Dodaj do ulubionych

"sławne" Legionowo

03.06.05, 14:35
Witam forumowiczów.

Jestem juz z wami jakiś czas (co prawda dawno się nie udzielałem).

Ale do rzeczy, dzisiaj znalazłem i przeczytałem ciekawy artykuł.


motoryzacja.interia.pl/news?inf=630684
co o tym sądzicie?

Pozdrawiam
Marcin J.

Obserwuj wątek
    • polokokt Re: "sławne" Legionowo 03.06.05, 14:47
      Witam
      ciekawe, ciekawe... ae co tu mozna sadzic, poprostu jaki kraj takie obyczaje. I
      jeszcze pewnie dlugo sie nic nie zmieni w tej kwestii i tak najwiecej biora Ci
      na gorze, ten raptem wzial kilka butelek wodki albo pare stowek, ale zeby on
      zostal tym inspektorem czy jaki tam mial stiopien to ciekawe ile musial dac,
      przeciez skoro bral i to tak bezkarnie sie czul to przeciez gdzies sie musial
      tego nauczyc...
      Pozdrawiam
      • guayazyl1 Re: "sławne" Legionowo 03.06.05, 15:41

        gdziekolwiek zajrzec wszedzie nieuki, obskoranci, cwaniacy, maciwody,
        hochsztaplerzy...zajmuja miejsca tym przyzwoitym i z kwalifikacjami.mimo, ze
        ogromne bezrobocie jak okiem siegnac nieodpowiedni ludzie, a degrengolada
        postepuje.podobno pod wzgledem korupcji dogonilismy Rosje co wydawalo sie
        niemozliwe.
        smutek, a nawet rozpacz...
        --
        zycie jest zbyt powazne by o nim powaznie mowic...
        • aganiok32 Re: "sławne" Legionowo 03.06.05, 16:06
          Właśnie....mnie się już chyba chce stąd uciekać....
          zaczynam mieć powoli dość

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka