Dodaj do ulubionych

MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest roz...

21.03.09, 20:50
Kandydatura Sikorskiego kontra Rasmussen jest bez zadnych szans.
Sikorski nie posiada ani doswiadczenia w porownaniu do Rasmussena
ani tez bardzo waznej cechy jaka musi posiadac kandydat na
Generalnego Sekretarza Nato.
Umiejetnosci negocjowania! A to jest w NATO bardzo potrzebne a co
za tym cenione.

Sikorski, moze za nastepne 10 lat bedzie wiedzial o prowadzeniu
polityki 50% tego, co dzis wie Rasmussen.
Niestety nie nabedzie chyba jednak nigdy zdolnosci negocjatorskich.

Nie oznacza to jednak, ze Polska jest bez szans. Miejmy nadzieje, ze
za 10 lat wsrod MLODYCH politykow polskich znajdzie sie taki, ktory
bedzie posiadal te cechy, ktore sa wymagane od Generalnego
Sekretarza NATO.
Obserwuj wątek
    • danka2007 MSZ: ma poparcie PiS więc przegra z mediami 21.03.09, 21:06
      Sikorski wierny oligarchii , więc kandydat idealny.
      • poszeklu Myślę,wiec jestem - powiedzial duren do idioty 22.03.09, 04:54
        A Sikorsztain nie przejdzie poniewaz jest nieobliczalny.
        My w ten interes z Ratkiem nie ufamy, on na naszego
        nie wyglada. On jada wieprzowine rowniez. Wezcie go
        sobie do Polski, albo gdzies do Afryki.
    • perculator stare nawyki nie gina 21.03.09, 21:19
      sa juz teraz odpowiedni kandydaci, ale stary uklad nie dopuscic ich
      nigdzie, bo na pensjach sa takie "dupki" jak Sikorski. Szkoda slow
      jak zenujacy sa polscy politycy w spotkaniach z Zachodem.
      • rooboy perculator, przyklad??? 21.03.09, 21:50
        perculator napisał:

        > sa juz teraz odpowiedni kandydaci, ale stary uklad nie dopuscic ich
        > nigdzie, bo na pensjach sa takie "dupki" jak Sikorski. Szkoda slow
        > jak zenujacy sa polscy politycy w spotkaniach z Zachodem.
        • ducks_arse Re: perculator, przyklad??? 22.03.09, 13:01
          rooboy napisał:

          > perculator napisał:
          >
          > > sa juz teraz odpowiedni kandydaci, ale stary uklad nie dopuscic
          ich
          > > nigdzie, bo na pensjach sa takie "dupki" jak Sikorski. Szkoda
          slow
          > > jak zenujacy sa polscy politycy w spotkaniach z Zachodem.
          Dlaczego pytasz?? Zapomniałeś że są takie tuzy z twojej sekty jak
          Fastryga i inne Schmidty??? E, przepraszam - Kowale.
    • eva15 To NATO będzie istnieć za 10 lat? 21.03.09, 21:30
      munkela napisała:

      > Nie oznacza to jednak, ze Polska jest bez szans. Miejmy nadzieje, >ze za 10
      lat wsrod MLODYCH politykow polskich znajdzie sie taki, >ktory bedzie posiadal
      te cechy, ktore sa wymagane od Generalnego
      > Sekretarza NATO.

      Jesteś podwójnym optymistą.

      • rooboy cheeky, eva, cheeky z tym nato.... 21.03.09, 21:48
        zas jesli chodzi i mlodego polskiego polityka z cechami na genseca nato, to sie
        zgadzam... polacy to tradycjonalisci... polski polityk dzisiaj i 50 lat temu -
        roznica mala, bo mentalnosc ta sama...
        • sobierobie polozenie polski przeszkadza 21.03.09, 21:50
          pogranicze - niebezpieczne i trzeba bedzie pewnie oddac.
      • munkela Re: To NATO będzie istnieć za 10 lat? 21.03.09, 23:05
        Tak. Bedzie istnialo tak, jak istnialo, od 4 kwietnia 1949, przed
        przystapieniem do tej organizacji Polski.

