Dodaj do ulubionych

Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc...

30.05.09, 22:50
Giertych przegiął angażując w proces dziennikarzy "Dziennika" przekazując im
różne pomówienia i teraz dopiero uświadomił sobie że palnął głupotę, więc się
tłumaczy jak małe dzidzi. Zresztą nie ma się czemu dziwić, bo ten osobnik
nigdy nie grzeszył nadmierną inteligencją.
Obserwuj wątek
    • kap0 Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc... 30.05.09, 23:05
      nadchodzi koniec na imPOtentnych kretaczy . Teraz zaczna ciagnac
      jeden drugiego w dol. ha ha ha
      • guru133 Masz rację. LPR padł, PiS idzie w ślady PC. Koniec 30.05.09, 23:18
        krętaczy, mam nadzieję że ostateczny.
        • dan3iger Kaczyński całe życie chowała się pod spódnicą 30.05.09, 23:35
          Jarosława Kaczyński całe życie chowała się pod maminą spódnicą. Nic się nie
          zmieniło do dzisiaj w tej mentalnej babie.
          • gerchardt_fon_ruskiszajs Wnuk_Wermahtowca_Naciska_na_Proku raturę _?:))))))) 31.05.09, 03:21
            GWno kabluje:

            Giertych stwierdził, że to sformułowanie premiera odnoszące się do wyjaśnień
            posła PO to "bezprecedensowy przykład wywierania bezpośredniego nacisku
            na organa wymiaru sprawiedliwości, w tym przede wszystkim prokuratury".

            ..........................................................................................................

            TRZEBA UTWORZYĆ KOMISJĘ, KTÓRA ZBADA

            NACISKI PREPIERDA DONKA NA PROKURATURĘ !!!!!
            • gamon0 Czarne chmury zbierają się nad Tuskiem... 31.05.09, 06:55
              Mnie ten Tusk od początku się nie podobał.







              • barnaba_only Giertych ma naciski na mózg, moze nawet uda mu się 31.05.09, 08:02
                z Palikotowej zrobić idiotkę.

                Im gorzej w kraju tym lepiej dla PiS
                • mlasskacz Ruska niedojda Giertych pjerdzieli swoje głupoty. 31.05.09, 09:11
                • iq58 Re: Giertych ma naciski na mózg, moze nawet uda m 31.05.09, 12:32
                  Szkoda mi kobity. Przeciez ona stoi na przegranej pozycji. Prawie
                  wszystko co ma, ma dzieki mężowi, a przez zachłannośc odda wszystko
                  Giertychowi, chyba, ze ten sie czegoś tam doszuka i pałacyk w
                  Jabłonnej przejdzie na Skarb Państwa. W g...ie się nie grzebie, bo i
                  smród i pobrudzic sie mozna.
                  • 1maruti1 Re: Giertych ma naciski na mózg, moze nawet uda m 31.05.09, 17:11
                    Seksitowski wpis...

                    Wszystko co Palikot się dorobil to dorobili się razem. To Palikot
                    wzenil sie w kase a nie na odwrot. Interesy rozpoczynali wspolnie.

                    Palikot prawie wszystko, co ma ma dzięki żonie.
              • pierot9 Tusk nie ma czystego sumienia, mam takie wrażenie 31.05.09, 12:25
                coś mi tu zajeżdża kampanijnymi pieniążkami Palikota
            • zigzaur Szukasz Wehrmachtowca? Patrz tutaj: 31.05.09, 08:55
              Podpis pod pierwszym zdjęciem:

              www.panzerworld.net/uniforms-waffenssheadgear.html
              • dornjuan Słuchajcie Dudziński 31.05.09, 10:06
                "W piątek Tomasz Dudziński, poseł PiS, publicznie pytał premiera, dlaczego
                toleruje on w swoim otoczeniu człowieka, co do którego finansów są niejasności. "

                Czy Dudziński zamierza to samo pytanie zadać Prezydentowi Kaczyńskiemu w sprawie
                Kownackiego ? Wydaje się, że jako taki prawy i sprawiedliwy powinien to zrobić.
          • 4dagome1 Re: Kaczyński całe życie chowała się pod spódnicą 31.05.09, 09:36
            dan3iger napisał:

            > Jarosława Kaczyński całe życie chowała się pod maminą spódnicą. Nic się nie
            > zmieniło do dzisiaj w tej mentalnej babie.
            RE .>>> A co mnie obchodzi J Kaczynski Mówimy o rudym i spółce .
        • patriotaa Re: Masz rację. LPR padł, PiS idzie w ślady PC. K 31.05.09, 00:09
          guru133 napisał:

          > krętaczy, mam nadzieję że ostateczny.
          tak masz racje dosyć krętaczy z platformy dosyć kłamców i oszustów z PO
          Dosyć zdrajców Z PO Czas najwyższy wstrzymać machinę korupcyjna. A złodziei z
          PO posadzić razem ze złodziejami.
          • gamon0 Wygląda, jakby Tusk miał wszystkich pod butem... 31.05.09, 06:58
            Mnie ten Tusk od początku się nie podobał.







            • 4krzych1 czy Tusku-piłkarz może wyrażać opinie o meczach? 31.05.09, 08:30
              nie może oczywiście, bo jest przecież to "nieprzyzwoite i
              oburzające", wg logiki Tusku...

              Oto są skutki lenistwa i nieuctwa oraz nadużywania maryśki w
              młodości...
          • shithead Re: Masz rację. LPR padł, PiS idzie w ślady PC. K 31.05.09, 08:18
            patriotaa-ciemnotaa- you know better then PiSs on you. I nie zapomnij o wspolnym
            onanizowaniu sie z jarem i gamoniem.
          • 2107x Re: Masz rację. LPR padł, PiS idzie w ślady PC. K 31.05.09, 08:35
            nick ci się pomylił nie patriota a idiota jet ok
        • 4dagome1 Re: Masz rację. LPR padł, PiS idzie w ślady PC. K 31.05.09, 09:34
          guru133 napisał:

          > krętaczy, mam nadzieję że ostateczny.
          RE>>>>> TAK RUDYCH KRETACZY .Spokojnie dojdziemy i do finanasowania Tuska A
          wtedy aksamitne taczki zostana przygotowane.guru piszewsz bo ci kazali czy tak
          myslisz .obie opcje wskazują na stan twego umysłu
    • st1111 Platforma jest czysta 30.05.09, 23:10
      Rywin jest brudny.Sprawiedliwość jest w niebie.
    • hugow Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 30.05.09, 23:19
      obawiam sie, ze nie masz racji, raczej spodziewam sie, ze to poczatek powrotu
      ludzi Romana do polityki a moze i samego Romana na premiera?
      • mela_1 Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 30.05.09, 23:30
        hugow napisał:

        > obawiam sie, ze nie masz racji, raczej spodziewam sie, ze to
        poczatek powrotu
        > ludzi Romana do polityki a moze i samego Romana na premiera?
        Wolne żarty!!!!!!!!!!!!!
        Może Libertas mu zagwarantuje zwycięstwo w wyborach? Ilu ich jest?
        Zmieszczą sie na jednej kanapie???
        A swoją drogą ABW powinna przyjrzec się tej niesłychanej
        nagonce "Dziennika" na Palikota i współudziale w tym procederze
        polityka Giertycha. To indywiduum rządzi nie tylko telewizją
        publiczną, ale rowniez pisemkiem. "Wolni" dziennikarze
        z "Dziennika"...dobre sobie. Ciekawe, co na to centrala w Berlinie?
    • wlodzimierz.ilicz Kanty Palikota to kanty Tuska i kanty PO 30.05.09, 23:38
      Można byłoposunąć Sawicką, można było posunąć Misiaka.
      Ale Palikot ma Tuska w kieszeni.
      Będą bronić kombinatora do końca.
      • shithead Re: Kanty Palikota to kanty Tuska i kanty PO 31.05.09, 08:21
        Nie ma to jak wspierajace sie bolszewie komusza z katolska.
        • 4dagome1 Re: Kanty Palikota to kanty Tuska i kanty PO 31.05.09, 09:39
          shithead napisał:

          > Nie ma to jak wspierajace sie bolszewie komusza z katolska.
          RE.>>>> A TY KTO ? Z Tworek?
      • nabram Re: Kanty Palikota to kanty Tuska i kanty PO 31.05.09, 08:26
        Jeszcze niedawno był Palikot na 48 miejscu najbogatszych Polaków
        z majątkiem wartym 330 milionów. Jest rozwód i większość kasy
        uciekła za morze.A początki ubogiego studenta filozofii były
        fascynujące - poznał maturzystkę z bogatej,rzemieślniczej rodziny
        i tak otumanił,że zaraz pognali do ślubu, a tatuś ustawił córeczkę
        i zięcia na nowej drodze życia.
        • zigzaur Re: Kanty Palikota to kanty Tuska i kanty PO 31.05.09, 08:48
          Bardzo wątpię, czy rzemieślnik z 30-tysięcznego miasta dysponował w roku 1990
          kwotą równoważną setkom milionów dolarów USA. Teść Janusza Palikota mógł dać
          córce jakiś posag ale na pewno nie setki milionów USD.
          • xxsiedleckaxx Re: Kanty Palikota to kanty Tuska i kanty PO 31.05.09, 09:03
            zigzaur napisał:

            > Bardzo wątpię, czy rzemieślnik z 30-tysięcznego miasta dysponował w roku 1990
            > kwotą równoważną setkom milionów dolarów USA. Teść Janusza Palikota mógł dać
            > córce jakiś posag ale na pewno nie setki milionów USD.
            W latach 90tych wystarczyło mieć trochę kapitału i układy z byłymi partijniakami
            no i mafio-kasa leciała.Palikot sam to tylko FALUSA się dorobił.
            • zigzaur Re: Kanty Palikota to kanty Tuska i kanty PO 31.05.09, 09:28
              A ile ty się dorobiłeś?
              Skoro kasa sama leciała, to dlaczego nie nadstawiłeś chociaż worka foliowego?
      • koloratura1 Re: Kanty Palikota to kanty Tuska i kanty PO 31.05.09, 08:38
        wlodzimierz.ilicz napisał:

        > Można byłoposunąć Sawicką, można było posunąć Misiaka.
        > Ale Palikot ma Tuska w kieszeni.
        > Będą bronić kombinatora do końca.

        Może coś więcej i konkretnie o tych "kantach"?
        Bo jak nie, to cię poproszę o to, o co proszę każdego w podobnej sytuacji; żebyś WSADZIŁ KŁAMLIWĄ MORDĘ W KUBEŁ.
    • glup-tusc-ek Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 30.05.09, 23:51
      Witam ucznia pana meszki:
      www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY
      dobranoc panu - Amanda :)
      • glup-tusc-ek Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 30.05.09, 23:53
        hmm, nie wiem czemu moja wypowiedź nie znalazła się na właściwym miejscu, czyli
        pod bazgrołami niejakiego "guru133", tak szy siak dobranoc państwu.

        p.s.

        za tydzień głosujemy na PeeSeL :))
        • tymon99 Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 31.05.09, 00:37
          nie ogarniasz struktury drzewka. smutne, ale się zdarza.
    • rooboy w jednym giertych na pewno ma racje... 31.05.09, 00:05
      skoro sprawa jest badana przez prokurature w celu wyjasnienia
      powiazan finansowych palikota, tuskowe zapewnienie, ze wyjasnienia
      palikota sa "dosc wiarygodne", jest absolutnie nie na miejscu i
      faktycznie moze byc potraktowane/widziane jako proba wskazania
      prokuratorom "jedynie slusznej drogi postepowania" w tej kwestii...
      • leon1406 Re: w jednym giertych na pewno ma racje... 31.05.09, 00:18
        Takich glupot juz dawno nie czytalem !! Facet czyli Palikot jest
        winny ze wzial kredyt w rajach podatkowych i co ? Ma za to siedzec
        ze nie wzial kredytu z PKO Sa na 20 % ! Najlepiej nie miec konta
        jak Kaczor a niech kase trzyma mamusia. Polska to jest ciemnogrod ,
        skoro tak jakies pisuary mysla.
        • rooboy leon, czy ty aby na moj post odpowiadasz??? 31.05.09, 00:39
          leon1406 napisał:

          > Takich glupot juz dawno nie czytalem !! Facet czyli Palikot jest
          > winny ze wzial kredyt w rajach podatkowych i co ? Ma za to siedzec
          > ze nie wzial kredytu z PKO Sa na 20 % ! Najlepiej nie miec konta
          > jak Kaczor a niech kase trzyma mamusia. Polska to jest
          ciemnogrod ,
          > skoro tak jakies pisuary mysla.

