Dodaj do ulubionych

Mularczyk chce psychiatry dla Netzla

18.06.09, 12:21
Mularczyk jest pod stałą opieką psychiatry ?
Obserwuj wątek
    • mracek Mularczyk chce psychiatry dla Netzla 18.06.09, 12:27
      Rowniez mialbym kilka pomyslow, kogo powinien zbadac psychiatra. Nie wylaczajac solenizantow.
      • martady Re: Mularczyk chce psychiatry dla Netzla 18.06.09, 12:38
        wg mnie każda osoba chcąca wstąpić do PISU, powinna mieć zaświadczenie o
        niepoczytalności :) wtedy będzie wiadomo, że pasuje do jedynie słusznej partii ;)
        • kaczynksi [...] 18.06.09, 12:52
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • areabis Czemu do grona prawników dostało się 18.06.09, 12:37
      tyle hołoty , a czasem zwyczajnego bydła i przestępców ? Czy to skutek
      preferencji za komuny , czy niemożność samooczyszczenia środowiska ?!!!!
      • wujcio44 Re: Czemu do grona prawników dostało się 18.06.09, 16:14
        areabis napisał:

        > tyle hołoty , a czasem zwyczajnego bydła i przestępców ? Czy to skutek
        > preferencji za komuny , czy niemożność samooczyszczenia środowiska ?!!!!

        Nie da się ukryć, że masz rację. Wystarczy spojrzeć na Kaczorów czy choćby posła
        Mularczyka. Albo Gosiewskiego.
    • guru133 Moim zdaniem stała obecność psychiatry podczas 18.06.09, 12:37
      posiedzeń Komisji jest konieczna. Tyle tylko że za tym przemawia
      stan psychiczny posła Mularczyka.
      • zero-na-koncie Mularczyk użył wybiegu, to on ma problemy psychicz 18.06.09, 12:43
        psychiczne...Chce za darmo skorzystać z opieki dobrego psychiatry!
        • iq-ok Netzel to niesympatyczny typek, ale... 18.06.09, 13:49
          Mularczyk to wyjątkowa kanalia nawet jak na standardy PiS.

          Cała ta Ziobrowa drużyna pierścienia Mularczyk , Kempa, Kurski to
          jest swoisty fenomen. Ale są (całkiem liczni niestety)tacy co widzą
          w tej menażerii przyszłości dużej prawicowej partii politycznej i
          to jest dopiero przerażające.
      • bronimir Re: Moim zdaniem stała obecność psychiatry podcza 18.06.09, 14:56
        Oj nie tylko, Kempa też jakaś psychiczna.
    • bnch Re: Mularczyk chce psychiatry dla Netzla 18.06.09, 12:42
      Widać, że Mularczyk to kolega zera. Oni są poprostu upośledzeni umysłowo. Netzel też zachowuje się dziwnie, ale argumentowanie, że ktoś posiadający środki odurzające powinien być przesłuchiwany przy psychiatrze, świadczy o Mularczyku kiepsko. Szefa swojej partii powinien zbadać za to, bo pan Kaczyński ma autentyczne problemy ze sobą.
    • wujaszek_joe Mularczyk chce psychiatry dla Netzla 18.06.09, 12:52
      robienie ze świadka wariata ostatnią i to dość rozpaczliwą deską ratunku dla PISu
    • akkj Mularczyk chce psychiatry dla Netzla 18.06.09, 13:20
      Co za obrzydliwa, wstrętna kanalia ten Mularczyk.
    • anvill Mularczyk chce psychiatry dla Netzla 18.06.09, 13:34
      Czego sie boi ten Mularczyk że chce z gościa którego najpierw
      wynieśli do władzy zrobić wariata?
    • aleksandra991 Mularczyk chciał psychiatry dla Netzla 18.06.09, 13:54
      Poseł Mularczyk niejednokrotnie pokazał, że skierowanie do
      psychologa ( a może i do psychiatry?) powinno dotyczyć jego samego,
      a także jego wspaniałych kolegów z PIS-u, ze szczególnym
      uwzględnieniem uciekiniera do KE, a także samego boga pisowego,
      czyli małego Jarusia
    • bereciara Słuchajcie buraki poseł Mularczyk w tym 18.06.09, 14:18
      przypadku miał i ma rację.Tak jak wyruchał dzisiaj komisję Netzel to dotychczas
      nikt tego nie dokonał.
      Niby taki głupi a powiedział co chciał doprowadził do tego że mógł nawet kłamać
      i kłamał,publika słuchała i po dwóch godzinach wyszła na głupa.
      Jedyni rozsądni byli posłowie z PiSu.
      Karpiniuk przerosła Ciebie fucha przewodniczącego nawet chory Gruszka byłby od
      Ciebie lepszy.
      Wyszły jaja jak zwykle u nas bywa.
      Netzel z deklem coś ma i to pisdzielcy tam go wsadzili.
      Idiota na takim stanowisku.
      Idiota mający we władaniu taki majątek.
      Tylko idioci powierzają takie stanowisko idiocie.
      Co to jest cyrk ?.
      • polsz Re: Słuchajcie buraki poseł Mularczyk w tym 18.06.09, 14:31
        rozsądni posłowie PiS-u?? Gdzieś ty ich widziała. Wygląda na to, że Twój nick ma
        sygnalizować że opowiadasz o "jajach jak berety"
      • bronimir Re: Słuchajcie buraki poseł Mularczyk w tym 18.06.09, 14:35
        Słusznie, należało Netzlowi przerwać, spałować go i wtedy by śpiewał jak PiS zagra.
      • komes.online Po tym, co powiedział Mularczyk 18.06.09, 15:04
        to jeszcze powinien Mularczykowi kopa zapalić.

        To Jasiński były PZPRowiec obecnie PiS zrobił go prezesem zarządu PZU.
    • trzymilionowy.post Mularczyk wy wstydu nie macie!!!!! 18.06.09, 14:25
      Jak śmiecie Jasińskiemu kontaktowi służbowemu SB, członkowi PZPR oraz
      gwardziście PC skarbnikowi Kłamczyńskiego taką bezczelną świnię podkładać!!!!

      www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=19759
      W ubiegłym tygodniu Netzel objął stanowisko szefa PZU. Minister skarbu
      Wojciech Jasiński twierdzi, że powołał go, ponieważ znał adwokata i ma do
      niego zaufanie. - Pochodzi ze starej kaszubskiej rodziny.



      I jeszcze o tych Kaszubach na dodatek. Nie wiecie Mularczyk skąd ich
      dziadkowie się wywodzą i gdzie ich dziadkowie służyli?????
    • bronimir Wszystko w rękach Czumy. 18.06.09, 14:41
      Ciekawe czy pozwoli Netzlowi mowić?
      Zobaczymy czy na urzędzie nie zapomniał o sprawiedliwości i nie zaczął
      solidaryzować się z przestępczą grupą prokuratorow. Od kiedy to przestępcze
      działania mają klauzulę tajemnicy?
    • jonwol Mularczykowi dla bieżącego funkcjonowania 18.06.09, 14:48
      potrzebny jest psychiatra.
      • wet3 Re: jonwol1 18.06.09, 15:00
        jonwol napisał:

        > potrzebny jest psychiatra.

        Pitolisz! Psychiatra potrzebny jest wszystkim, ktorzy glosowali na
        Tuska i POpaprancowa Pokomune!


      • starod Re: Mularczykowi dla bieżącego funkcjonowania 18.06.09, 15:45
        jonwol napisał:

        > potrzebny jest psychiatra.
        Nie tylko Mułowi! Każdy PiSuar to albo niezrównoważony psychicznie
        (vide jarkacz), albo niedorozwinięty umysłowo.
    • jotka24 Mularczyk zle sie poczul !!!!!!!!!!!! 18.06.09, 15:23
      moze dr balicki ? nie tylko dobry psychiatra, ale rowniez zna
      osobliwosci stanow duchowych poslow. swoja droga ciekawe, juz dawno
      lech walesa mowil, ze kandydaci na poslow powinni miec swiadectwo
      dekretynizacji. mial racje ! ale dziwne, ze to sie szczegolnie
      trzyma pisiakow ... cos ich pan bog nie lubi i jakos tak strasznie
      naznaczyl...
    • alebaba17 oni wszyscy potrzebują psychiatry 18.06.09, 15:24
      to co posłowie wyprawiają zakrawa na duży żart a ich relatywizm
      góruje nad tym wszystkim
    • wojtek2784 poseł Mularczyk wie co mówi 18.06.09, 15:30
      Teraz ci co nabroili zasłaniają się tajemnicą ?
    • ichmordy Psychiatra dla narkomanów Netzla i Tuska ? 18.06.09, 15:38
      Przecież Tusk palił marihuanę. Może Netzlowi dał działkę ?
    • wronskipacewicz 10 tysięcy stoczniowców na bruk 18.06.09, 15:45
      ze stoczni w Gdyni i Szczecinie . O tym mówiło dzisiaj w dużym
      materiale nawet czeskie radio publiczne .
      A a polskich mediach : czy Donek sie ładnie uśmiechnął i tym
      podobne bzdety .
      Ludzie , zacnijcie sie zajmować prawdziwymi problemami !
      • starod Re: 10 tysięcy stoczniowców na bruk 18.06.09, 15:49
        wronskipacewicz napisał:

        > ze stoczni w Gdyni i Szczecinie . O tym mówiło dzisiaj w dużym
        > materiale nawet czeskie radio publiczne .
        > A a polskich mediach : czy Donek sie ładnie uśmiechnął i tym
        > podobne bzdety .
        > Ludzie , zacnijcie sie zajmować prawdziwymi problemami !
        Czy ty jesteś debilem, czy PiSuare?? Chociaż to w zasadzie tożsame.
        Stocznie matole zostały sprzedane zgodnie z dyrektyywą YE, a
        stoczniowcy dostali odprawy w wysokości przekraczającej wszystko co
        było dotychczas,
    • pawcio37krak Mularczyk chciał psychiatry dla Netzla 18.06.09, 15:48
      powinien się agłosić już kilka lat temu do psychiatry wraz ze swoim
      promotorem Ziobro zbigniewem i z braćmi Ka
    • erg_samowzbudnik Re: Mularczyk chce psychiatry dla Netzla 18.06.09, 20:39
      Jaką role pełni Mularczyk w komisji? Adwokata PiS - czy tak?
    • starylive Mularczyk chciał psychiatry dla Netzla 18.06.09, 21:15
      Facet coś słabo wygląda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka