Dodaj do ulubionych

Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip

12.04.09, 17:04
Ratunkuuuuuu anglicy mnie biją!!!!
Obserwuj wątek
    • doomsayer Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 17:07
      Otworzenie drzwi awaryjnych to poważny problem, który opóźnia odlot samolotu o
      kilka godzin. LOL.
      • em_obywatel żebyś wiedział 12.04.09, 18:05
        Żebyś wiedział. Drzwi awaryjne nie są zaprojektowane do otwierania tak sobie.
        Nie chciałbyś żeby ci się samolot rozhermetyzował na wysokości 10 000 metrów.
        Chociaż ten delikwent który to otworzył powinien być wzięty na te 10 000 metrów
        bez maski tlenowej.
        • gupek70 Wizzair - podniebny pks 12.04.09, 18:47
          Przez towarzystwo ktore lata wizzairem juz dawno przestalem latac tanimi liniami
          . Wioska i buractwo . Kilka takich wydarzen zaliczylem i dziekuje . Przy zakupie
          biletu powinna byc ankieta jakas czy cos . I to nie chodzi o to , ze ja sie
          czepiam - poziom jakis obowiazuje i musi byc wyzszy niz dyskoteka w kartuzach o
          3ciej nad ranem .
          • net_friend Re: Wizzair - podniebny pks 12.04.09, 20:20
            Często latam w interesach i gdy mam możliwość korzystam z Wizzair. Nigdy nie
            miałem szczególnych zastrzeżeń do tego przewoźnika, natomiast do pasażerów
            owszem. Niektórzy jakby ze szkoły podstawowej nie wyrośli.
            Podobnie w tym wypadku - jeden nabroił, cała klasa siedzi w kozie.
      • krawiec6661 Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 18:21
        Pewnie takie same pojęcie miał ćwok, któremu się zebrało na żarciki i w tym
        właśnie problem.
    • martady Polak to jednak potrafi... :/ 12.04.09, 17:11
      zepsuć ludziom święta i jeszcze mieć z tego ubaw, oraz nie ponieść
      żadnych konsekswencji, bo przecież żaden inny pasażer go nie wyda,
      bo przecież rodaka nie wyoada :/
      • em_obywatel Fałszywa solidarność 12.04.09, 18:02
        Fałszywa solidarność. Kiedy kogoś okradają na ulicy to nikt nie zadzwoni po
        policję ani nie pomoże, a jak ktoś odwali taki numer to wszyscy się z nim
        solidaryzują i nikt go nie wyda. To chyba przez komunę, bo wtedy to się nazywało
        donosicielstwo i było złe. Ludzie, komuna się skończyła i trzeba budować
        normalne państwo! Jeśli ktoś działa przeciw nam, to nie ma przebacz, musi
        ponieść konsekwencje.
        • olias Re: Fałszywa solidarność 12.04.09, 18:21
          bzdura! nie pomyślałeś że gdyby faktycznie tak było to policja
          ratowałaby dowcipnisia przed rodakami? to pic na wodę, fotomontaż.
        • 3krotek Re: Fałszywa solidarność 12.04.09, 18:53
          > ...solidaryzują i nikt go nie wyda. To chyba przez komunę, bo wtedy to się
          nazywało

          Tobie chyba na mózg padł ten komunizm kretynie.
          PRL skończył się ponad 20 lat temu oszołomie, a na dodatek w Polsce nigdy nie
          było komunizmu.
          Skąd tacy się biorą?
          • em_obywatel Re: Fałszywa solidarność 12.04.09, 19:56
            Ech, nie rozumiesz skrótu myślowego. Jasne że nie było w Polsce komunizmu, ale
            okres trwający w Polsce od roku 1945 do 1989 określa się popularnie jako
            "komuna". Wszyscy to rozumieją tylko jakoś ty nie potrafisz.

            Poza tym, jest takie stare powiedzenie, że stare zwyczaje długo umierają. W
            Polsce przyjęło się, że "donoszenie" to zło i musi minąć kilka pokoleń aby to
            się zmieniło.
            • 3krotek Re: Fałszywa solidarność 12.04.09, 20:24
              > okres trwający w Polsce od roku 1945 do 1989 określa się popularnie jako
              > "komuna". Wszyscy to rozumieją tylko jakoś ty nie potrafisz.