        Udzial Polski w tej organizacji NIE ma najmniejszego wplywu na fakt
        jej istnienia lub nie.
      • przyjacielameryki Re: To NATO będzie istnieć za 10 lat? 22.03.09, 13:22
        eva15 napisała:

        > munkela napisała:
        >
        > > Nie oznacza to jednak, ze Polska jest bez szans. Miejmy nadzieje, >ze
        > za 10
        > lat wsrod MLODYCH politykow polskich znajdzie sie taki, >ktory bedzie posia
        > dal
        > te cechy, ktore sa wymagane od Generalnego
        > > Sekretarza NATO.
        >
        > Jesteś podwójnym optymistą.
        >
        Rosja cały czas liczy na rozwiązanie się NATO, ale to tak samo jak liczyć że
        jakiś potencjalny przeciwnik popełni zbiorowe samobójstwo. Ułuda czasami
        poprawia samopoczucie. Powodzenia!
        • nie-tak Re: To NATO będzie istnieć za 10 lat? 22.03.09, 13:50
          przyjacielameryki napisał:
          > Rosja cały czas liczy na rozwiązanie się NATO, ale to tak samo jak liczyć że>
          jakiś potencjalny przeciwnik popełni zbiorowe samobójstwo. Ułuda czasami>
          poprawia samopoczucie. Powodzenia!
          *******************
          Nie tylko Rosja ale cały Zachód jest przeciwny przeżytkowi z zimnej wojny, wiec
          należy jak najszybciej rozwiązać ten niepotrzebny i agresywny wymysł USA.
          • mieszkoi Re: To NATO będzie istnieć za 10 lat? 23.03.09, 13:32
            dokladnie- nalezy rozwiazac nato i powolac jakies demokratycznie
            suwerenny nato bis bez usa z rosja na czele. nowy system
            bezpieczenstwa polegalby na przekazaniu wszystkich technologii
            wojskowych kremlowi w zamian za zapewnienie dostaw gazu north stream
            i south stream przez najblizsze 5 lat. co ty na to ?
    • bokassa MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest roz.. 21.03.09, 21:41
      A miało byc tak pięknie,Buzek szefem PE,Sikorski NATO,PO-lska PO-
      myj rządzi światem,przypominam Kwaśniewski szefem ONZ jest już od
      dwóch lat,to ociera się o kabaret,same żałosne fanfarony,pinokia i
      Papkiny w tym kraju.I co klaka,europa i świat się nie śmieje z tych
      dupków,polskich Munichausenów.
      Sikorski ma jedną podstawową wadę,niejasne karty w swojej
      przeszłości,te afgańskie manewry w których tak do końca nie wiadomo
      po której był stronie,niejasną śmierć swojego kolegi amerykańskiego
      podobno jak on dziennikarza,wywiady brytyjski i amerykański wiedzą o
      nim o wiele więcej i agenta czy to swojego czy tym bardziej obcego
      nie poprą na takie stanowisko,chyba to jest jasne,a po drugie i
      dziesiąte intelektualnie i profesjonalnie do tego nie dorósł,do
      szczytu europejskiej politycznej elity,tego wąskiego grona
      niezależnego od ideologicznej afiliacji nigdy nie wejdzie.
      • pantanal Pisowski kretynie, podaj sobie rękę 21.03.09, 22:26
        z propagandystką kremlowską Evą15. Zresztą twój ojczulek z Torunia już dawno
        zwąchał sę z kacapami!
      • wolny_czlowiek_online Tak? Gdzie miało być? 21.03.09, 23:19
        No gdzie? Kto Ci tak powiedział? Myślisz że spekulacje i gra polityczna daje do
        wiadomości coś, co według graczy "będzie"? Chyba zupełnie nie rozumiesz polityki.

        Zresztą jakiś marny z Ciebie patriota, coś mi się zdaje.
        • ducks_arse Re: Tak? Gdzie miało być? 22.03.09, 13:04
          wolny_czlowiek_online napisał:

          > No gdzie? Kto Ci tak powiedział? Myślisz że spekulacje i gra
          polityczna daje do
          > wiadomości coś, co według graczy "będzie"? Chyba zupełnie nie
          rozumiesz polityk
          > i.
          >
          > Zresztą jakiś marny z Ciebie patriota, coś mi się zdaje.
          >
          Agentura Rosji na forum to reguła - każdy PiSuar jest agentem Rosji
          (nieraz nieświadomym).
      • darkraj Re: MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest r 22.03.09, 01:27
        ============================ >bokassa<: Trafiłeś w "dziesiątkę".
        I to wcale nie "fuksem", bo FAKTY są nieubłagalnie brutalne, ale
        niestety: szczere.
      • anna-76 Re: MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest r 22.03.09, 09:45
        zaskakują mnie wypowiedzi na forum , zaskakują pozytywnie , wiele
        trafnych krótkich opinii o naszm panu Sikorskim . Dokładnie tak się
        mamy . W skutek przejęcia demokracji przez gangi partyjne nie mamy
        co liczyć na światowe pozycje . Czas Polski nastąpi dopiero gdy
        przestaniemy głosować na gangi a zaczniemy do parlamentu wybierać
        osoby w pełni zaangażowane w Polskę , a nie w swoje firmy czy
        zaspakajające swoje chore ambicje .
        Dobrze , że ne mamy u nas pozycji króla , bo kolejka byłaby
        olbrzymia ...
        Potrzebna jest jszcze wolna prasa i tv , a z tym jest doprawdy w
        Polsce źle .
        Czyli szanowni Państwo ...mamy co robić .
    • anna-76 bzdura 21.03.09, 22:24
      Sikorski sam się zdyskwalifikował swoim postepowaniem przez ostatnie
      2 lata . Nikt normalny nie da mu czym kolwiek przewodzić .
      Nikt normalny nie wystawiłby takiej kandydatury !
      • rooboy anna, czesciowo masz racje... 21.03.09, 22:36
        anna-76 napisała:

        > Sikorski sam się zdyskwalifikował swoim postepowaniem przez ostatnie
        > 2 lata . Nikt normalny nie da mu czym kolwiek przewodzić .
        > Nikt normalny nie wystawiłby takiej kandydatury !


        1. raczej przez ostatnie 22...
        2. ktos zrobil go szefem mon, a potem ktos inny szefem msz... zgadzam sie, ze
        "normalnosc" decydentow moze byc kwestionowana...
        3. tusk przebakiwal, jakim to silnym kandydatem jest sick-orski, a ostatnio
        prezio zgodzil sie popierac... ponownie: "normalnosc" tych wspomagaczy tez moze
        byc kwestionowana...
      • darkraj Re: bzdura 22.03.09, 01:38
        anna-76 napisała:

        > Sikorski sam się zdyskwalifikował swoim postepowaniem przez
        ostatnie
        > 2 lata . Nikt normalny nie da mu czym kolwiek przewodzić .
        > Nikt normalny nie wystawiłby takiej kandydatury !
        ================================== A może jednak....?
        Po poddaniu się kuracji odwykowej?

        W Stanach Zjednoczonych nie miałby szans na wybór na powiatowego
        Szeryfa.
        Jego agenda CIA ofiaruje spalonym rezydentom robotę archiwistów lub
        tymczasowe funkcje w bardzo egzotycznych krajach.
        Chyba jednak POPiS nie da zginąć z kretesem swojemu pupilkowi?
    • bokassa MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest roz... 21.03.09, 22:59
      Pantanal jest najlepszym lekiem gdy um już nie spełnia swoich
      funkcji.Poproś Paliprzygłupa o jak najszybszy testament życia,moze
      dzięki temu jakas świnia bedzie miała szansę przeżycia.
      Bez odpowiedzi.
    • maxymus1 MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest roz... 21.03.09, 23:13
      A ja myślę że Pan Panie Paszkowski zna się na wszystkim, i niczym,
      myślę że lepiej niech Pan zanalizuje przydatność T34, dla Polskiej
      Armi, w kontekście ataku Białorusi, na Suwałki.
      • nie-tak Re: MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest r 21.03.09, 23:27
        Czytając, oglądając wielu polityków w polskim TV nie widzę odpowiednich
        kandydatów na obsadzenie nimi jakieś międzynarodowe stanowiska przez Polaków.
        Jeśli chodzi o narybek do polityki, to widzimy sami tu na forum jakie wyrasta w
        Polsce pokolenie. 10 lat czekania to za mało, powiedzmy 50 lat możne będzie
        poprawniej.
        ------------------------------------------------------------------
        • darkraj Re: MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest r 22.03.09, 02:02
          nie-tak napisała:

          > Czytając, oglądając wielu polityków w polskim TV nie widzę
          odpowiednich
          > kandydatów na obsadzenie nimi jakieś międzynarodowe stanowiska
          przez Polaków.
          > Jeśli chodzi o narybek do polityki, to widzimy sami tu na forum
          jakie wyrasta w
          > Polsce pokolenie. 10 lat czekania to za mało, powiedzmy 50 lat
          możne będzie
          > poprawniej.
          =================================== Aż międzynarodowe?
          Ja tym partaczom bałbym się powierzyć zarządzaniem skupu butelek i
          puszek.
          Bo chociaż "fajansu" w Polsce jest dosyć, wkrótce okazałoby się, że
          i w tej dziedzinie występują braki i nienależyte regulacje prawno-
          skarbowe.

          Nie inaczej byłoby z zarządzaniem piaskami Sahary, bo po kilku
          miesiącach trzeba by było ten surowiec importować.
    • bydlakzkrakowa MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest roz.. 21.03.09, 23:26
      Jeżeli ktoś myślał, że kandydat ów i pozostali zresztą też, mają
      jakiekolwiek szanse, był i jest durniem. Przecież w pozostałych
      krajach doskonale wiedzą kto wysuwa te kandydatury. Banda
      nieudaczników, pajacy i durni, czyli (nie)rząd kon..Dona. I dopóki
      te fekalia są u władzy, póty nie mamy na jakiekolwiek stanowiska
      szans.
      A poza tym twierdzę, że płatfołma i "Gów..o Wybiórcze" winny być
      zdelegalizowane.
      • nie-tak Re: MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest r 21.03.09, 23:50
        Naiwni łudzą się jeszcze ze jest rozpatrywana kandydatura Sikorskiego na szefa
        NATO, sprawa jest już dawno przesadzona ze nim nie będzie.
        Sikorski zanim zaczął karierę na międzynarodowej arenie zniszczył się sam
        własnoręcznie, przypomnijmy sobie jego wyskok z Davos jako minister obrony
        narodowej z ramienia rządu Kaczyńskich i wiele innych jego wyskoków poniżej pasa
        jako MSZ, jak taka osobowość z taka przeszłością ma być nominowana na te stanowisko?
        Trochę rozsądku i realności nie zaszkodziło by polskim politykom.
        Jednym słowem są to naiwniacy do kwadratu którzy sadza ze sprawa jest rozpatrywana.
        --------------------------------------------------------------------
      • nie-tak Re: MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest r 21.03.09, 23:54
        bydlakzkrakowa napisał:

        > Jeżeli ktoś myślał, że kandydat ów i pozostali zresztą też, mają
        > jakiekolwiek szanse, był i jest durniem. Przecież w pozostałych
        > krajach doskonale wiedzą kto wysuwa te kandydatury. Banda
        > nieudaczników, pajacy i durni, czyli (nie)rząd kon..Dona. I dopóki
        > te fekalia są u władzy, póty nie mamy na jakiekolwiek stanowiska
        > szans.
        ************
        Nie chciałam publicznie tego pisać, wiec napisałeś ty to i tu ci przyznaje
        słuszną racje. Tu nie chodzi o polityków z kręgu Tuska, tu chodzi o wszystkich
        polskich polityków, to nie jest ta liga.
      • ducks_arse Re: MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest r 22.03.09, 13:44
        bydlakzkrakowa napisał:

        >Bla, bla, bla.....
        > A poza tym twierdzę, że płatfołma i "Gów..o Wybiórcze" winny być
        > zdelegalizowane.

        To jest niemożliwe, bo w końcu jakaś partia z prawdziwego zdarzenia
        musi pozostać. Twoja sekta, czyli PiSuar jest już na wymarciu,
        zresztą Polacy już więcej na katofaszyzm i postbolszewików kaczych
        nie zagłosują, mimo poparcia sekty rydzola (antykatolickiej sekty).
    • obiektywnyx Czemu taki news nie pojawil sie na gazecie ? 21.03.09, 23:59
      "Powołując się na źródła związane z pracownią "Adiv" w Tel Awiwie, gazeta
      informuje o dużym i stałym zapotrzebowaniu na nadruki o wspomnianej tematyce.

      Wśród tych, które cieszą się największym powodzeniem, są martwe dzieci, matki
      płaczące na grobach swych synów i meczety zrujnowane przez bomby. "

      Wszedzie poinformowali, tylko nie tutaj. Juden.
      • obiektywnyx Re: Czemu taki news nie pojawil sie na gazecie ? 22.03.09, 00:26
        Zapomnialem uscislic, zydowscy zolnierze maja mode na noszenie koszulek z
        nadrukami martywch palestynczykow i napisami w stylu "jeden strzal, dwoch zabitych".
      • albatros007 Re: Czemu taki news nie pojawil sie na gazecie ? 22.03.09, 01:31
        bo gazeta tez jest juden...
        tez nie mowi sie tu o swoich zlodziejach finansowych zbyt
        wiele...Golgman Sachs,czy tez Madoff.
        Nie mowi sie ze Dronkiewicz sprzedala banki stad nie ma
        jakiejkolwiek kontroli nad finansami....sami swoi
    • kinio101 Byłby jeszcze jeden, idealny kandydat 22.03.09, 00:24
      Znalazłby się jeszcze jeden, idealny kandydat z Polski.
      Profesjonalista, z ogromnym doświadczeniem w sprawach wojskowości. W
      przeciwieństwie do Sikorskiego, nie można byłoby mu zarzucić
      nadmiernej antyrosyjskości. Kto to taki? Były Przewodniczący Rady
      Państwa Wojciech Jaruzelski!
      • darkraj Re: Byłby jeszcze jeden, idealny kandydat 22.03.09, 02:09
        kinio101 napisał:

        > Znalazłby się jeszcze jeden, idealny kandydat z Polski.
        > Profesjonalista, z ogromnym doświadczeniem w sprawach wojskowości.
        W
        > przeciwieństwie do Sikorskiego, nie można byłoby mu zarzucić
        > nadmiernej antyrosyjskości. Kto to taki? Były Przewodniczący Rady
        > Państwa Wojciech Jaruzelski!
        ============================== To zupełnie logiczna kandydatura!
        Faktycznie, lepszej, dla zachowania stabilizacji w Europie i na
        Świecie, daaaleko by szukać.
        Mówię absolutnie poważnie.
        Dla NATO, gen. Jaruzelski byłby skarbem bezcennym.
      • ducks_arse Re: Byłby jeszcze jeden, idealny kandydat 22.03.09, 13:51
        kinio101 napisał:

        Były Przewodniczący Rady
        > Państwa Wojciech Jaruzelski!

        Szanowny pismatołku!!! Poucz sie historii najnowszej, najlepiej w
        szkole podstawowej, to dowiesz się że Jaruzel zajmował wiele
        stanowisk, ale nigdy nie był tym co napisałeś. O brak
        profesjonalizmu też nie możesz go posądzać, ponieważ nigdy nie był
        członkiem PiSuaru czy też PC, a tam skoncentrowały się wszystkie
        zasoby nieprofesjonalizmu i nieudacznictwa.
    • swojak11 Hajka Waltz ma fuche sekretarza szaletów miejskich 22.03.09, 00:26
      To stanowisko odpowiednie dla politycznej prostytutki
      Byłby odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - już go widze w
      różowym golfie.......
      • maxymus1 Re: Hajka Waltz ma fuche sekretarza szaletów miej 22.03.09, 01:14
        Ja popieram,ale, ale jak pedzał pewien Gazda z pod wiersycku, że
        albo Pan Jaskirnia,łalbo Jędruś Lepper, łalbo Doda, łalbo no ten
        Radek Majdan łalbo Pan Leszek Bubel, hej! No to sie yastanwta,co__
    • darkraj Paszkowski, ty się zajmij handlem pietruszką 22.03.09, 01:19
      ====================== może będzie z tego jakiś wymierny efekt.
      Bo tymczasem popierasz żydomasońskiego sługusa, narzuconego polskim
      (?) rządom POPiSu.

      Sikorek ma tyle wspólnego z dyplomacją, co Tatulo Muchomor
      Sromotnikowy z przestrzeganiem watykańskiej wiary i dodatkowo:
      uczciwości.
      A jeszcze "więcej" z zagadnieniami wojskowości....

      Szpiegowanie i rewidowanie trupów w Afganistanie i Jugosławii raczej
      nie spełnia wymogów najpotężniejszej organizacji militarnej świata.
    • 123rbr MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest roz... 22.03.09, 05:34
      Nigdy, powtarzam nigdy Radosław Sikorski nie powinien być ministrem obrony
      narodowej, ani tym bardziej ministrem spraw zagranicznych RP. Ten człowiek nie
      ma kwalifikacji, aby takie urzędy pełnić. To,że po Fotydze wydaje się być
      niezłym ministrem spraw zagranicznych, to nic nie znaczy ( każdy po Fotydze
      byłby lepszy od niej ). Sikorskiego dyskwalifikuje całkowity brak
      profesjonalizmu. Wielokrotnie wypowiadał się w sposób skandaliczny, świadczący
      o zupełnym nieprzygotowaniu do bycia dyplomatą. Tusk popełnił niewybaczalny
      błąd. Po pełniącej w sposób kompromitujący urząd ministra spraw zagranicznych
      Fotydze - powołał na to stanowisko fatygopodobnego Radosława Sikorskiego.
      Różnica pomiędzy Fotygą a Sikorskim jest taka, ze Fotyga nie była w stanie
      komentować oczywistych faktów ( unikała odpowiedzi na najprostsze pytania ),
      Sikorski zaś miele jęzorem na lewo i prawo nie zastanawiając się co mówi.
      • ducks_arse Re: MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest r 22.03.09, 13:54
        123rbr napisał:

        To,że po Fotydze wydaje się być
        > niezłym ministrem spraw zagranicznych, to nic nie znaczy ( każdy
        po Fotydze
        > byłby lepszy od niej ). Sikorskiego dyskwalifikuje całkowity brak
        > profesjonalizmu. Wielokrotnie wypowiadał się w sposób
        skandaliczny, świadczący
        > o zupełnym nieprzygotowaniu do bycia dyplomatą.

        Ale przynajmniej raz mówiąc o karłach moralnych, powiedział
        profesjonalną prawde!!!
    • edi54 MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest roz... 22.03.09, 07:02

      Jedynym Polakiem ,ktory moze miec szanse na forum miedzynarodowym
      jest aktualnie Wlodzimierz Cimoszewicz (kandydat na szefa Rady
      Europy).Sikorski,Buzek byli od poczatku kandydatami bez szans
      (sekretarz generalny NATO ,przew.Parlamentu Europejskiego).
      Nasze "elity" zyja fantasmagoriami i karmia nimi zniedolezniale
      politycznie spoleczenstwo.Zas nasze "pisarczyki" uporczywie
      naiwnosc naszych "elit" politycznych podsycaja.Zachod ,zreszta
      slusznie, postrzega polskie "elity"polityczne jako pozbawione
      racjonalnej wizji przyszlosci , przesiakniete nacjonalizmem
      i ideowym wstecznictwem ,przy tym w duzym stopniu wrogie
      wobec Rosji.Zaden z zachodnich politykow nie bedzie ryzykowal
      wyboru osoby nieprzewidywalnej, z sarmackim zacieciem.
      Z polskich politykow szanse mogl miec jedynie Aleksander
      Kwasniewski ,ale rzadzace Polska "elity" nie sa zdolne przelamac
      stereotypow (zapewne takze wstydu,ze same nie sa do niczego
      zdolne).I pomyslec,ze Aleksander Kwasniewski swoimi "wyskokami"
      (skalkulowanymi)przyczynil sie walnie do zwyciestwa PO nad PiSem
      w ostatnich wyborach parlamentarnych (poswiecajac lepszy wynik
      SLD na oltarzu historii; nota bene byla to zagrywka ze wszech
      miar godna szachowego arcymistrza i wielce skuteczna,
      dobrze sluzaca Polsce- PiS ,najwieksze dla Polski zagrozenie
      zostal odsuniety od wladzy).


    • 333a3 Po co NATO sekretarz rusofob? 22.03.09, 08:01
    • kolomyia Twórcami aktualnej rusofobii polskiej są Kaczyńscy 22.03.09, 08:03
    • 333a3 Ministrem MON w rządzie Kaczyńskich był Sikorski 22.03.09, 08:08
      • ducks_arse Re: Ministrem MON w rządzie Kaczyńskich był Sikor 22.03.09, 13:57
        Każdy popełnia w życiu jakieś błędy!!!! Ludzie są omylni, gdyby
        sikor aprobował faszyzm byłby we władzach PiSuaru do chwili obecnej.
    • kolomyia Wiecej wojska do Afganistanu i wróćmy do Iraku 22.03.09, 08:15
    • republika-jednojajowa Amerykanie nie traktują Polaków poważnie 22.03.09, 08:17
      • rooboy nigdy nie traktowali, watpliwe, czy beda... 22.03.09, 08:47
        w przyszlosci... z pewnoscia nie, jesli naszymi "miedzynarodowymi"
        przedstawicielami beda osobniki w stylu kaczynskich, tuska, czy tez sick-orskiego...
    • kolomyia Służalczość nie popłaca czasami 22.03.09, 08:18
    • mark6 Żałosne-śmieszne polskie mitomaństwo. 22.03.09, 09:07
      Balcerowicz szefem MFW.
      Kwaśniewski ONZ.
      Sikorski Nato.
      haahhahahahahahahahhh
      Polska to kraj , z którym nikt poważny się nie liczy.
      Ciągle pobrzękujemy pordzewiałą szabelką śniąc o potędze.Niestety
      jest to tylko sen.
      • rooboy mark, a moze lepiej, ze to tylko sen???? 22.03.09, 09:16
        mark6 napisał:

        > Balcerowicz szefem MFW.
        > Kwaśniewski ONZ.
        > Sikorski Nato.
        > haahhahahahahahahahhh
        > Polska to kraj , z którym nikt poważny się nie liczy.
        > Ciągle pobrzękujemy pordzewiałą szabelką śniąc o potędze.Niestety
        > jest to tylko sen.


        wyobrazasz sobie swiatowa zawieruche, gdyby wszystkie te kandydatury wypalily????
        • abba.15 Zjazd antypolskiej hołoty z SB-PIS-RM... 22.03.09, 09:20
          rooboy,darakraj,junkier, i inni..pies was je...!
          • kali23 "abba" czy 15 to twój IQ? 22.03.09, 09:56
            a może ty polski chłop-"patriota" co to ściąga truposzkom kamasze?
            W każdym razie coś z twoim czajnikiem nie tak ty "patrioto" inaczej.
            • profanum-vulgus kali23 ..Twoje IQ, jest na poziomie 00... 22.03.09, 10:05
              czyli równa sie poziomowi szamba...
              Zamiast gęby posiadasz brudny,śmierdzący odbyt....
              • kali23 Te "profanum" wpierw się "oświeć" tj. naucz się 22.03.09, 10:18
                liczyć chociaż do 10, potem odzwyczaj się od podcierania d..y palcem
                zrób jeszcze kilka innych rzeczy i dopiero potem zacznij skrobać na
                Forum.
                • katolik-polski.1 kali23 , jesteś jak psie gów.. na chodniku... 22.03.09, 10:23
                  człowiek wdepnie i po butach...
                  • kali23 "butach" co zwinęłeś na polu walki,polski kmiocie 22.03.09, 10:27
                    Słyszę słowo "polski katolik" to nóż mi się otwiera w kieszeni, ty
                    sympatyku czarnej mafi złodziei i pedofilów ubranych w czarne
                    sukienki.
                    • katolik-polski.1 kali23, masz chamie coś do ryja..ssij !!! 22.03.09, 10:29
                      bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
                      • kali23 Pora na wysłuchanie rydzykowych instrukcji kmiocie 22.03.09, 10:41
                        Może bardziej pasuje tobie nałogowy pijak Głodz albo pedał Peatz?
                        Podojrzewam "katoliku", że jesteś po prostu polskim parszywym klechą
                        którym, mam nadzieję, zajmie się już niedługo Naród!
                        Rewolucja Francuska pokazała co z takim śmieciem zrobić!!
                        • katolik-polski.1 kali23 .. Rydzyk to taki sam ćwok ,jak i ty ! 22.03.09, 11:11
                          goń sie dziwko...
            • ducks_arse Re: "abba" czy 15 to twój IQ? 22.03.09, 14:01
              kali23 napisał:

              > a może ty polski chłop-"patriota" co to ściąga truposzkom kamasze?
              > W każdym razie coś z twoim czajnikiem nie tak ty "patrioto"
              inaczej.
              Nie czepiaj się tego abby, to nie kootas Semka który produkuje się
              pod podobnym nickiem. A odnosnie tych których wymienia po prostu ma
              rację, no może z wyjątkiem darkraja - który jest apolegotą PZPR i
              PRL.
      • kali23 Bakcerowicz-nieuk,kwas-pijak,rade k-rusofob/agent C 22.03.09, 10:01
        Oto polskie kadry mające zawojować świat.
        Może dodać jeszcze "byznesmenów" na których usługi czeka z
        utęsknieniem międzynarodowy byznes. Szczególnie tych specjalistów od
        opcji lub zakupu "Możejek".
        Polak głupi ale najważniejsze , że "potrafi" i ma dobre chęci.
    • kacper31 Cieszmy się,że w ogóle jesteśmy w NATO 22.03.09, 09:32
      • rasage Ja sie ciesze! Sikorski to rusofob. A Rasmussen to 22.03.09, 09:35
        Ja sie ciesze! Sikorski to rusofob. A Rasmussen to normlanie myslacy czlowiek.
        Wiec wole, zeby nato bylo prowadzaone przez kogos, kto jest przewiywalny.
        • sam_gaz rasage..Bełkot naćpanego kretyna... 22.03.09, 09:39
          img528.imageshack.us/img528/4672/funphotobox215712101786.jpg
    • misza36 MSZ: Myślę, że kandydatura Sikorskiego jest roz... 22.03.09, 09:49
      pan radposlaw apelblaum reprezentujacy interesy izraela i usa nie
      jest mile widziany jako szef nato, understand wolaczki
      • profanum-vulgus misza36..Berecik za ciasny ? 22.03.09, 10:08
        misza36 napisał:

        > "pan radposlaw apelblaum reprezentujacy interesy izraela i usa "

        Interesy USA i USA nie pasuje !!?

        porąbany jesteś ,jak buty Jarosławy...

        swir.us/buty-kaczynskiego
        • misza36 Re: misza36..Berecik za ciasny ? 22.03.09, 10:12
          heeh a ty wierzysz ze pan apelblaum reprezentuje i9nteresy wolski?
          buahahahaha berecik za bardzo uciska cala zgraja dzis u wladzy cale
          pis po to ludze usraela
          • katolik-polski.1 misza36. Napisz to samo, tylko po polsku ! 22.03.09, 10:25
            spod jakiego kamienia wypełzłes ?
    • ja-polak Nowym szefem NATO zostanie AF Rasmussen, Dania 22.03.09, 10:24
      Nowa administracja USA chciala widziec na tym stanowisku
      kanadyjczyka lecz po naciskach europejczyków zdecydowano, ze nowym
      szefem zostanie Anders Fogh Rasmussen, obecny premier Danii. W tym
      celu odbylo sie tajne spotkanie w Szwajcarii miedzy Rasmussenem a
      przedstawicielem administacji USA. USA po tym spotkaniu jest
      zachwycone Rasmussenem. To oczywiscie przekresla kandydature
      Sikorskiego, tym bardziej, ze Rasmussena poparli wszyscy oprócz
      (oczywisice) Polski i Turcji. Turcy maja mu za zle "okres rysunków
      Mahometa" i chca takze miec "kogos na wysokiem stanowisku".

      Obama ma jednak "bardzo gleboko" aspiracje Turci i Polski i slucha
      co maja do powiedzeia "starzy europejscy gracze" (Niemcy, Francja,
      Anglia).

      Polska "dyplomacja" znów zawiodla i nie dotarla do "zródle
      podejmowania decyzji"... Rozumiem, ze "starano
      sie", "naciskano", "podejmowano kroki" - ale w dyplomacji licza sie
      rezultaty a nie "dobre checi"...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka