munkela
21.03.09, 20:50
Kandydatura Sikorskiego kontra Rasmussen jest bez zadnych szans.
Sikorski nie posiada ani doswiadczenia w porownaniu do Rasmussena
ani tez bardzo waznej cechy jaka musi posiadac kandydat na
Generalnego Sekretarza Nato.
Umiejetnosci negocjowania! A to jest w NATO bardzo potrzebne a co
za tym cenione.
Sikorski, moze za nastepne 10 lat bedzie wiedzial o prowadzeniu
polityki 50% tego, co dzis wie Rasmussen.
Niestety nie nabedzie chyba jednak nigdy zdolnosci negocjatorskich.
Nie oznacza to jednak, ze Polska jest bez szans. Miejmy nadzieje, ze
za 10 lat wsrod MLODYCH politykow polskich znajdzie sie taki, ktory
bedzie posiadal te cechy, ktore sa wymagane od Generalnego
Sekretarza NATO.