              Ja nie jestem "wszyscy" i nie uznaję jedzenia gówna tylko dlatego, że miliony
              much nie mogą się mylić.
            • ual123 NIe krzycz na niego 12.04.09, 21:15
              to pewnie emigrant. Nie myśli, nie rozumuje. Za to dokładnie sprząta i czyści
              toilets.
              • ual123 Re: NIe krzycz na niego 12.04.09, 21:18
                oczywiście tekst skierowany do 3krotka...
                • em_obywatel Re: NIe krzycz na niego 12.04.09, 23:35
                  No widzisz. Zaskoczę cię. Pracuję w R&D, zajmuję się telekomunikacją optyczną. I
                  co? Może pogadamy np. o nowych formatach modulacji w komunikacji optyczne,
                  subcarrier multiplexing, może mi coś powiesz o tym jak taki sygnał zachowuje się
                  po przejściu przez EDFA?
                  Widzisz, w Polsce nie miałbym możliwości żeby rozwijać się w tym kierynku,
                  tutuaj mogę. To że w świecie niektórych z was praca to zmywaki i budowy a dla
                  białych kołnierzyków informatyka to wasz problem.
                  • pierdoleagore1 Re: NIe krzycz na niego 13.04.09, 00:07
                    Nie ma sensu strzępic sobie gęby na tego debila ual123
      • rosol4 Re: Polak to jednak potrafi... :/ 13.04.09, 11:21
        Zatanawiajace czy ten narod taki durny, czy wypowiadaja sie mlodzi
        debile.
        Dla bzpieczenstwa pasazerow rowniez wiesniakow i choloty instaluje
        sie drzwi awaryjne by w razie zagrozenia przyspieszyc ewakuacje.
        To dla ograniczonej grupy spolecznej wychowanej razem z bydlem jest
        to nie pojetne.
        Tragedia dopiero wyzwala biadolenie i skowycz, a wiekszosci
        przeswiadczenie iz Bog tak chcial.
        Przed debilami wyjscie awaryjne nalezy zaspawac albo zamknac na
        klodke.
        W dzisiejszym pozarze w kamiencu gdyby wejscie przeciwpozarowe byla
        aktywne to zapewne nie zginelo by tylu mieszkancow.
        Widocznie gospodarz zalozyl klodke przed cwanymi polaczkami.
        Koles bohater winien pasazerom solidaryzujacym sie z nim zafundowac
        obiad swiateczny.
    • irini Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 17:44
      Tak, dopóki się ktoś nie przyzna, drzwi pozostaną otwarte i dlatego samolot
      nie odlatuje.
    • pierdoleagore1 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 17:45
      Ja bym na pewno wydał tego idiotę.Głupotę trzeba tępic.
      • irini Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 17:51
        Głupoty nie da się wytępić, jako że jest wieczna i nieskończona, zawsze była,
        jest i będzie.
        • em_obywatel Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 18:02
          Ale głupotę można ograniczyć i nie dopuszczać do rozprzestrzeniania zarazy.
    • rx-2 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 18:01
      Tak to jest jak wiesniacy jadą do wielkiego świata i nie wiedzą jak
      się zachować. I co ty na to buraku, który otworzyłeś te drzwi???
      Myślałeś, że jesteś już u siebie i dojeżdżasz pks-em do domu??? I na
      co ci to było? Teraaz ci Angole taką karę dopi...lą, że te kilka
      miesięcy na zmywaku to będzie za mało, żeby ją zapłacić. haha
      • mr_osjano Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 19:16
        Mieszkam na wsi, czyli według ciebie to niby jestem "wieśniakiem". Tak?

        Kiedyś koleżanka z pracy też powiedziała mi "jesteś ze wsi" a ja jej na to: a ty
        jesteś z miasta - to widać, słychać i czuć!!!. Ja zaś mieszkam na wsi, ale tego
        ani nie widać, ani nie słychać ani nie czuć!!!