          gdzie ja napisalem, ze palikot jest winny???napisze jeszcze raz,
          skoro za pierwszym razem do ciebie nie dotarlo... jesli sprawa jest
          w prokuraturze, to wszyscy, lacznie z tuskiem, powinni zostawic
          prokurature w spokoju, aby w spokoju i bez naciskow rozpatrzyli
          sprawe, a nie publicznie komentowali, ze palikot jest niewinny (co
          btw uczynil tusk, twierdzac, ze wyjasnienia palikota sa "dosc
          wiarygodne")... zakladajac, ze opinia tuska sie nie potwierdzi
          podczas dzialan prokuratorskich, trzebab bedzie niezwykle odwaznego
          (lub glupiego) prokuratora, ktory publicznie powie, ze premier sie
          myli... lepiej (lub rozsadniej) bedzie znalezc jakies wymowki, aby
          mozna bylo wykazac, ze premier ma racje... a tak w cywilizowanym
          kraju byc nie powinno, ale polska do takich nie nalezy i chyba dlugo
          jeszcze nalezec nie bedzie...
          • zigzaur Re: leon, czy ty aby na moj post odpowiadasz??? 31.05.09, 07:50
            Dlaczego PO ma zostawić prokuraturę w spokoju, skoro Zi0br0 ingerował w
            indywidualne śledztwa?
            Wcale nie ma pewności, czy w prokuraturach nie ma agentury partii o nazwie Dryl
            i Ordnung (czy jakoś tam podobnie).
      • jk1962 Re: w jednym giertych na pewno ma racje... 31.05.09, 06:39
        rooboy napisał:
        tuskowe zapewnienie, ze wyjasnienia
        > palikota sa "dosc wiarygodne", jest absolutnie nie na miejscu ...
        .....................................
        Jeśli premier jest pytany to chyba jest oczywiste że będzie
        odpowiedź. Zarzuty Giertych że jest to nacisk na prokuratora, bez
        podania jakichkolwiek dowodów że prokurator może takim "naciskom"
        ulec, jest przykładem prostackiej propagandy skierowanej do bardzo
        ciemnego ludu. Czy znasz choć jeden przypadek wywierania przez ten
        rząd jakichkolwiek nacisków na prokuraturę? Takie naciski były za
        rządów PIS ale teraz nie słychać o nich.
        • zigzaur Donald Tusk powinien krótko odpowiedzieć: 31.05.09, 08:53
          Rząd Rzeczypospolitej Polskiej nie ingeruje w cywilnoprawne rozliczenia między
          osobami prywatnymi czy też między prywatnymi podmiotami gospodarczymi.
    • taxal Schetyna dozyna Palikota 31.05.09, 00:13
    • j-50 Koniowi coś się pochrzaniło 31.05.09, 00:22
      Bo gościu kręcił za AWS i PiS. Tam są zatem beneficjenci. Teraz zaś
      gościu robi sobie jajca włochate na swój rachonek. Widocznie
      stwierdził, że lepiej sobie jajca robić, niż dać forsę babie.
      • ethebor Re: Koniowi coś się pochrzaniło 31.05.09, 08:54
        Za AWS i PiS z przerwą na rządy SLD? Jakoś to trochę mało wiarygodne.

        j-50 napisał:

        > Bo gościu kręcił za AWS i PiS. Tam są zatem beneficjenci.
    • wybitniemadry ta byla baba palikota to czarownica 31.05.09, 00:49
      ten pazerny i glupi babsztyl ktory byl zona palikota zasluguje na publiczny pregierz
      • beatrix13 była żona Palikota jest z LPR? 31.05.09, 02:30
        czy może do Libertasu wstąpi?
        ewidentnie aż przebiera nogami,żeby kariere polityczną robić
        a może coś ją z giertychem intymnego łaczy?
      • xxsiedleckaxx Re: ta byla baba palikota to czarownica 31.05.09, 08:58
        wybitniemadry napisała:

        > ten pazerny i glupi babsztyl ktory byl zona palikota zasluguje na publiczny pre
        > gierz
        A czy on sam się dorobił majątku?-Czy przypadkiem częściowo nie odziedziczył po
        teściu? i na boku z mafio nie kręcił lodów?A teraz to głupi babsztyl.Ma kobieta
        racje a miejsce PALkota za kratkami.Tak by było w normalnym państwie.Polska
        POpaprańców-to Polska-BEZPRAWIA.Tylko platfusy mają racje-reszta jest niczym.
    • alik666 Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc... 31.05.09, 01:05
      "W piątek Tomasz Dudziński, poseł PiS, publicznie pytał premiera, dlaczego
      toleruje on w swoim otoczeniu człowieka, co do którego finansów są niejasności. "

      niech ten dudziński się łaskawie od ludzi prezia odpitoli, bo się kariera
      polityczna skończy szybciej niż się zaczęła i nie będzie wyboru trzeba będzie
      zakładać 'prawicę czwartej/piątej itd rp' albo prosić na kolankach o miejsce w PO
    • alik666 Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc... 31.05.09, 01:12
      "bezprecedensowy przykład wywierania bezpośredniego nacisku na organa wymiaru
      sprawiedliwości, w tym przede wszystkim prokuratury"

      "sformułowania odnoszące się do toczącego się śledztwa mają charakter
      ingerencji w niezależność postępowania prokuratorskiego"

      brzmi jakby pan adwokat od aniołów, poprzyklejał sobie w domu żółte karteczki
      z takimi nadętymi tekstami i jest w stanie wyrecytować je z pamięci bez
      namysłu obudzony w środku nocy po nieprzespanym tygodniu
    • kochajacyinaczej Dziwię się, że z Januszem rozstała się 31.05.09, 01:41
      kobieta. Przecież przystojny jest, mądry, po studiach, bez nałogów, zaradny,
      potrafi utrzymać rodzinę, elokwentny, inteligentny, otrzaskany w towarzystwie,
      należy do przodującej partii - słowem ideał mężczyzny. Ja bym go w życiu nie
      zostawił, nie porzuciłbym go jak zużytej prezerwatywy. Nigdy. My z ze
      Stowarzyszenia Lambda i Nigdy Więcej trzymamy ze Ciebie kciuki (i nie tylko).
      • hrabia-monter-christo Re: Dziwię się, że z Januszem rozstała się 31.05.09, 02:23
        kochajacyinaczej napisała:

        > kobieta. Przecież przystojny jest, mądry, po studiach, bez nałogów, zaradny,
        > potrafi utrzymać rodzinę, elokwentny, inteligentny, otrzaskany w towarzystwie,
        > należy do przodującej partii - słowem ideał mężczyzny. Ja bym go w życiu nie
        > zostawił, nie porzuciłbym go jak zużytej prezerwatywy. Nigdy. My z ze
        > Stowarzyszenia Lambda i Nigdy Więcej trzymamy ze Ciebie kciuki (i nie tylko).

        nagadales sie jak przekupa na bazarze a co jak to Palikot mial jej dosc ?
        to samo o niej napiszesz, czy jednak... morda w kubel, jak to PISdzielcy maja w
        zwyczju? he he he
      • kokoroko09 zglos sie do Prezesa 31.05.09, 05:20
        On lubi takich jak ty.
        Jak go podbudujecie na duchu to moze mala kaczuszka w koncu zdobie
        sie na odwage i wyjdzie z szafy lol
    • 3cik <---- 31.05.09, 02:11
      Giertychowi się kadencje pomyliły najwyraźniej. Albo premierzy.
    • lisowskateresa Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc.. 31.05.09, 03:02
      Ja jestem pewna, że Palikot to krętacz i oszust finansowy.
      A te jego niby pożyczki to są jego "brudne" pieniądze "prane" za granicą i
      ukrywane przed fiskusem i żoną. Premier Donald Tusk dobrze wie o tym /bo głupi
      by się domyślił/ ale broniąc Palikota broni siebie. Bo Palikot pomagał mu
      finansowo i w walce z PiS-em.
      • kokoroko09 masz jakies dowody? 31.05.09, 05:28
        czy tylko cos tam slyszlas w sklepie jak jedna babcia opwiadala
        swoje teorie spiskowe drugiej?
        A moze masz wydruki z bankow i dokumenty zalozycielski tych firm? lol
      • 2107x Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 31.05.09, 08:40
        głupi się domysla mądry powinien wiedziec
      • zigzaur Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 31.05.09, 08:43
        Czy ty, babo głupia, wiesz, co to są brudne pieniądze?

        Brudne pieniądze to pieniądze uzyskane z czynów przestępczych jak sutenerstwo,
        okupy, kradzieże samochodów, sprzedaż broni poza embargiem itd.

        Spółki mają obowiązek prowadzenia bilansu, który jest KONTROLOWANY przez
        NIEZALEŻNYCH audytorów.

        Nie to jest problemem, że Janusz Palikot prowadzi transakcje z rajami
        podatkowymi. Problemem jest to, że Polska jest piekłem podatkowym.
      • koloratura1 Dowodów nie mam, ale... 31.05.09, 08:46
        lisowskateresa napisała:

        > Ja jestem pewna, że Palikot to krętacz i oszust finansowy.

        A ja jestem pewna, że lisowskateresa to bajzelmama, stręcząca niewyżytym facetom
        pięcioletnie dziewczynki.
        O!
    • kosa44 Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc.. 31.05.09, 04:53
      Poszewickie palikocie misiaki na forum pokazują jak powinniśmy
      postrzegać fakty..wasze niedoczekanie..a głuptusek to nawet kandydatem na prezia nie będzie za palikocie przekręty chociażby..I to jest właśnie jaruzelsko-mazowiecka "polska"..
      Będę głossował na Libertas i nic wam do tego antypolskie śmiecie..
      • zigzaur Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 31.05.09, 07:54
        Libertas wkrótce zniknie z pamięci.
        Poza tym, to jest głosowanie na osoby a nie na partie. W brukselskim parlamencie
        będą siedzieć OSOBISTOŚCI a nie partyjni działacze. Bardzo wątpię, czy europoseł
        z partii nieuków i ksenofobów będzie umiał forsować interesy Polski w UE.
      • koloratura1 Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 31.05.09, 08:54
        kosa44 napisał:

        > Będę głossował na Libertas i nic wam do tego antypolskie śmiecie..

        Nie tylko "antypolskim śmieciom", ale i "polskim śmieciom" nic do tego, na kogo
        głosujesz.
        Nawet jeśli chwalić się nie ma czym...
    • mark85 Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc... 31.05.09, 05:07
      Towarzysze z PiS,na poczatek zacznicie od wlasmego podwurka.Finase
      tow.Kurskiego,kto wam finosowal kampanie wyborcza i Kaczynskich.
    • free3gawr-on Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc... 31.05.09, 06:21
      A może do tych skrzynek sami sobie wysyłali pieniądze ze
      złodziejstwa(szabrownictwo majątku po komunie,czarna strefa-pranie brudnych
      pieniędzy itp).Dlatego na początku kadencji PO pierwszym posunięciem był
      projekt abolicji(po raz drugi w historii)!!!!!!!!!........................
    • presentation1 ..Przyszla kryska na Matyska.................... 31.05.09, 07:19
      Czy znacie to?

      Chodził kiedyś od wsi do wsi dziad wędrowny, który zwał się Matys. Był zdrowy jak koń, lecz żadnej roboty nie chciał. Zarabiał na naiwności ludzkiej i wierze w czary i szatańskie moce. Gdy znalazł w lesie starą kość jakiegoś zwierza to zabierał ją ze sobą. Później na polu jakiegoś chłopa ją zakopywał i szedł do niego po prośbie. Tam przekonywał gospodarza, że mu źle ktoś życzy, przez co spadną na niego nieszczęścia i troski. Przestraszony chłop gościł Matysa przez dni kilka. Ten wyjawiał później, że na polu zakopano kość, którą trzeba spalić i wtedy zły los się odwróci. Oczywiści przy pomocy Matysa kość znajdowano, palono i wierzono, że to od nieszczęść gospodarstwo ochroniło. Przebiegły chłop dostawał w podzięce jedzenie i czasem grosz jakiś. I tak żyło mu się całkiem dobrze. Pewnego razu na polu bogatego gospodarza zakopał srebrnego rubla. Następnie poszedł do tego chłopa i powiedział, że ma cudowną kość, dzięki której na polu można znaleźć ogromne skarby. Trzeba tylko przez dziewięć nocy chodzić i kopać w ziemi. Matys udał się z chłopem na próbę. Rzeczywiści wykopali jednego rubla. Jednak gospodarz był bardzo skąpy i postanowił zabrać cudowną kość, zamiast płacić za nią 100 rubli. Matys zorientował się, co chłop zamierza i rzucił się do ucieczki. Rozwścieczony chłop przetrącił uciekającemu nogi żerdzią, schwytał kość i uciekł. Od tej pory Matys siedział z drewnianymi kulami po kościołami i żebrał. Litościwi ludzie dawali mu chleb ze słowami "Przyszła kryska na Matyska".

      Wracajac do wspolczesnosci.Nie bylo dnia bez Palikota.Drwil z ludzi,klamal,szydzil .A skonczylo sie tak.- To jest próba "politycznego" zabójstwa - powiedział Janusz Palikot.-Nie oszukałem swojej byłej żony, nie wyprowadziłem pieniędzy - twierdzi poseł Platformy Obywatelskiej.

      Swoim chamskim i swinskim postepowaniem , pragnal zeby sie inni tlumaczyli.Przyszla wiec kryska na Matyska.
      • erg_samowzbudnik Re: ..Przyszla kryska na Matyska................. 31.05.09, 07:50
        Opisałeś się prawie jak Andersen.Teraz przeczytaj co za głupoty
        napisałeś .
      • erg_samowzbudnik Re: ..Przyszla kryska na Matyska................. 31.05.09, 07:50
        Opisałeś się prawie jak Andersen.Teraz przeczytaj co za głupoty
        napisałeś .
      • barnaba_only Re: ..Przyszla kryska na Matyska................. 31.05.09, 08:04
        Opisałeś siebie i to dokładnie
      • fletniapana Re: ..Przyszla kryska na Matyska................. 31.05.09, 08:14
        Znałem samo powiedzenie

        A co do Palikota to myślę podobnie. Dokąd on przy pomocy pytań (Lepper też tylko
        pytał) rzucał oskarżenia było OK. Jeżeli inni zaczęli jego pytać nagle okazało
        się, że to nagonka, że jest zleceniodawca.

        Wydaje mi się, że PO postanowiła odstrzelić Palikota. Stał się niewygodny. Ale
        jest również niebezpieczny bo pewnie za dużo wie. Z ciekawością będę śledził
        dalsze losy tej sprawy.
        • presentation1 Re: ..Przyszla kryska na Matyska................. 31.05.09, 08:18
          Problemem jest odstrzelenie Palikota,tak zeby nie wylaly sie brudy.A Palikot zawziety....moze sie mscic.
          • presentation1 Re: ..Przyszla kryska na Matyska................. 31.05.09, 08:35
            Stwierdził również, że ten tekst jest jak rozstrzelanie, bo sam fakt, że musi się tłumaczyć z tych oskarżeń spowoduje, że część podejrzeń do niego przylgnie.
            Nie pamieta biedak jak innych w podobny sposob atakowal.Krotka pamiec?
            • jurasmysz nosil Palikot razy kilka, poniesli wilka..... 31.05.09, 08:50
              pokaz jedna osobe, która Palikot atakowal i sie nie mylil?
              • koloratura1 Re: nosil Palikot razy kilka, poniesli wilka.... 31.05.09, 08:57
                jurasmysz napisał:

                > pokaz jedna osobe, która Palikot atakowal i sie nie mylil?

                Pisprezydent?
                • jurasmysz Re: nosil Palikot razy kilka, poniesli wilka.... 31.05.09, 09:12
                  myslisz o alkoholizmie? na tym urzedzie panuje "choroba filipinska"!
                  czy o zlosliwosci, albo o nepotyzmie - popiera brata.....
                  • koloratura1 Re: nosil Palikot razy kilka, poniesli wilka.... 31.05.09, 12:40
                    jurasmysz napisał:

                    > myslisz o alkoholizmie? na tym urzedzie panuje "choroba filipinska"!
                    > czy o zlosliwosci, albo o nepotyzmie - popiera brata.....

                    O jednym i o drugim...
    • stefan331 uwierzyłbym w to wszystko ale 31.05.09, 07:24
      nazwisko Giertycha nie pozwala mi tego zrobić
      • zigzaur Jest moda na szukanie dziadków w Wehrmachcie, 31.05.09, 09:00
        no to zobaczmy, czy postać z tego linku nie przypomina kogoś wyglądem:

        www.ritterkreuztraeger-1939-45.de/Infanterie/H/Ho/Hoth-Hermann.jpg
    • leptosom Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 31.05.09, 07:43
      Ta żałosna baba, niby lekarka Nowińska jest cyckana przez papugi,
      krórzy ogołocą ją z kasy, przy okazji załatwiając swoje interesy.
      Kasy, którą dostała od P.Palikota. Wściekła jest, że z żoną poseł 2
      kę dzieci.
      • zigzaur Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 31.05.09, 08:44
        Była żona Janusza Palikota jest prawdopodobnie jedynym źródłem utrzymania Giertycha.

        Giertych jest osobą powszechnie znaną. Czy jakikolwiek normalny człowiek
        powierzyłby mu prowadzenie jakiejś sprawy cywilnej lub karnej?
      • 1maruti1 Re: Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giert 31.05.09, 17:15
        Nowińska nie dostała żadnej kasy od Palikota. Odebrała swoją część
        majątku. Resztę kasy Nowińskiej Palikot ukrył i de facto okradł byłą
        żonę.

        To nie była kasa Palikota do 'oddawania'.
    • zigzaur Dlaczego Giertych nie jest w areszcie śledczym? 31.05.09, 07:47
      Chodzi o ten bank wielkopolski i aferę z Hatką.
    • ksiadz.robak I co Ty, Thuske ch.. zrobiles dla Opla 31.05.09, 08:06
      w Gliwicach?? Tyle samo glupi rudy wytrzeszczu, ile dla stoczni na wybrzezu!
      Za to wspierasz aferala Paliknota
      • real.becwal Re: I co Ty, Thuske ch.. zrobiles dla Opla 31.05.09, 08:24
        ksiadz.robak napisała:

        > w Gliwicach?? Tyle samo glupi rudy wytrzeszczu, ile dla stoczni na
        wybrzezu!

        a Opel to polska firma? Od kiedy? Co Ty zrobiłeś dla Polski?
        • zigzaur Re: I co Ty, Thuske ch.. zrobiles dla Opla 31.05.09, 08:39
          Zdaje się, Rydzyk coś miał zrobić dla stoczni. Zbierał nawet pieniądze w tym celu.

          A te pieniążki się rozeszły. Musiał widocznie spłacić nadajniki. Pierwotnie miał
          spłacać nadajniki pracą propagandową czyli wyszydzaniem i ośmieszaniem Polaków.
          Naczalstwo widocznie uznało, że Rydzyk się ociąga i zażądało zwrotu kasy za
          nadajniki.
          • piemont12 Czyimi pieniędzmi obraca Palikot, publicznymi? 31.05.09, 08:45
            czy własnymi!?..Paranoja PIS-u polega na tym,że nie widzą złodziei
            publicznych pieniędzy w swoim otoczeniu..Kownacki,prezydent PiS-u,Kurski,
            Zalewski{jeszcze PC} Glapinski {też PC}....Palikot ma swoje problemy,
            pazerną żonę,itd..Ale nigdy nie ruszył publicznych pieniędzy, nie
            pobiera poselskich diet !!!!
            • jurasmysz Re: Czyimi pieniędzmi obraca Palikot, publicznymi 31.05.09, 09:07
              najtrudniej zobaczyc zblo we wlasnym oku.....................!
              pisiaki zawsze wspomagaly czarna mafie, a Ojdyra, znanego aferala, w
              szczególnosci. dzieki niemu sa tam gdzie stalo zomo....hihihihihi
              hhihih, to byl chihot historii.................................!!!!!
    • unamatita Dziwne zachowanie Tuska. Poświęcił Sawicką, 31.05.09, 08:43
      poświęcił Misiaka, nawet przyjaciela z Sopotu - Karnowskiego, a tu czytając wypociny Palikota stwierdza że są wiarygodne:)
      Panie premierze! Gdzież te wasze wysokie standardy? Chyba, że są jak zapowiadane cuda:))
      Na POhybel nieudacznikom!
      u.

      • piemont12 unamatita ..myśl, to nie boli... 31.05.09, 08:47
        Misiak i Sawicka poruszali sie w sferze pieniędzy PUBLICZNYCH..
        Palikot bawi sie wyłącznie za swoje !!!!
        Nie tak jak Kownacki,Prezydent PiS-u,Kurski,Gosiewski...itd.

        www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead33&news_cat_id=933&news_id=254943&layout=18&forum_id=15098&fpage=Threads&page=text
        www.dziennik.pl/polityka/article385996/Afera_finansowa_z_prezydenckim_ministrem_w_tle.html
        • koloratura1 Re: unamatita ..myśl, to nie boli... 31.05.09, 09:08
          Niektórych boli. I to bardzo.

        • unamatita sam pomyśl czasem matołku - a przekręty 31.05.09, 10:14
          podatkowe?
          W koncu to poseł - nie zwykły zjadacz chleba!!
          Na POhybel nieudacznikom!
          u.
          • koloratura1 Re: sam pomyśl czasem matołku - a przekręty 31.05.09, 14:06
            unamatita napisała:

            > podatkowe?

            Uderz w stół, a nożyce się odezwą!
    • kmicic-1-1 Afery o pieniądze Palikota ciąg dalszy. Giertyc... 31.05.09, 08:51
      Wiem że kurduple są złośliwi ale że koński łeb którego kurduple załatwili angażuje się w te sprawy to się dziwię przecież ten obertas czy jak tam niema najmniejszych szans

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka