leziox Re: Stare forum 13.11.20, 16:02 To nie forum, tylko je dawniej odwiedzający. W sumie wszędzie tak samo. Odpowiedz Link
iga1 Re: Stare forum 14.11.20, 21:02 Siema w pandemii. Życie pod maską, tudzież przyłbicą nabrało innego wymiaru 😁Poznają mnie ludzie, których ja nie znam, ja nie poznaję ludzi, których znam. Albo nie poznajemy się, znając się nawzajem, hmm... Ciekawe czasy nastały. Odpowiedz Link
leziox Re: Stare forum 15.11.20, 11:01 No i nie poznając kogoś umyślnie, kiedy się go poznać nie chce, zawsze jesteśmy rozgrzeszeni, no bo przecież na twarzy maska była, nie? Odpowiedz Link
iga1 Re: Stare forum 16.11.20, 23:05 Rozgrzeszenie jest rzeczą zbędną, gdy brak poczucia winy...A winny w tych czasach tylko jest krzew 🙂 Odpowiedz Link
iga1 Re: Stare forum 17.11.20, 22:31 Kwas mlekowy niepożądany. A co pożądane nie zawsze jest dane😉 Odpowiedz Link
leziox Re: Stare forum 18.11.20, 15:39 Wszystko i tak to wina wirusa. Tusk spadł w rankingu winnych na drugie miejsce. Odpowiedz Link
1999_chyba Re: Stare forum 18.11.20, 20:27 napisałem rozwlekle, może i dlatego jedno naciśnięcie klawisza (gdybym ja wiedział który to, pomalowałbym na czerwono) i cały mój trud poszedł w pizdu. Ale zgadzam się. Wszystko co utraciłem, to wirusa wina. A her Tusk? niech sobie ujada. Toć wolno, no nie? Odpowiedz Link
1999_chyba Re: Stare forum 19.11.20, 19:33 dobrze byłoby, gdyby u WZYSTKICH, tak jak u mnie, strach miał wielkie oczy. Dziękuję za zainteresowanie. Odpowiedz Link
leziox Re: Stare forum 20.11.20, 22:03 Idzie Czerwony Kapturek przez las i spotyka wilka: -Wilku,czemu masz takie duże oczy? -Kurwa,nawet się spokojnie wysrać nie można! Odpowiedz Link
leziox Re: Stare forum 22.11.20, 10:15 No pani uprawiająca sport, jak widać, bardzo spostrzegawcza była. Odpowiedz Link
leziox Re: Stare forum 10.04.21, 15:20 Stare forum emerytów. Wyspanie się i spirytus to podstawa wysokiej odporności indywidualnej. Odpowiedz Link