        Twoje obraźliwe mniemanie kolego internauto najwyższy już czas zmienić, bo zaraz
        też będzie "czuć" (polaczkową głupotę).

        dr.Andrea Osjano
      • ual123 Brawo! 12.04.09, 21:07
        Haha brawo! I oby na tym zmywaku został jak najdłużej bo jak wróci do kraju ze
        swoimi kolegami emigrantami to znów się syf w kraju zrobi od nadmiaru idiotów i
        debili
    • olias Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 18:19
      dlaczego nie wierzę w te rewelacje? czyżby przewoźnik nie chciał się
      przyznać że coś jest nie tak z maszyną. historyjka wydaje się mi
      być wymyślona naprędce, nie przemyślana. gdyby była prawdziwa
      oznaczałoby to że terrorysta nie potrzebuje żadnych bomb. po co?
      ponadto ile trwałoby opóźnienie? 1 godzinę dwie? 30 min?
      • 1stanczyk Wygodny pretekst dla przewoznika by nie byc 12.04.09, 19:54
        zobowiazanym do ponoszenia kosztow zwiazanych przypuszczalnie z problemem
        technicznym.
        Na bazie naszej pseudosolidarnosci i wynikajacej z niej cierpliwosci oszczedzi
        ladnych kilka albo kilkadziesiat tysiecy €.
        Zamknac i sprawdzic drzwi awaryjne to nie moze trawac dluzej niz 30 minut.
        Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc
    • zdumionyedek znowu tytul!!!!!!! 12.04.09, 18:21
      napisano, ze nie wiadomo, kto zrobil ten zart, a na pierwszej stronie tytul, ze
      chodzi o Polaka, pieknie, brawo GW, tradycyjne szukanie taniej sensacji na sile
      moze drzwi sie same otworzyly? lepiej, ze nie w locie
      zamkniecie ich wymaga ilus tam godzin?
    • dryhas Proponuję zamknąć drzwi awaryjne.Nie dziękujcie. 12.04.09, 18:26
      .
      • ws21 Tak. 12.04.09, 18:33
        I wsadzić wszystkich idiotów do takiego samolotu, wysłać na 10 000
        metrów. Na ich odpowiedzialność.
        Niestety, bez tego, linia lotnicza musi przeprowadzić czasochłonną i
        kosztowną kontrolę hermetyczności kabiny pasażerskiej.
        • 737ng Re: Tak. 12.04.09, 19:13
          Drzwi awaryjne mozna po prostu zamknac. Czasami otwiera sie je, zeby wyjsc na
          skrzydlo, potem zamyka i juz. Prob szczelnosci kabiny robic nie trzeba.

          Jesli juz trzeba, to jest to pol godziny pracy trzech machanikow bez zadnego
          specjalnego sprzetu - APU wystarczy.

          Wizz Air przetrzymuje ludzi chyba liczac na to, ze sie zlamia i wydadza idiote,
          ktoremu bedzie mozna dorypac kare. I slusznie, mam nadzieje, ze go znajda.

          K.
          • ual123 Bo mało to idiotów wyjechało 12.04.09, 21:01
            i pacuje w Londynie i Liverpoolu? Zapewne 9 na 10 to idioci. Tym jednym prostym
            słowem można dziś określić 2 milionową polską emigrację na Wyspach.
            • pierdoleagore1 Re: Bo mało to idiotów wyjechało 12.04.09, 22:24
              Idiota to ty jesteś baranie.
              Tacy jak ty pokazali ostatnio kulturkę w Belfaście
    • asp420 pewnie był młody, wykształcony, z dużego miasta... 12.04.09, 18:29
      Żartowniś zapewne był młody, wykształcony, z dużego miasta, hehe. A tak naprawdę cymbał i kmiot!
      • gladysek Re: pewnie był młody, wykształcony, z dużego mias 12.04.09, 18:48
        najciekawsze jest to ze informacje pani gosi rozpalily namietnosci polakow ze
        gotowi sa ukrzyzowac dowcipnisia. Rzecz jednak w tym ze nie mozna otworzyc
        awaryjnych drzwi niezauwazenie, wcale nie trzeba ich otwierac by zadzialala
        sygnalizacja o ich otwarciu a nawet gorzej nie trzeba ich dotykac by ta sama
        syglalizacja zadzialala. Zatem polskie kmioty przed swiatecznie udekorowanymi
        komputerami - odrobine wstrzemiezliwosci w ferowaniu wyrokow.
        • pierdoleagore1 Re: pewnie był młody, wykształcony, z dużego mias 12.04.09, 20:28
          Czytaj uważnie mądralo.Pisze,że drzwi zostały otwarte,a nie że tylko zadziałała
          kontrolka.
          • ual123 Re: pewnie był młody, wykształcony, z dużego mias 12.04.09, 21:05
            U emigrantów zdolność czytania ze zrozumieniem zmniejsza się wprost
            proporcjonalnie do ilości czasu wdychania Domestosa lub godzin na paleciaku. Nie
            wiń go za to. Chociaż pewnie odpisze, że jest cenionym specjalistą w City.
            • pierdoleagore1 Re: pewnie był młody, wykształcony, z dużego mias 12.04.09, 22:29
              Coś się tak czepił tych emigrantów?Masz jakieś kompleksy?Popatrz w
              lustro,rozejrzyj się wokół siebie.Zobaczysz idiotów wielu.A na emigracji nie
              każdy pracuje na zmywaku lu w City.Ale ty masz właśnie takie o tym pojęcie
              wzorcu półinteligenta.
              Emigrant
              • alterpars a co do tego ma emigracja? 13.04.09, 07:12
                Emigruje sie nie za chlebem ale po to aby byc z dala od Polakow. W
                Londynie ten fakt nie zachodzi.
                • ual123 Re: a co do tego ma emigracja? 13.04.09, 10:48
                  Ciekawe dlaczego? Czy to aby nie dlatego że UK jako jeden z pierwszych krajów
                  otworzył swój rynek pracy? I wyjechała właśnie tam rzesza sponiewieranych pzez
                  życie i niedocenionych przez ojczyznę nieudaczników. Poza nielicznymi, którzy
                  pracują na ciekawych stanowiskach większość z was stoi przy zmywaku albo
                  zarządza Domestosem w toaletach w marketach. Zaraz odezwie się paru z tekstami
                  typu: "Mi się udało", "Nie znam nikogo kto pracuje na zmywaku ale gratuluje
                  znajomych" itp. Spójrzcie na siebie tępaki i zostańcie tam jak najdłużej
    • loppe Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 18:43
      cała Gezeta, szkoda gadać
      • dottore.anatra Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 19:30
        loppe napisał:

        > cała Gezeta, szkoda gadać

        Niby Michnik otworzył te drzwi?

        Całey loppe - nie warto nawet gadać!
    • edgr Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 19:36
      Już lecą. Katowice podają przylot o 21.05.
    • ichmordy Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 19:38
      Ma karę głupek siedzenie godzinami na lotnisku , reszta też że go nie
      chce wydać . Ale wioche zrobili hehehe Najlepiej to trzymać sie z
      daleka od POlaków. Wcale się nie dziwie że Tusk został premierem bo
      właśnie tacy emigranci na niego głosowali.
      • kaczyjar Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 19:46
        qrva POLAK potrafi wszystkim zatruc zycie.
    • moskala69 Nie otworzył drzwi tylko...... 12.04.09, 19:48
      odkręcił zwinięty drut, którym drzwi były "zabezpieczone".
    • hel14 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 19:58
      Czyżby posłowie PIS- Karski i ten drugi, wybrali się na wycieczkę do UK? To i
      tak dobrze, że nie przyszło im do głowy otwierać drzwi później, już w
      powietrzu. Pewnie myśleli, że już wylądowali. No nie mają chłopaki głowy do
      alkoholu.
    • woparachgazu Pojeb jakiś, na pewno z PiSuaru 12.04.09, 20:07
      • kaczyjar Re: Pojeb jakiś, na pewno z PiSuaru 12.04.09, 20:23
        Nie to był prawdziwy POLAK.
    • ual123 I co emigracjo? Znów wasza głupota... 12.04.09, 20:42
      ...bierze górę nad całą resztą. Dowcipkujcie sobie dolewając wody do Domestosa
      albo włączając jednocześnie wsteczny i "jedynkę" w paleciaku, ale żeby w
      samolocie drzwi otwierać. To trzeba być skozonym idiotą, ale w końcu na
      obczyźnie wielu was takich. Nic tylko pogratulować!
      • pierdoleagore1 Re: I co emigracjo? Znów wasza głupota... 12.04.09, 22:32
        Coś się tak czepił tych emigrantów?Masz jakieś kompleksy?Popatrz w
        lustro,rozejrzyj się wokół siebie.Zobaczysz idiotów wielu.A na emigracji nie
        każdy pracuje na zmywaku lub w City.Ale ty masz właśnie takie o tym pojęcie
        wzorcu półinteligenta.
        Emigrant
    • olewus1 Ku... wstyd być Polakiem. Takich debili ze 12.04.09, 21:31
      świeczką szukać. Banda prymitywów powinni siedzieć w domach na swoich wioskach
      zamiast zarabiać na obczyźnie.
      • t.u.s.k toż to najlepszy kwiat, elektorat PełO... 13.04.09, 01:06
        olewus1 napisał:

        > świeczką szukać. Banda prymitywów powinni siedzieć w domach na swoich wioskach
        > zamiast zarabiać na obczyźnie.

        toż to najlepszy kwiat, elektorat PełO...
        co tez TY opowiadasz
        wyjechali bo nie mogli zniesc kaczyzmu i teraz wracaja
        tak jak wrocila normalnosc
        jak mozesz tak pisac...

    • snake.plissken Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 22:17
      plujcie dalej na Polskę i Polaków mądrale!
      Piszcie, że do Anglii wyjachał sam prymitym na zmywak
      (w takim razie mógłbym spytać, kto zastał w Polsce
      do pracu za 1200 zł - jeszcze więksii debile, ale nie spytam tak, bo
      nie oceniam Polaków po tym gdzie żyją, ale jacy są)

      Niestety głupich nie sieją i pi razy dzrzwi ich procent w każdym
      narodzie jest mniej więcej taki sam
      A czy wszyscy plujący tutaj latają w miarę często?
      Nic nie usprawiedliwa tego debila, obojętnie jakiej nacji jest,
      ale czy widzieliście kiedyś jak np. zachowaują się w samolocie czy
      na wakacjach w ciepłych krajach np. NIEKTÓRZY Angole czy Niemcy
      (pierwsze przykłady z brzegu). Debili nigdzie nie brakuje, ale
      żeby pluć przez to na cały swój kraj i rodaków?!

      Pozdrawiam wszystkich Polaków bez względu na to czy układają sobie
      życie w mieście, na wsi, w kraju czy gdziekolwiek na świecie.
    • kormiii Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 23:05
      co tu dużo mówić ten ktoś to debil

      wykopgier.pl/gry-online/316/twins-deluxe/
      • merkawa Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 13.04.09, 00:59
        Koledzy i kolezanki czekają na Idola w kraju. Przywiezie ch-j funty i kolega
        zaimponuje . Zobacza to galy zrobia , a jak jeszcze oszołomi wszystkich na
        popijawie,ze on to ten, bohater co statki powietrzne jedna reka zatrzymuje, to
        bedzie on idol wsi lub osiedla . To nawet wiecej niz wygrac big brathera czy
        innego ciula :-)
    • stary.virus Jakies dowody ze to Polak? 13.04.09, 03:45
      A sa jakies dowody ze to Polak? Napewno nikt inny nie mogl tego zrobic, i ze
      motywacja byl dowcip? To tylko wyssane z palca przypuszczenia. Byc Moze
      prawdopodobne, ale podane tu jako pwenosc.
      • alterpars nic dodac nic ujac! Kocham Was Polacy! 13.04.09, 07:10
        :-)))))))))) Zawsze mozna na Was liczyc!
    • makrama1 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 13.04.09, 07:31
      Urządzenie, które wznosi się na wysokość kilku(nastu) kilometrów musi być
      porządnie zabezpieczone przed głupimi dowcipami.
      Albo głupi dowcip się udał chociaż nie powinien, albo wręcz była to próba
      techniczna przeprowadzona przez samą załogę.
      Tak czy siak chyba lepiej, że się nie wzniosło.
    • makrama1 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 13.04.09, 07:51
      "Pracownicy Wizz Air prosili świadków, by poinformowali kto otworzył awaryjne
      drzwi - na razie nikt się nie zgłosił."

      Powinni go zatrudnić jako eksperta, podobnie jak firmy komputerowe hakerów do
      wykrywania luk w systemach.
    • buk-humor-dziczyzna bezzębny,wąsaty,brudny cuchnacy gorzałą-obraz pola 13.04.09, 07:55
      bezzębny,wąsaty,brudny cuchnacy gorzałą-obraz polaka za granicą
    • rabbinhood open door policy 13.04.09, 08:30
      wystarczyło obserwować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka