Dodaj do ulubionych

Legionowski chaos drogowy

24.11.10, 13:45
Już mija parę miesięcy od otwarcia zmodernizowanej ulicy Sobieskiego. Niestety znaki drogowe nie wróciły do ładu. Na ulicy granicznej na przeciw przepompowni dalej widnieje znak D -4a. Jednak ładniejszy kwiatek w oznakowaniu znalazłem na ulicy Królewskiej. Widnieje tam znak D-43. Tak wiec można teoretycznie do legionowa wjechać, i legalnie jechać z prędkością 90 km/h. A czy wy zauważyliście jakieś kwiatki drogowe? złe oznakowanie?
Obserwuj wątek
    • kka69 Re: Legionowski chaos drogowy 24.11.10, 17:46
      Na samym wjeździe z Królewskiej w Pałacową, tez stoją dziwne znaki z ograniczeniem prędkości, wartość ograniczenia się zmienia po 5 metrach ;)
      Zresztą, tak nieczytelne,że nikt ich nie przestrzega.
      • benieck Re: Legionowski chaos drogowy 24.11.10, 20:34
        Na Sybiraków koło przedszkola jadąc w stronę Piaskowej jest ograniczenie do 40 a tuż za tym znakiem około 3m. drugi z ograniczeniem do 30.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka