lody.tuskawkowe 12.04.09, 17:04 Ratunkuuuuuu anglicy mnie biją!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
doomsayer Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 17:07 Otworzenie drzwi awaryjnych to poważny problem, który opóźnia odlot samolotu o kilka godzin. LOL. Odpowiedz Link Zgłoś
em_obywatel żebyś wiedział 12.04.09, 18:05 Żebyś wiedział. Drzwi awaryjne nie są zaprojektowane do otwierania tak sobie. Nie chciałbyś żeby ci się samolot rozhermetyzował na wysokości 10 000 metrów. Chociaż ten delikwent który to otworzył powinien być wzięty na te 10 000 metrów bez maski tlenowej. Odpowiedz Link Zgłoś
gupek70 Wizzair - podniebny pks 12.04.09, 18:47 Przez towarzystwo ktore lata wizzairem juz dawno przestalem latac tanimi liniami . Wioska i buractwo . Kilka takich wydarzen zaliczylem i dziekuje . Przy zakupie biletu powinna byc ankieta jakas czy cos . I to nie chodzi o to , ze ja sie czepiam - poziom jakis obowiazuje i musi byc wyzszy niz dyskoteka w kartuzach o 3ciej nad ranem . Odpowiedz Link Zgłoś
net_friend Re: Wizzair - podniebny pks 12.04.09, 20:20 Często latam w interesach i gdy mam możliwość korzystam z Wizzair. Nigdy nie miałem szczególnych zastrzeżeń do tego przewoźnika, natomiast do pasażerów owszem. Niektórzy jakby ze szkoły podstawowej nie wyrośli. Podobnie w tym wypadku - jeden nabroił, cała klasa siedzi w kozie. Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 18:21 Pewnie takie same pojęcie miał ćwok, któremu się zebrało na żarciki i w tym właśnie problem. Odpowiedz Link Zgłoś
martady Polak to jednak potrafi... :/ 12.04.09, 17:11 zepsuć ludziom święta i jeszcze mieć z tego ubaw, oraz nie ponieść żadnych konsekswencji, bo przecież żaden inny pasażer go nie wyda, bo przecież rodaka nie wyoada :/ Odpowiedz Link Zgłoś
em_obywatel Fałszywa solidarność 12.04.09, 18:02 Fałszywa solidarność. Kiedy kogoś okradają na ulicy to nikt nie zadzwoni po policję ani nie pomoże, a jak ktoś odwali taki numer to wszyscy się z nim solidaryzują i nikt go nie wyda. To chyba przez komunę, bo wtedy to się nazywało donosicielstwo i było złe. Ludzie, komuna się skończyła i trzeba budować normalne państwo! Jeśli ktoś działa przeciw nam, to nie ma przebacz, musi ponieść konsekwencje. Odpowiedz Link Zgłoś
olias Re: Fałszywa solidarność 12.04.09, 18:21 bzdura! nie pomyślałeś że gdyby faktycznie tak było to policja ratowałaby dowcipnisia przed rodakami? to pic na wodę, fotomontaż. Odpowiedz Link Zgłoś
3krotek Re: Fałszywa solidarność 12.04.09, 18:53 > ...solidaryzują i nikt go nie wyda. To chyba przez komunę, bo wtedy to się nazywało Tobie chyba na mózg padł ten komunizm kretynie. PRL skończył się ponad 20 lat temu oszołomie, a na dodatek w Polsce nigdy nie było komunizmu. Skąd tacy się biorą? Odpowiedz Link Zgłoś
em_obywatel Re: Fałszywa solidarność 12.04.09, 19:56 Ech, nie rozumiesz skrótu myślowego. Jasne że nie było w Polsce komunizmu, ale okres trwający w Polsce od roku 1945 do 1989 określa się popularnie jako "komuna". Wszyscy to rozumieją tylko jakoś ty nie potrafisz. Poza tym, jest takie stare powiedzenie, że stare zwyczaje długo umierają. W Polsce przyjęło się, że "donoszenie" to zło i musi minąć kilka pokoleń aby to się zmieniło. Odpowiedz Link Zgłoś
3krotek Re: Fałszywa solidarność 12.04.09, 20:24 > okres trwający w Polsce od roku 1945 do 1989 określa się popularnie jako > "komuna". Wszyscy to rozumieją tylko jakoś ty nie potrafisz. Ja nie jestem "wszyscy" i nie uznaję jedzenia gówna tylko dlatego, że miliony much nie mogą się mylić. Odpowiedz Link Zgłoś
ual123 NIe krzycz na niego 12.04.09, 21:15 to pewnie emigrant. Nie myśli, nie rozumuje. Za to dokładnie sprząta i czyści toilets. Odpowiedz Link Zgłoś
ual123 Re: NIe krzycz na niego 12.04.09, 21:18 oczywiście tekst skierowany do 3krotka... Odpowiedz Link Zgłoś
em_obywatel Re: NIe krzycz na niego 12.04.09, 23:35 No widzisz. Zaskoczę cię. Pracuję w R&D, zajmuję się telekomunikacją optyczną. I co? Może pogadamy np. o nowych formatach modulacji w komunikacji optyczne, subcarrier multiplexing, może mi coś powiesz o tym jak taki sygnał zachowuje się po przejściu przez EDFA? Widzisz, w Polsce nie miałbym możliwości żeby rozwijać się w tym kierynku, tutuaj mogę. To że w świecie niektórych z was praca to zmywaki i budowy a dla białych kołnierzyków informatyka to wasz problem. Odpowiedz Link Zgłoś
pierdoleagore1 Re: NIe krzycz na niego 13.04.09, 00:07 Nie ma sensu strzępic sobie gęby na tego debila ual123 Odpowiedz Link Zgłoś
rosol4 Re: Polak to jednak potrafi... :/ 13.04.09, 11:21 Zatanawiajace czy ten narod taki durny, czy wypowiadaja sie mlodzi debile. Dla bzpieczenstwa pasazerow rowniez wiesniakow i choloty instaluje sie drzwi awaryjne by w razie zagrozenia przyspieszyc ewakuacje. To dla ograniczonej grupy spolecznej wychowanej razem z bydlem jest to nie pojetne. Tragedia dopiero wyzwala biadolenie i skowycz, a wiekszosci przeswiadczenie iz Bog tak chcial. Przed debilami wyjscie awaryjne nalezy zaspawac albo zamknac na klodke. W dzisiejszym pozarze w kamiencu gdyby wejscie przeciwpozarowe byla aktywne to zapewne nie zginelo by tylu mieszkancow. Widocznie gospodarz zalozyl klodke przed cwanymi polaczkami. Koles bohater winien pasazerom solidaryzujacym sie z nim zafundowac obiad swiateczny. Odpowiedz Link Zgłoś
irini Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 17:44 Tak, dopóki się ktoś nie przyzna, drzwi pozostaną otwarte i dlatego samolot nie odlatuje. Odpowiedz Link Zgłoś
pierdoleagore1 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 17:45 Ja bym na pewno wydał tego idiotę.Głupotę trzeba tępic. Odpowiedz Link Zgłoś
irini Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 17:51 Głupoty nie da się wytępić, jako że jest wieczna i nieskończona, zawsze była, jest i będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
em_obywatel Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 18:02 Ale głupotę można ograniczyć i nie dopuszczać do rozprzestrzeniania zarazy. Odpowiedz Link Zgłoś
rx-2 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 18:01 Tak to jest jak wiesniacy jadą do wielkiego świata i nie wiedzą jak się zachować. I co ty na to buraku, który otworzyłeś te drzwi??? Myślałeś, że jesteś już u siebie i dojeżdżasz pks-em do domu??? I na co ci to było? Teraaz ci Angole taką karę dopi...lą, że te kilka miesięcy na zmywaku to będzie za mało, żeby ją zapłacić. haha Odpowiedz Link Zgłoś
mr_osjano Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 19:16 Mieszkam na wsi, czyli według ciebie to niby jestem "wieśniakiem". Tak? Kiedyś koleżanka z pracy też powiedziała mi "jesteś ze wsi" a ja jej na to: a ty jesteś z miasta - to widać, słychać i czuć!!!. Ja zaś mieszkam na wsi, ale tego ani nie widać, ani nie słychać ani nie czuć!!! Twoje obraźliwe mniemanie kolego internauto najwyższy już czas zmienić, bo zaraz też będzie "czuć" (polaczkową głupotę). dr.Andrea Osjano Odpowiedz Link Zgłoś
ual123 Brawo! 12.04.09, 21:07 Haha brawo! I oby na tym zmywaku został jak najdłużej bo jak wróci do kraju ze swoimi kolegami emigrantami to znów się syf w kraju zrobi od nadmiaru idiotów i debili Odpowiedz Link Zgłoś
olias Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 18:19 dlaczego nie wierzę w te rewelacje? czyżby przewoźnik nie chciał się przyznać że coś jest nie tak z maszyną. historyjka wydaje się mi być wymyślona naprędce, nie przemyślana. gdyby była prawdziwa oznaczałoby to że terrorysta nie potrzebuje żadnych bomb. po co? ponadto ile trwałoby opóźnienie? 1 godzinę dwie? 30 min? Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Wygodny pretekst dla przewoznika by nie byc 12.04.09, 19:54 zobowiazanym do ponoszenia kosztow zwiazanych przypuszczalnie z problemem technicznym. Na bazie naszej pseudosolidarnosci i wynikajacej z niej cierpliwosci oszczedzi ladnych kilka albo kilkadziesiat tysiecy €. Zamknac i sprawdzic drzwi awaryjne to nie moze trawac dluzej niz 30 minut. Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc Odpowiedz Link Zgłoś
zdumionyedek znowu tytul!!!!!!! 12.04.09, 18:21 napisano, ze nie wiadomo, kto zrobil ten zart, a na pierwszej stronie tytul, ze chodzi o Polaka, pieknie, brawo GW, tradycyjne szukanie taniej sensacji na sile moze drzwi sie same otworzyly? lepiej, ze nie w locie zamkniecie ich wymaga ilus tam godzin? Odpowiedz Link Zgłoś
ws21 Tak. 12.04.09, 18:33 I wsadzić wszystkich idiotów do takiego samolotu, wysłać na 10 000 metrów. Na ich odpowiedzialność. Niestety, bez tego, linia lotnicza musi przeprowadzić czasochłonną i kosztowną kontrolę hermetyczności kabiny pasażerskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
737ng Re: Tak. 12.04.09, 19:13 Drzwi awaryjne mozna po prostu zamknac. Czasami otwiera sie je, zeby wyjsc na skrzydlo, potem zamyka i juz. Prob szczelnosci kabiny robic nie trzeba. Jesli juz trzeba, to jest to pol godziny pracy trzech machanikow bez zadnego specjalnego sprzetu - APU wystarczy. Wizz Air przetrzymuje ludzi chyba liczac na to, ze sie zlamia i wydadza idiote, ktoremu bedzie mozna dorypac kare. I slusznie, mam nadzieje, ze go znajda. K. Odpowiedz Link Zgłoś
ual123 Bo mało to idiotów wyjechało 12.04.09, 21:01 i pacuje w Londynie i Liverpoolu? Zapewne 9 na 10 to idioci. Tym jednym prostym słowem można dziś określić 2 milionową polską emigrację na Wyspach. Odpowiedz Link Zgłoś
pierdoleagore1 Re: Bo mało to idiotów wyjechało 12.04.09, 22:24 Idiota to ty jesteś baranie. Tacy jak ty pokazali ostatnio kulturkę w Belfaście Odpowiedz Link Zgłoś
asp420 pewnie był młody, wykształcony, z dużego miasta... 12.04.09, 18:29 Żartowniś zapewne był młody, wykształcony, z dużego miasta, hehe. A tak naprawdę cymbał i kmiot! Odpowiedz Link Zgłoś
gladysek Re: pewnie był młody, wykształcony, z dużego mias 12.04.09, 18:48 najciekawsze jest to ze informacje pani gosi rozpalily namietnosci polakow ze gotowi sa ukrzyzowac dowcipnisia. Rzecz jednak w tym ze nie mozna otworzyc awaryjnych drzwi niezauwazenie, wcale nie trzeba ich otwierac by zadzialala sygnalizacja o ich otwarciu a nawet gorzej nie trzeba ich dotykac by ta sama syglalizacja zadzialala. Zatem polskie kmioty przed swiatecznie udekorowanymi komputerami - odrobine wstrzemiezliwosci w ferowaniu wyrokow. Odpowiedz Link Zgłoś
pierdoleagore1 Re: pewnie był młody, wykształcony, z dużego mias 12.04.09, 20:28 Czytaj uważnie mądralo.Pisze,że drzwi zostały otwarte,a nie że tylko zadziałała kontrolka. Odpowiedz Link Zgłoś
ual123 Re: pewnie był młody, wykształcony, z dużego mias 12.04.09, 21:05 U emigrantów zdolność czytania ze zrozumieniem zmniejsza się wprost proporcjonalnie do ilości czasu wdychania Domestosa lub godzin na paleciaku. Nie wiń go za to. Chociaż pewnie odpisze, że jest cenionym specjalistą w City. Odpowiedz Link Zgłoś
pierdoleagore1 Re: pewnie był młody, wykształcony, z dużego mias 12.04.09, 22:29 Coś się tak czepił tych emigrantów?Masz jakieś kompleksy?Popatrz w lustro,rozejrzyj się wokół siebie.Zobaczysz idiotów wielu.A na emigracji nie każdy pracuje na zmywaku lu w City.Ale ty masz właśnie takie o tym pojęcie wzorcu półinteligenta. Emigrant Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars a co do tego ma emigracja? 13.04.09, 07:12 Emigruje sie nie za chlebem ale po to aby byc z dala od Polakow. W Londynie ten fakt nie zachodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ual123 Re: a co do tego ma emigracja? 13.04.09, 10:48 Ciekawe dlaczego? Czy to aby nie dlatego że UK jako jeden z pierwszych krajów otworzył swój rynek pracy? I wyjechała właśnie tam rzesza sponiewieranych pzez życie i niedocenionych przez ojczyznę nieudaczników. Poza nielicznymi, którzy pracują na ciekawych stanowiskach większość z was stoi przy zmywaku albo zarządza Domestosem w toaletach w marketach. Zaraz odezwie się paru z tekstami typu: "Mi się udało", "Nie znam nikogo kto pracuje na zmywaku ale gratuluje znajomych" itp. Spójrzcie na siebie tępaki i zostańcie tam jak najdłużej Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 18:43 cała Gezeta, szkoda gadać Odpowiedz Link Zgłoś
dottore.anatra Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 19:30 loppe napisał: > cała Gezeta, szkoda gadać Niby Michnik otworzył te drzwi? Całey loppe - nie warto nawet gadać! Odpowiedz Link Zgłoś
edgr Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 19:36 Już lecą. Katowice podają przylot o 21.05. Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 19:38 Ma karę głupek siedzenie godzinami na lotnisku , reszta też że go nie chce wydać . Ale wioche zrobili hehehe Najlepiej to trzymać sie z daleka od POlaków. Wcale się nie dziwie że Tusk został premierem bo właśnie tacy emigranci na niego głosowali. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczyjar Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 12.04.09, 19:46 qrva POLAK potrafi wszystkim zatruc zycie. Odpowiedz Link Zgłoś
moskala69 Nie otworzył drzwi tylko...... 12.04.09, 19:48 odkręcił zwinięty drut, którym drzwi były "zabezpieczone". Odpowiedz Link Zgłoś
hel14 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 19:58 Czyżby posłowie PIS- Karski i ten drugi, wybrali się na wycieczkę do UK? To i tak dobrze, że nie przyszło im do głowy otwierać drzwi później, już w powietrzu. Pewnie myśleli, że już wylądowali. No nie mają chłopaki głowy do alkoholu. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczyjar Re: Pojeb jakiś, na pewno z PiSuaru 12.04.09, 20:23 Nie to był prawdziwy POLAK. Odpowiedz Link Zgłoś
ual123 I co emigracjo? Znów wasza głupota... 12.04.09, 20:42 ...bierze górę nad całą resztą. Dowcipkujcie sobie dolewając wody do Domestosa albo włączając jednocześnie wsteczny i "jedynkę" w paleciaku, ale żeby w samolocie drzwi otwierać. To trzeba być skozonym idiotą, ale w końcu na obczyźnie wielu was takich. Nic tylko pogratulować! Odpowiedz Link Zgłoś
pierdoleagore1 Re: I co emigracjo? Znów wasza głupota... 12.04.09, 22:32 Coś się tak czepił tych emigrantów?Masz jakieś kompleksy?Popatrz w lustro,rozejrzyj się wokół siebie.Zobaczysz idiotów wielu.A na emigracji nie każdy pracuje na zmywaku lub w City.Ale ty masz właśnie takie o tym pojęcie wzorcu półinteligenta. Emigrant Odpowiedz Link Zgłoś
olewus1 Ku... wstyd być Polakiem. Takich debili ze 12.04.09, 21:31 świeczką szukać. Banda prymitywów powinni siedzieć w domach na swoich wioskach zamiast zarabiać na obczyźnie. Odpowiedz Link Zgłoś
t.u.s.k toż to najlepszy kwiat, elektorat PełO... 13.04.09, 01:06 olewus1 napisał: > świeczką szukać. Banda prymitywów powinni siedzieć w domach na swoich wioskach > zamiast zarabiać na obczyźnie. toż to najlepszy kwiat, elektorat PełO... co tez TY opowiadasz wyjechali bo nie mogli zniesc kaczyzmu i teraz wracaja tak jak wrocila normalnosc jak mozesz tak pisac... Odpowiedz Link Zgłoś
snake.plissken Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 22:17 plujcie dalej na Polskę i Polaków mądrale! Piszcie, że do Anglii wyjachał sam prymitym na zmywak (w takim razie mógłbym spytać, kto zastał w Polsce do pracu za 1200 zł - jeszcze więksii debile, ale nie spytam tak, bo nie oceniam Polaków po tym gdzie żyją, ale jacy są) Niestety głupich nie sieją i pi razy dzrzwi ich procent w każdym narodzie jest mniej więcej taki sam A czy wszyscy plujący tutaj latają w miarę często? Nic nie usprawiedliwa tego debila, obojętnie jakiej nacji jest, ale czy widzieliście kiedyś jak np. zachowaują się w samolocie czy na wakacjach w ciepłych krajach np. NIEKTÓRZY Angole czy Niemcy (pierwsze przykłady z brzegu). Debili nigdzie nie brakuje, ale żeby pluć przez to na cały swój kraj i rodaków?! Pozdrawiam wszystkich Polaków bez względu na to czy układają sobie życie w mieście, na wsi, w kraju czy gdziekolwiek na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
kormiii Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 12.04.09, 23:05 co tu dużo mówić ten ktoś to debil wykopgier.pl/gry-online/316/twins-deluxe/ Odpowiedz Link Zgłoś
merkawa Re: Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowc 13.04.09, 00:59 Koledzy i kolezanki czekają na Idola w kraju. Przywiezie ch-j funty i kolega zaimponuje . Zobacza to galy zrobia , a jak jeszcze oszołomi wszystkich na popijawie,ze on to ten, bohater co statki powietrzne jedna reka zatrzymuje, to bedzie on idol wsi lub osiedla . To nawet wiecej niz wygrac big brathera czy innego ciula :-) Odpowiedz Link Zgłoś
stary.virus Jakies dowody ze to Polak? 13.04.09, 03:45 A sa jakies dowody ze to Polak? Napewno nikt inny nie mogl tego zrobic, i ze motywacja byl dowcip? To tylko wyssane z palca przypuszczenia. Byc Moze prawdopodobne, ale podane tu jako pwenosc. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars nic dodac nic ujac! Kocham Was Polacy! 13.04.09, 07:10 :-)))))))))) Zawsze mozna na Was liczyc! Odpowiedz Link Zgłoś
makrama1 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 13.04.09, 07:31 Urządzenie, które wznosi się na wysokość kilku(nastu) kilometrów musi być porządnie zabezpieczone przed głupimi dowcipami. Albo głupi dowcip się udał chociaż nie powinien, albo wręcz była to próba techniczna przeprowadzona przez samą załogę. Tak czy siak chyba lepiej, że się nie wzniosło. Odpowiedz Link Zgłoś
makrama1 Święta Polaków na lotnisku - przez głupi dowcip 13.04.09, 07:51 "Pracownicy Wizz Air prosili świadków, by poinformowali kto otworzył awaryjne drzwi - na razie nikt się nie zgłosił." Powinni go zatrudnić jako eksperta, podobnie jak firmy komputerowe hakerów do wykrywania luk w systemach. Odpowiedz Link Zgłoś
buk-humor-dziczyzna bezzębny,wąsaty,brudny cuchnacy gorzałą-obraz pola 13.04.09, 07:55 bezzębny,wąsaty,brudny cuchnacy gorzałą-obraz polaka za granicą Odpowiedz Link Zgłoś