka Re: a gadalas kiedys z pilotami f-16? 09.02.09, 19:10
                    Jesli sa korzysci, to bardzo sie ciesze. Co nie zmienia faktu, ze brak
                    publicznej debaty na ten temat jest nienormalny. Demokracja polega miedzy innymi
                    na tym, ze prasa, organizacje pozarzadowe, i inne tego typu instytucje
                    publicznie analizuja posuniecia rzadow, przynajmniej w drazliwych kwestiach.
                    Kwestia dymania Polski przez USA jest drazliwa, irytuje wiele osob i
                    zdecydowanie zasluguje na publiczna debate. Tymczasem w tej sprawie panuje
                    cisza, natomiast roztrzasa sie jakies pierdoly personalne, X obrazil Y, X
                    ustepuje zastapiony przez Y, X popiera, Y protestuje, X radzi, Y odmawia. Kogo
                    obchodza tego rodzaju rozgrywki? Mnie nie, bo nie mieszkam w Polsce, i nie
                    kojarze, ani nawet nie chce kojarzyc tych nazwisk. Dzisiaj sa jedni, a jutro
                    beda drudzy, w gruncie rzeczy mam to w dupie. Bardziej interesowalyby mnie
                    kwestie fundamentalne: co moj kraj zyskal, a co stracil na tym czy innym
                    sojuszu, i dokad to wszystko zmierza.
                    • 1410_tenrok pitolisz slicznoto 09.02.09, 20:43
                      pasuje ci, że 300 lat nas ruscy dymali???? Dzieki temu
                      amerykanskiemu 2dymaniu" żyjesz w normalnym kraju, a nie na jakiejs
                      białorusi albo w uzbekistanie.
                      Twoj kraj zyskał na tym sojuszu, że w przeciągu 20 lat znormlniał. W
                      twoim kraju Polacy mogą wybierac swoje władze i to Polacy decydują o
                      swoim kraju, a nie jakis dupek przywieziony w teczce przez moskali!
                      Mało ci tego???
      • tw_wielgus Re: Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 16:08
        Dodaj do tego bestialski napad na Gruzję, zrównanie z ziemią
        Groznego i wiele innych przykładów braterskiej sowieckiej pomocy
        • j23plpol Wychodzi z Ciebie michnikowszczyzna 09.02.09, 16:10
          Dodaj do tego mordy dokonywane przez UCK w Kosowie, naloty na Serbie
          1999, bomby uranowe zabronione konwencjami miedzynarodowymi,
          pogwalcenie prawa miedzynarodowego poprzez przyznanie okupacji
          Kosowa i milion podobnych przypadkow.

          tw_wielgus napisał:

          > Dodaj do tego bestialski napad na Gruzję, zrównanie z ziemią
          > Groznego i wiele innych przykładów braterskiej sowieckiej pomocy
          • tw_wielgus Re: Wychodzi z Ciebie michnikowszczyzna 09.02.09, 16:21
            A byłbyś zapomniał o serbskich mordach... To tak dla przypomnienia.
            • j23plpol Nie zapomnialem 09.02.09, 16:28
              Podobnie jak o ustaszkich, mudzahedinskich, sziptarskich, amerskich
              i eurokolchozu.

              tw_wielgus napisał:

              > A byłbyś zapomniał o serbskich mordach... To tak dla przypomnienia.
              • tw_wielgus Re: To dobrze.... 09.02.09, 16:34
                To bardzo dobrze...
              • bmc3i Tylko o nich nie wspominasz. 09.02.09, 16:52


                j23plpol napisał:

                > Podobnie jak o ustaszkich, mudzahedinskich, sziptarskich, amerskich
                > i eurokolchozu.
                >
                > tw_wielgus napisał:
                >
                > > A byłbyś zapomniał o serbskich mordach... To tak dla przypomnienia.
              • 1410_tenrok j23 i ta lalal 09.02.09, 16:53
                a dużo jest takich jak ty?
                wydaje mi sie, że jeszcze dużo za dużo!!!

                karadzic-milosevic=hitler+himmler!!!!!
                • j23plpol Re: j23 i ta lalal 09.02.09, 17:03
                  Nalezysz do tej bardzo niestety nielicznej grupy osob na forach,
                  ktora w zaden sposob nie jest mnie w stanie obrazic.

                  1410_tenrok napisał:

                  > a dużo jest takich jak ty?
                  > wydaje mi sie, że jeszcze dużo za dużo!!!
                  >
                  > karadzic-milosevic=hitler+himmler!!!!!
                  • 1410_tenrok serbusiu!!!! 09.02.09, 17:09
                    gdybys kozoseksie tak uważał, to byś na ten post nie odpowiedział.
                    • j23plpol Re: serbusiu!!!! 09.02.09, 17:10
                      Alez bardzo prosze. Ten post jest ostatnim do Ciebie kiedykolwiek.

                      1410_tenrok napisał:

                      > gdybys kozoseksie tak uważał, to byś na ten post nie odpowiedział.
                      • 1410_tenrok i bardzo dobrze ziegenficker 09.02.09, 17:52
                        kazdy Albanczyk, Chrowat, Bosniak jest lepszy od serbskiego
                        bandziora. Amerykanie pokazali wam, że jestescie niczym. Dostaliscie
                        w nos za wasze mordy.

                        A teraz włazisz tu na to forum z jakimis swinstwami. Ty sie zachowac
                        nie potrafisz.
          • bmc3i Re: Wychodzi z Ciebie michnikowszczyzna 09.02.09, 16:51
            j23plpol napisał:

            > Dodaj do tego mordy dokonywane przez UCK w Kosowie, naloty na Serbie
            > 1999, bomby uranowe zabronione konwencjami miedzynarodowymi,
            > pogwalcenie prawa miedzynarodowego poprzez przyznanie okupacji
            > Kosowa i milion podobnych przypadkow.
            >
            \
            Dodaj do tego bestialskie masowe mordy w Srebrenicy i na calych bal;kanach, pod
            serbskimi auspicjami, przez serbskie bojowki i serbska armie.
            • j23plpol Re: Wychodzi z Ciebie michnikowszczyzna 09.02.09, 16:58
              Nie chce mi sie na cos takiego odpowiadac. Wiesz o tej paskudnej
              wojnie tyle co ci powiedzieli w TVN albo innym CNN a puszysz sie jak
              paw. Ofiary byly po wszystkich stronach, czesc ich pamieci.
              Niezaleznie od narodowosci to byli ludzie.

              bmc3i napisał:

              > j23plpol napisał:
              >
              > > Dodaj do tego mordy dokonywane przez UCK w Kosowie, naloty na
              Serbie
              > > 1999, bomby uranowe zabronione konwencjami miedzynarodowymi,
              > > pogwalcenie prawa miedzynarodowego poprzez przyznanie okupacji
              > > Kosowa i milion podobnych przypadkow.
              > >
              > \
              > Dodaj do tego bestialskie masowe mordy w Srebrenicy i na calych
              bal;kanach, pod
              > serbskimi auspicjami, przez serbskie bojowki i serbska armie.
              >
              >
              >
    • sselrats Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:46
      Rzadowi polskiemu bylo bardziej na reke,zeby Polak zostal
      zamordowany niz zeby sprawa rozeszla sie po kosciach. Kto teraz
      bedzie sie przejmowal jak wyjda na jaw wiezienia CIA i klamstwa o
      nich? Jeszcze ludek pochwali panow.
      • gosiewizm Re: Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:53
        Gdyby wyszla na jaw jakakolwiek prawda o wiezieniach CIA, umoczylo
        by to co najwyzej politycznych przeciwnikow obecnego rzadu,
        zwlaszcza SLD, wiec raczej to to kiepski wniosek.
        • sselrats Re: Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 16:16
          Umoczyli by wszyscy, ktorzy powtarzali klamstwa.
    • zalobanarodowa Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:47
      Wyszedł, wybełkotał banał i poszedł. Tylko tyle masz do powiedzenia i
      zrobienia w tej sprawie płezydęcie??
    • valetudo76 Byliśmy głupi, jesteśmy głupi, będziemy głupsi - 09.02.09, 15:49
      - powiedział prezydent Lech Kaczyński.
    • beatrix-kiddo Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:52
      Kwaczor, zamknij się lepiej, bo co powiesz, to głupio. Nawet z sensem sklecić
      zdania w obliczu tragedii nie umiesz. "Profesorek" z bożej łaski, cholera.
    • tw_wielgus Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:57
      "Prezydent uważa, że reakcja na zabicie Polaka powinna uderzyć w
      terrorystów, a nie w ludzi, którzy nie mają z tym nic wspólnego."

      Jak nalezy rozumieć to zdanie? Ministrze Kownacki, min. Kamiński -
      prosimy o wykładnię.
    • kptamerica Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:59
      jak przyjaciel jarka sarkasvili mordowal 3000 osetyjczukow walac do
      nich z artylerii i gradow to akceptowal jaki on humanitarny zaraz
      sie rozplacze
    • j23plpol Amerski bandytyzm 09.02.09, 16:02
      My nie akceptujemy sojuszy z amerami, nie akceptowaliśmy i nie
      będziemy akceptować. Zwróć się dziadu do swojego kolegi Dżordża
      Dablju, on Ci pomoże.
      • m.pazdzioch Re: Amerski bandytyzm 09.02.09, 17:33
        j23plpol napisał:

        > My nie akceptujemy sojuszy z amerami, nie akceptowaliśmy i nie
        > będziemy akceptować.

        my??? a ile was smieciu ? raz? qwo bolszewicka ,gnido komusza do zajeb..ia!!!
    • j23plpol W wszystko to...amerzy 09.02.09, 16:08
      a wszystko to jest wynikiem wiernopoddanczej polityki wobec amerow i
      lizania dupy amerskiej ku...e. niech polacy przelewaja krew we
      wszystkich wojnach wywolanych przez tych zbrodniarzy, problem
      bezrobocia sie rozwiaze. poprzez eksterminacje narodu.
      • kptamerica Re: W wszystko to...amerzy 09.02.09, 16:13
        brzecierz amerzy stworzyli z niepismiennych pasterzy owiec talibow
        szkolac ich i dajac im bron wtedy byli dbrzy bo walczyli z brzydkimi
        ruskimi nawet radek byl u nich kiedy ruscy odeszli chlopaki sie
        nudzili i opanowali kraj i zwrocili sie przeciwko swoim stworcom
        podobna sytuacja bedzie za kilka lat w bosni i kosowie wiwat america
        i polscy niewolnicy
        • j23plpol Re: W wszystko to...amerzy 09.02.09, 16:16
          kptamerica napisał:
          W Kosowie juz tak jest, Dodik moze uratuje RS, choc nic nie jest
          pewne. Jedno jest: jebem im majku pedersku pa kevu im jebem. Amerika
          je najebana ku.... Amin.


          > brzecierz amerzy stworzyli z niepismiennych pasterzy owiec talibow
          > szkolac ich i dajac im bron wtedy byli dbrzy bo walczyli z
          brzydkimi
          > ruskimi nawet radek byl u nich kiedy ruscy odeszli chlopaki sie
          > nudzili i opanowali kraj i zwrocili sie przeciwko swoim stworcom
          > podobna sytuacja bedzie za kilka lat w bosni i kosowie wiwat
          america
          > i polscy niewolnicy
          • 1410_tenrok j23 i ta lala 09.02.09, 16:57
            idz lecz sie na nogi, ponieważ to kozy, to ci tak w głowie
            poprzewracały........
    • weasel_wiesel Kaczyński: tym razem tafiła kosa na kamień... 09.02.09, 16:11
      Państwowy terroryzm USA & Kaczynskiego - znalazł swoje odbicie w
      indywidualnym barbarzyństwie Talibów.
      • kptamerica Re: Kaczyński: tym razem tafiła kosa na kamień... 09.02.09, 16:15
        jak jankescy terrorysci zabili pol miliona irakijczykow to darl
        morde czy sie nie przejmowal nasz lech?
    • 3m05 Kaczynski: tego nam brakowalo 09.02.09, 16:17
      "W ocenie Lecha Kaczyńskiego śmierć polskiego inżyniera jest dowodem, że nikt,
      żaden kraj nie jest wolny od zagrożenia terroryzmem. - Tym razem trafiło w naszą
      ojczyznę - dodał Kaczyński."

      Smierc Polaka w Pakistanie dodala emocjonalnego wymiaru malo popularnej
      dotychczas "wojny z terrorem". Kaczynski, Tusk, Sikorski od dzisiaj beda
      zwalczac opozycje do polskiego zaangazowania w anty-islamskie krucjaty
      wizerunkiem inzyniera-meczennika.
      Skoro tragedia inzyniera wykorzystywana jest do celow politycznych, to jaka moze
      byc pewnosc, ze "rzad zrobil wszystko" by Polaka uwolnic?
    • xnonorx Chciało sie "sukcesu" jak zniesienie wiz?! 09.02.09, 16:32
      I warto było wysyłać najemników do walki o niewiadomoco?! O wizy?!
      F16?! Traz politycy są na równi odpowiedzialni za tą śmierć razem z
      bezpośrednimi mordercami Polaka. Opłacało sie?
      • j23plpol Xnonorx 09.02.09, 16:39
        Nawet nie o to...Ci ludzie gina ZA NIC. Mysmy nie zrobili z amerska
        zaraza zadnego dobrego dealu. Oni pojechali bronic interesow
        amerskich, bo majacy krew na rekach politycy polscy maja we krwi
        zeby komus wiecznie lizac tylek. Jak nie Zwiazek Radziecki to
        amerscy zbrodniarze. Nie mozemy miec suwerennego kraju. Zawsze ktos
        nami musi rzadzic, bo jakas ku... w palacu premiera czy prezydenta
        ma takie pojecie o interesie narodowym.

        xnonorx napisał:

        > I warto było wysyłać najemników do walki o niewiadomoco?! O wizy?!
        > F16?! Traz politycy są na równi odpowiedzialni za tą śmierć razem
        z
        > bezpośrednimi mordercami Polaka. Opłacało sie?
    • yeti362 Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę. ... 09.02.09, 16:33
      On chyba ciągle ogląda Mini Mini- bo jeżeli myśli, że takie oświadczenie ma
      zdolność sprawczą, to ja nie akceptuję Prezydenta, Premiera, ale również
      Putrę, Gosiewskiego, Ziobrę, Pawlaka itd.
    • signal Trybunał Stanu czeka na ciebie 09.02.09, 16:55
      i Macierewicza za rozwalenie polskich służb specjalnych kontrwywiadu
      wojskowego i siatki agentów
    • cudaktusk Oni, pewnie też nie akceptują ostrzeliwania wiosek 09.02.09, 16:57
    • champagne_fr_2 tak torrturuja wykanczaja we Francji.............. 09.02.09, 17:12
      dlaczego blokujecie prawde...tu moze w kazdej chwili dojsc do
      tragedi............
      przez to ze niektore administracje francuskie i wspolpracujacy z nia
      przestepcy bawia sie naszym ZDROWIEM ZYCIEM................
      czy popieracie RASIZM DYSKRYMINACJE TORRTURY WYKANCZANIE ZABIJANIE I TO
      Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM INWALIDOW KOBIETY DZIECI.....
      TO JEST UKRYWANIE BLOKOWANIE PRAWDE RASIZM TORRTURY DYSKRYMINACJE
      WYKANCZANIE LUDZI....

      ZYJE-MY W CIAGLYM LEKU O SIEBIE I RODZINE....

      BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE
      I MOJA RODZINE WYKONCZA....
      TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY
      TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE
      DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM
      KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECIA...
      JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ
      PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W
      BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA
      TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO..
      TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI.....
      JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE
      MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY
      KRYMINALNE....
      POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I
      KAZDY INNY MA
      OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI
      LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU
      KTORY OTRZYMAL......
      MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I
      PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE
      STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA.....

      OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W
      KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I
      WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........

      RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE
      STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE
      FRANCUSKIE ....
      BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....

      TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ
      OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE
      UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO
      OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA
      ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE
      JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE
      BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg
      MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12
      LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD
      TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI
      -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I
      CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC
      NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA
      STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO
      GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE
      NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA
      TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE
      JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF -
      PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC
      WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU
      WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO
      TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty
      zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO
      WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO
      TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI
      LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL
      TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD
      TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >>
      DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >>
      ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >>
      SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE
      ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI
      PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA
      WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE
      PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL
      KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL
      PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE
      STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ
      CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY
      KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO
      ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA
      TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU
      JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA
      CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >>

    • champagne_fr_2 tak torrturuja wykanczaja we Francji.............. 09.02.09, 17:13
      BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
      NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
      TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA
      KOBIETY
      DZIECI I.T.PO.
      ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
      WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA
      WYROKI BEZ
      PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
      1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
      TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
      PRAWO DO OBRONY...
      NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
      PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
      DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA
      ZASIADA W
      DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY
      PRZESTEMPCA
      WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I
      OBRONCAMI
      POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO
      WIELE
      RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
      WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
      DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
      SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
      WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
      WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W
      IMIENIU
      REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
      DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
      I.T.P...........
      MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO
      SPRAW
      KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I
      PREMEDYTACJA
      POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
      SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
      W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA
      WYSOKIM
      STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
      MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
      OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
      PRACOWNIKOW.....
      SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD
      FRANCJI .............

      ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
      JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA
      POLICJE
      KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO
      INWALIDZIE Z
      UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO
      2
      BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO
      SKRZYNKI
      NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI
      NASLANI
      ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA
      ZE UDA IM
      SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....
      JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I
      W
      KAZDEJ CHWILI ZGONU....

      • yupikayey terroryści made in poland 09.02.09, 17:14
        Wstyd się przyznać, że Polska szkoliła kiedyś terrorystów? Przecież
        to polska myśl szkoleniowa, jeszcze dolary im wypłacano jako żołd.
        Taką historię mamy - dlaczego o tym się nie pisze? Prawda boli no
        nie. Przecież kałachy mają oni made in Radom. Do kogo mamy
        pretensje???
      • m.pazdzioch Re: tak torrturuja wykanczaja we Francji......... 09.02.09, 17:38
        champagne_fr_2 napisał:

        > BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ......


        jak sie qrwo spamerze nie zamkniesz to ja cie zap...dole psycholu jeba.y
    • anna-888 Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 17:13
      To bardzo smutne. Wyjazd ten jednak byl b.ryzykowny - znajac
      sytuacje tego kraju !!
    • jarus16 Nacjonalizm utrudnia Polakom postrzeganie 09.02.09, 17:16
      rzeczywistości.Trzeba byc poważnie chorym aby bełkotać o rokuratorach, listach
      gończych itp. Wydarzyło się nieszczęście i jedyne lekarstwo na przyszlość to
      nie jechać tam gdzie mordują. Nie wypływa się w morze podczas sztormu i tyle.
    • wit.15 Re: Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 17:17
      Nie list gończy, tylko ołów, w dużych ilościach. Ew. jakaś rakietka.
    • rozwado Ja tez nie akceptuje terroryzmu. 09.02.09, 17:18
      Niech nas Pan bog broni od swoich zwolennikow!
    • zigzaur Wstrzymać proces w sprawie Nangar Kal 09.02.09, 17:24
      (czy jak to się nazywa). Wycofać akt oskarżenia, umorzyć postępowanie.
    • talking_head Kompletna kompromitacja Sikorskiego 09.02.09, 17:28
      Doskonale fiasko wypełniania, a właściwie zaniechania wypełnianai,
      obowiązków przez MSZ wykazała pani Teresa Barszcz porwana w ub. roku
      przez terorystów w Iraku.
      "Sukcesy" Sikorskiego to:
      1. Zlikwidowanie konsulatu polskiego w Karaczi, kluczowym mieście
      w tym zapalnym rejonie, strategicznym dla interesów polskich
      zarówno z uwagi na stacjonujące tuż za granicą Pakistanu wojska
      naszego kontyngentu w Aganistanie jak i rosnacą lawinowo liczbę
      naszych turystów włóczących się po tym syfie i szukajacych guza,
      a w najlepszym wypadku ameby.
      2. MSZ zakazało w pażdzierniku ub. roku zajmowac się polskim mediom
      sprawą porawnego Polaka. To zdaniem pani Barszcz było główną przy
      czyną jego śmierci. O jej losach media informowały stale o losie
      Polaka dowiedzielismy się włąściwie dopiero tuż przed jego egzeku
      cją, przez prawie pół roku panowało milczenie.
      3. Nasz MSZ nie ma, jak się okazało, nikogo kto mógłby sprawnie poru
      szać się w tamtym rejonie, wywierać presję na lokalne władze.
      Tuskn nie kiwnął palcem w bucie.
      4. NIE ZROBIONO NAWET KROKU BY ZAANGAŻOWAĆ W TĘ SPRAWĘ USA !!!!
      To jest kompromitacja Sikorskiego. Dzisiaj słuchałem w radiu
      jego wysłannika tam na miejscu, z wypowiedzi wynikało że gość sie
      dzi w jakimś hotelu i powtarza info z lokalnych mediów. Zero inic
      jatywy.
      I ten, że zacytuję klasyka, "dyplomatołek" chciał się ubiegać o
      stanowisko szefa NATO ????
    • prochmarny populistom mówimy - nie!nie!nie! 09.02.09, 17:33
      Prezydent oświadczył: że reakcja na zabicie Polaka powinna "uderzać
      w terrorystów po pierwsze, w terrorystów po drugie, w terrorystów po
      trzecie,

      Ja oswiadczam: reakcja na słowa prezydenta powinna uderzać w
      populizm po pierwsze , .......itd....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka