gluchy 09.02.09, 15:45 My nie akceptujemy populizmu, nie akceptowaliśmy i nie będziemy akceptować. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kptamerica Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:45 jak to nie akceptuje a kto zaakceptowal terrorystyczne mordy mafii albanksiej na serbach i terrorystyczne naloty nato na szkoly i szpitale serbskie a takze terrorystyczne ataki na irak i afgan oraz osetie poludniowa Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol kptamerica 09.02.09, 16:04 dlatego głównym wrogiem cywilizacji światowej jest amerskie imperium zła. NE DAMO KOSOVO!!! NASE JE, UVEK BILO!!! kptamerica napisał: > jak to nie akceptuje a kto zaakceptowal terrorystyczne mordy mafii > albanksiej na serbach i terrorystyczne naloty nato na szkoly i > szpitale serbskie a takze terrorystyczne ataki na irak i afgan oraz > osetie poludniowa Odpowiedz Link Zgłoś
calli do jankeskich piesków w RP.. 09.02.09, 16:48 ..kiedy porwano włoskiego dziennikarza w Afganistanie i jankesi odmówili pomocy w jego uwolnieniu, rząd włoski zagroził wycofaniem wszystkich swoich wojsk z tego kraju - pomoc jankeska nadeszła błyskawicznie, zwolniono pięciu (!) komendantów talibskich i gościa odnaleziono całego i zdrowego. w przypadku porwanych południowokoreańskich misjonarzy i podobnej odmowie pomocy jankeskiego 'sojusznika' rząd koreański dogadał się ZA PLECAMI wszystkich z Talibami i swoich obywateli po prostu wykupił za sporą kasę /1 mln $ od głowy/. dlaczego w Niemczech, kiedy porwano ich dziennikarkę, Meier, w kraju odbywały się wielotysięczne manifestację a jej zdjęcia i naciski na rząd aby działał jeszcze intensywniej w tej sprawie obiegały media non-stop? w Polsce rząd próbował sprawę zamieść pod dywan, rodzinę uciszyć a samemu porwanemu wymazali twarz w każdym przekazie telewizyjnym. to pokazuje, kto i jakimi sposobami potrafi o swoich obywateli zabiegać; nie dotyczy: Polska Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Calli 09.02.09, 16:53 Bo nas, ku... mac, nic co rozsadne nie dotyczy. Odkad sprzedalismy sie jak zwykla najebana ku... interesom amerskiej zarazy automatycznie tym co maja krew na rekach tam na gorze odebralo godność. Za to napełniło portfele. calli napisał: > ..kiedy porwano włoskiego dziennikarza w Afganistanie i jankesi odmówili pomocy > w jego uwolnieniu, rząd włoski zagroził wycofaniem wszystkich swoich wojsk z > tego kraju - pomoc jankeska nadeszła błyskawicznie, zwolniono pięciu (!) > komendantów talibskich i gościa odnaleziono całego i zdrowego. w przypadku > porwanych południowokoreańskich misjonarzy i podobnej odmowie pomocy jankeskieg > o > 'sojusznika' rząd koreański dogadał się ZA PLECAMI wszystkich z Talibami i > swoich obywateli po prostu wykupił za sporą kasę /1 mln $ od głowy/. dlaczego w > Niemczech, kiedy porwano ich dziennikarkę, Meier, w kraju odbywały się > wielotysięczne manifestację a jej zdjęcia i naciski na rząd aby działał jeszcze > intensywniej w tej sprawie obiegały media non-stop? w Polsce rząd próbował > sprawę zamieść pod dywan, rodzinę uciszyć a samemu porwanemu wymazali twarz w > każdym przekazie telewizyjnym. > > to pokazuje, kto i jakimi sposobami potrafi o swoich obywateli zabiegać; nie > dotyczy: Polska Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok serbusiu, a co ciebie Polska interesuje??? 09.02.09, 16:55 idz do swoich kózek!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
straszna.dziwka Re: do jankeskich piesków w RP.. 09.02.09, 17:43 Prawda, ze po ilus juz z kolei akcjach, w ktorych Polska jest dymana przez USA z kazdej strony, pora na publiczna debate na temat relatywnych korzysci/strat z bezustannego wspierania USA, w akcjach militarnych i nie tylko. Z jednej strony wojska w Afganistanie, ktorych obecnosc nie przeklada sie na wymierne korzysci. Z drugiej strony rozpadajace sie F-16 za ciezkie pieniadze. Z trzeciej strony a to Polska oslem trojanskim USA, a to Polska przyjmuje na klate polityczny syf zwiazany z tarcza, a to, a tamto. Same zle wiadomosci, jak dotad zero dobrych. Nie mam nic przeciwko dawaniu dupy za kase, ale gdzie ta kasa jest? Polski podatnik ma prawo otrzymac raport, wyciagnac z niego wnioski, i publicznie zastanowic sie, czy dalej wartow to brnac, i za jaka cene. Odpowiedz Link Zgłoś
calli Re: do jankeskich piesków w RP.. 09.02.09, 17:54 święte słowa, nie może być tak, że rządowo-prezydenckie sprzedawczyki kupczą bezpieczeństwem kraju, zdrowiem i życiem żołnierzy wbrew woli suwerena - zdrajcom należy się szafot, nie synekury. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok a gadalas kiedys z pilotami f-16? 09.02.09, 17:55 to se pogadaj i przestan truc. A kto kogo dyma, to nie twoj interes. A jak ci sie nie podoba, to biegiem do ruskich marsz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
calli Re: a gadalas kiedys z pilotami f-16? 09.02.09, 18:06 a ty co tak pyszczysz, sprzedawczyku, kagańca nikt dawno nie założył? moje podatki, mój interes - także buzia, cieciu. Odpowiedz Link Zgłoś
straszna.dziwka Re: a gadalas kiedys z pilotami f-16? 09.02.09, 19:10 Jesli sa korzysci, to bardzo sie ciesze. Co nie zmienia faktu, ze brak publicznej debaty na ten temat jest nienormalny. Demokracja polega miedzy innymi na tym, ze prasa, organizacje pozarzadowe, i inne tego typu instytucje publicznie analizuja posuniecia rzadow, przynajmniej w drazliwych kwestiach. Kwestia dymania Polski przez USA jest drazliwa, irytuje wiele osob i zdecydowanie zasluguje na publiczna debate. Tymczasem w tej sprawie panuje cisza, natomiast roztrzasa sie jakies pierdoly personalne, X obrazil Y, X ustepuje zastapiony przez Y, X popiera, Y protestuje, X radzi, Y odmawia. Kogo obchodza tego rodzaju rozgrywki? Mnie nie, bo nie mieszkam w Polsce, i nie kojarze, ani nawet nie chce kojarzyc tych nazwisk. Dzisiaj sa jedni, a jutro beda drudzy, w gruncie rzeczy mam to w dupie. Bardziej interesowalyby mnie kwestie fundamentalne: co moj kraj zyskal, a co stracil na tym czy innym sojuszu, i dokad to wszystko zmierza. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok pitolisz slicznoto 09.02.09, 20:43 pasuje ci, że 300 lat nas ruscy dymali???? Dzieki temu amerykanskiemu 2dymaniu" żyjesz w normalnym kraju, a nie na jakiejs białorusi albo w uzbekistanie. Twoj kraj zyskał na tym sojuszu, że w przeciągu 20 lat znormlniał. W twoim kraju Polacy mogą wybierac swoje władze i to Polacy decydują o swoim kraju, a nie jakis dupek przywieziony w teczce przez moskali! Mało ci tego??? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 16:08 Dodaj do tego bestialski napad na Gruzję, zrównanie z ziemią Groznego i wiele innych przykładów braterskiej sowieckiej pomocy Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Wychodzi z Ciebie michnikowszczyzna 09.02.09, 16:10 Dodaj do tego mordy dokonywane przez UCK w Kosowie, naloty na Serbie 1999, bomby uranowe zabronione konwencjami miedzynarodowymi, pogwalcenie prawa miedzynarodowego poprzez przyznanie okupacji Kosowa i milion podobnych przypadkow. tw_wielgus napisał: > Dodaj do tego bestialski napad na Gruzję, zrównanie z ziemią > Groznego i wiele innych przykładów braterskiej sowieckiej pomocy Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Wychodzi z Ciebie michnikowszczyzna 09.02.09, 16:21 A byłbyś zapomniał o serbskich mordach... To tak dla przypomnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Nie zapomnialem 09.02.09, 16:28 Podobnie jak o ustaszkich, mudzahedinskich, sziptarskich, amerskich i eurokolchozu. tw_wielgus napisał: > A byłbyś zapomniał o serbskich mordach... To tak dla przypomnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Tylko o nich nie wspominasz. 09.02.09, 16:52 j23plpol napisał: > Podobnie jak o ustaszkich, mudzahedinskich, sziptarskich, amerskich > i eurokolchozu. > > tw_wielgus napisał: > > > A byłbyś zapomniał o serbskich mordach... To tak dla przypomnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok j23 i ta lalal 09.02.09, 16:53 a dużo jest takich jak ty? wydaje mi sie, że jeszcze dużo za dużo!!! karadzic-milosevic=hitler+himmler!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Re: j23 i ta lalal 09.02.09, 17:03 Nalezysz do tej bardzo niestety nielicznej grupy osob na forach, ktora w zaden sposob nie jest mnie w stanie obrazic. 1410_tenrok napisał: > a dużo jest takich jak ty? > wydaje mi sie, że jeszcze dużo za dużo!!! > > karadzic-milosevic=hitler+himmler!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok serbusiu!!!! 09.02.09, 17:09 gdybys kozoseksie tak uważał, to byś na ten post nie odpowiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Re: serbusiu!!!! 09.02.09, 17:10 Alez bardzo prosze. Ten post jest ostatnim do Ciebie kiedykolwiek. 1410_tenrok napisał: > gdybys kozoseksie tak uważał, to byś na ten post nie odpowiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok i bardzo dobrze ziegenficker 09.02.09, 17:52 kazdy Albanczyk, Chrowat, Bosniak jest lepszy od serbskiego bandziora. Amerykanie pokazali wam, że jestescie niczym. Dostaliscie w nos za wasze mordy. A teraz włazisz tu na to forum z jakimis swinstwami. Ty sie zachowac nie potrafisz. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Wychodzi z Ciebie michnikowszczyzna 09.02.09, 16:51 j23plpol napisał: > Dodaj do tego mordy dokonywane przez UCK w Kosowie, naloty na Serbie > 1999, bomby uranowe zabronione konwencjami miedzynarodowymi, > pogwalcenie prawa miedzynarodowego poprzez przyznanie okupacji > Kosowa i milion podobnych przypadkow. > \ Dodaj do tego bestialskie masowe mordy w Srebrenicy i na calych bal;kanach, pod serbskimi auspicjami, przez serbskie bojowki i serbska armie. Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Re: Wychodzi z Ciebie michnikowszczyzna 09.02.09, 16:58 Nie chce mi sie na cos takiego odpowiadac. Wiesz o tej paskudnej wojnie tyle co ci powiedzieli w TVN albo innym CNN a puszysz sie jak paw. Ofiary byly po wszystkich stronach, czesc ich pamieci. Niezaleznie od narodowosci to byli ludzie. bmc3i napisał: > j23plpol napisał: > > > Dodaj do tego mordy dokonywane przez UCK w Kosowie, naloty na Serbie > > 1999, bomby uranowe zabronione konwencjami miedzynarodowymi, > > pogwalcenie prawa miedzynarodowego poprzez przyznanie okupacji > > Kosowa i milion podobnych przypadkow. > > > \ > Dodaj do tego bestialskie masowe mordy w Srebrenicy i na calych bal;kanach, pod > serbskimi auspicjami, przez serbskie bojowki i serbska armie. > > > Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:46 Rzadowi polskiemu bylo bardziej na reke,zeby Polak zostal zamordowany niz zeby sprawa rozeszla sie po kosciach. Kto teraz bedzie sie przejmowal jak wyjda na jaw wiezienia CIA i klamstwa o nich? Jeszcze ludek pochwali panow. Odpowiedz Link Zgłoś
gosiewizm Re: Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:53 Gdyby wyszla na jaw jakakolwiek prawda o wiezieniach CIA, umoczylo by to co najwyzej politycznych przeciwnikow obecnego rzadu, zwlaszcza SLD, wiec raczej to to kiepski wniosek. Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Re: Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 16:16 Umoczyli by wszyscy, ktorzy powtarzali klamstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
zalobanarodowa Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:47 Wyszedł, wybełkotał banał i poszedł. Tylko tyle masz do powiedzenia i zrobienia w tej sprawie płezydęcie?? Odpowiedz Link Zgłoś
valetudo76 Byliśmy głupi, jesteśmy głupi, będziemy głupsi - 09.02.09, 15:49 - powiedział prezydent Lech Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix-kiddo Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:52 Kwaczor, zamknij się lepiej, bo co powiesz, to głupio. Nawet z sensem sklecić zdania w obliczu tragedii nie umiesz. "Profesorek" z bożej łaski, cholera. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:57 "Prezydent uważa, że reakcja na zabicie Polaka powinna uderzyć w terrorystów, a nie w ludzi, którzy nie mają z tym nic wspólnego." Jak nalezy rozumieć to zdanie? Ministrze Kownacki, min. Kamiński - prosimy o wykładnię. Odpowiedz Link Zgłoś
kptamerica Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 15:59 jak przyjaciel jarka sarkasvili mordowal 3000 osetyjczukow walac do nich z artylerii i gradow to akceptowal jaki on humanitarny zaraz sie rozplacze Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Amerski bandytyzm 09.02.09, 16:02 My nie akceptujemy sojuszy z amerami, nie akceptowaliśmy i nie będziemy akceptować. Zwróć się dziadu do swojego kolegi Dżordża Dablju, on Ci pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
m.pazdzioch Re: Amerski bandytyzm 09.02.09, 17:33 j23plpol napisał: > My nie akceptujemy sojuszy z amerami, nie akceptowaliśmy i nie > będziemy akceptować. my??? a ile was smieciu ? raz? qwo bolszewicka ,gnido komusza do zajeb..ia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol W wszystko to...amerzy 09.02.09, 16:08 a wszystko to jest wynikiem wiernopoddanczej polityki wobec amerow i lizania dupy amerskiej ku...e. niech polacy przelewaja krew we wszystkich wojnach wywolanych przez tych zbrodniarzy, problem bezrobocia sie rozwiaze. poprzez eksterminacje narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
kptamerica Re: W wszystko to...amerzy 09.02.09, 16:13 brzecierz amerzy stworzyli z niepismiennych pasterzy owiec talibow szkolac ich i dajac im bron wtedy byli dbrzy bo walczyli z brzydkimi ruskimi nawet radek byl u nich kiedy ruscy odeszli chlopaki sie nudzili i opanowali kraj i zwrocili sie przeciwko swoim stworcom podobna sytuacja bedzie za kilka lat w bosni i kosowie wiwat america i polscy niewolnicy Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Re: W wszystko to...amerzy 09.02.09, 16:16 kptamerica napisał: W Kosowie juz tak jest, Dodik moze uratuje RS, choc nic nie jest pewne. Jedno jest: jebem im majku pedersku pa kevu im jebem. Amerika je najebana ku.... Amin. > brzecierz amerzy stworzyli z niepismiennych pasterzy owiec talibow > szkolac ich i dajac im bron wtedy byli dbrzy bo walczyli z brzydkimi > ruskimi nawet radek byl u nich kiedy ruscy odeszli chlopaki sie > nudzili i opanowali kraj i zwrocili sie przeciwko swoim stworcom > podobna sytuacja bedzie za kilka lat w bosni i kosowie wiwat america > i polscy niewolnicy Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok j23 i ta lala 09.02.09, 16:57 idz lecz sie na nogi, ponieważ to kozy, to ci tak w głowie poprzewracały........ Odpowiedz Link Zgłoś
weasel_wiesel Kaczyński: tym razem tafiła kosa na kamień... 09.02.09, 16:11 Państwowy terroryzm USA & Kaczynskiego - znalazł swoje odbicie w indywidualnym barbarzyństwie Talibów. Odpowiedz Link Zgłoś
kptamerica Re: Kaczyński: tym razem tafiła kosa na kamień... 09.02.09, 16:15 jak jankescy terrorysci zabili pol miliona irakijczykow to darl morde czy sie nie przejmowal nasz lech? Odpowiedz Link Zgłoś
3m05 Kaczynski: tego nam brakowalo 09.02.09, 16:17 "W ocenie Lecha Kaczyńskiego śmierć polskiego inżyniera jest dowodem, że nikt, żaden kraj nie jest wolny od zagrożenia terroryzmem. - Tym razem trafiło w naszą ojczyznę - dodał Kaczyński." Smierc Polaka w Pakistanie dodala emocjonalnego wymiaru malo popularnej dotychczas "wojny z terrorem". Kaczynski, Tusk, Sikorski od dzisiaj beda zwalczac opozycje do polskiego zaangazowania w anty-islamskie krucjaty wizerunkiem inzyniera-meczennika. Skoro tragedia inzyniera wykorzystywana jest do celow politycznych, to jaka moze byc pewnosc, ze "rzad zrobil wszystko" by Polaka uwolnic? Odpowiedz Link Zgłoś
xnonorx Chciało sie "sukcesu" jak zniesienie wiz?! 09.02.09, 16:32 I warto było wysyłać najemników do walki o niewiadomoco?! O wizy?! F16?! Traz politycy są na równi odpowiedzialni za tą śmierć razem z bezpośrednimi mordercami Polaka. Opłacało sie? Odpowiedz Link Zgłoś
j23plpol Xnonorx 09.02.09, 16:39 Nawet nie o to...Ci ludzie gina ZA NIC. Mysmy nie zrobili z amerska zaraza zadnego dobrego dealu. Oni pojechali bronic interesow amerskich, bo majacy krew na rekach politycy polscy maja we krwi zeby komus wiecznie lizac tylek. Jak nie Zwiazek Radziecki to amerscy zbrodniarze. Nie mozemy miec suwerennego kraju. Zawsze ktos nami musi rzadzic, bo jakas ku... w palacu premiera czy prezydenta ma takie pojecie o interesie narodowym. xnonorx napisał: > I warto było wysyłać najemników do walki o niewiadomoco?! O wizy?! > F16?! Traz politycy są na równi odpowiedzialni za tą śmierć razem z > bezpośrednimi mordercami Polaka. Opłacało sie? Odpowiedz Link Zgłoś
yeti362 Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę. ... 09.02.09, 16:33 On chyba ciągle ogląda Mini Mini- bo jeżeli myśli, że takie oświadczenie ma zdolność sprawczą, to ja nie akceptuję Prezydenta, Premiera, ale również Putrę, Gosiewskiego, Ziobrę, Pawlaka itd. Odpowiedz Link Zgłoś
signal Trybunał Stanu czeka na ciebie 09.02.09, 16:55 i Macierewicza za rozwalenie polskich służb specjalnych kontrwywiadu wojskowego i siatki agentów Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr_2 tak torrturuja wykanczaja we Francji.............. 09.02.09, 17:12 dlaczego blokujecie prawde...tu moze w kazdej chwili dojsc do tragedi............ przez to ze niektore administracje francuskie i wspolpracujacy z nia przestepcy bawia sie naszym ZDROWIEM ZYCIEM................ czy popieracie RASIZM DYSKRYMINACJE TORRTURY WYKANCZANIE ZABIJANIE I TO Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM INWALIDOW KOBIETY DZIECI..... TO JEST UKRYWANIE BLOKOWANIE PRAWDE RASIZM TORRTURY DYSKRYMINACJE WYKANCZANIE LUDZI.... ZYJE-MY W CIAGLYM LEKU O SIEBIE I RODZINE.... BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE I MOJA RODZINE WYKONCZA.... TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECIA... JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO.. TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI..... JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE.... POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I KAZDY INNY MA OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU KTORY OTRZYMAL...... MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA..... OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........ RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE .... BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI...... RATUNKU RATUNKU RATUNKU .... TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >> Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr_2 tak torrturuja wykanczaja we Francji.............. 09.02.09, 17:13 BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA... TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY DZIECI I.T.PO. ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ... TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO OBRONY... NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU..... DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU.... WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA I.T.P........... MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU .... W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA..... OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKOW..... SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD FRANCJI ............. ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK... JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2 BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM.... JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W KAZDEJ CHWILI ZGONU.... Odpowiedz Link Zgłoś
yupikayey terroryści made in poland 09.02.09, 17:14 Wstyd się przyznać, że Polska szkoliła kiedyś terrorystów? Przecież to polska myśl szkoleniowa, jeszcze dolary im wypłacano jako żołd. Taką historię mamy - dlaczego o tym się nie pisze? Prawda boli no nie. Przecież kałachy mają oni made in Radom. Do kogo mamy pretensje??? Odpowiedz Link Zgłoś
m.pazdzioch Re: tak torrturuja wykanczaja we Francji......... 09.02.09, 17:38 champagne_fr_2 napisał: > BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ...... jak sie qrwo spamerze nie zamkniesz to ja cie zap...dole psycholu jeba.y Odpowiedz Link Zgłoś
anna-888 Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 17:13 To bardzo smutne. Wyjazd ten jednak byl b.ryzykowny - znajac sytuacje tego kraju !! Odpowiedz Link Zgłoś
jarus16 Nacjonalizm utrudnia Polakom postrzeganie 09.02.09, 17:16 rzeczywistości.Trzeba byc poważnie chorym aby bełkotać o rokuratorach, listach gończych itp. Wydarzyło się nieszczęście i jedyne lekarstwo na przyszlość to nie jechać tam gdzie mordują. Nie wypływa się w morze podczas sztormu i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
wit.15 Re: Kaczyński: Tym razem trafiło w naszą ojczyznę 09.02.09, 17:17 Nie list gończy, tylko ołów, w dużych ilościach. Ew. jakaś rakietka. Odpowiedz Link Zgłoś
rozwado Ja tez nie akceptuje terroryzmu. 09.02.09, 17:18 Niech nas Pan bog broni od swoich zwolennikow! Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Wstrzymać proces w sprawie Nangar Kal 09.02.09, 17:24 (czy jak to się nazywa). Wycofać akt oskarżenia, umorzyć postępowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Kompletna kompromitacja Sikorskiego 09.02.09, 17:28 Doskonale fiasko wypełniania, a właściwie zaniechania wypełnianai, obowiązków przez MSZ wykazała pani Teresa Barszcz porwana w ub. roku przez terorystów w Iraku. "Sukcesy" Sikorskiego to: 1. Zlikwidowanie konsulatu polskiego w Karaczi, kluczowym mieście w tym zapalnym rejonie, strategicznym dla interesów polskich zarówno z uwagi na stacjonujące tuż za granicą Pakistanu wojska naszego kontyngentu w Aganistanie jak i rosnacą lawinowo liczbę naszych turystów włóczących się po tym syfie i szukajacych guza, a w najlepszym wypadku ameby. 2. MSZ zakazało w pażdzierniku ub. roku zajmowac się polskim mediom sprawą porawnego Polaka. To zdaniem pani Barszcz było główną przy czyną jego śmierci. O jej losach media informowały stale o losie Polaka dowiedzielismy się włąściwie dopiero tuż przed jego egzeku cją, przez prawie pół roku panowało milczenie. 3. Nasz MSZ nie ma, jak się okazało, nikogo kto mógłby sprawnie poru szać się w tamtym rejonie, wywierać presję na lokalne władze. Tuskn nie kiwnął palcem w bucie. 4. NIE ZROBIONO NAWET KROKU BY ZAANGAŻOWAĆ W TĘ SPRAWĘ USA !!!! To jest kompromitacja Sikorskiego. Dzisiaj słuchałem w radiu jego wysłannika tam na miejscu, z wypowiedzi wynikało że gość sie dzi w jakimś hotelu i powtarza info z lokalnych mediów. Zero inic jatywy. I ten, że zacytuję klasyka, "dyplomatołek" chciał się ubiegać o stanowisko szefa NATO ???? Odpowiedz Link Zgłoś
prochmarny populistom mówimy - nie!nie!nie! 09.02.09, 17:33 Prezydent oświadczył: że reakcja na zabicie Polaka powinna "uderzać w terrorystów po pierwsze, w terrorystów po drugie, w terrorystów po trzecie, Ja oswiadczam: reakcja na słowa prezydenta powinna uderzać w populizm po pierwsze , .......itd.... Odpowiedz Link Zgłoś