Dodaj do ulubionych

Praca w internecie, od 16 lat

22.10.10, 14:58
Szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy? Damy Ci taką szansę, przez wykonywanie zadań internetowych dla Naszej firmy. Nie musisz odchodzić od ulubionego komputera ani opuszczać domu. Możesz zarobić ok 1200zł miesięcznie, jeśli będziesz sumiennie wykonywać zlecone zadania, a nawet dużo więcej! Wypłata 10-każdego miesiąca, umowa zlecenie dla niepełnoletnich (wymagana zgoda rodziców) oraz umowa o dzieło dla dorosłych. Sprawdź, jakie dokładnie zadania na Ciebie czekają, wejdź na Naszą stronę: praca w internecie
Obserwuj wątek
    • malgosix Re: Praca w internecie, od 16 lat 09.04.12, 22:52
      Ja osobiście polecam to:
      pl.20dollars2surf.com/?ref=561625
      warunek:
      komputer z internetem (wystarczy, że jest włączony kilka godzin dziennie)
      i tyle!
      nic innego nie musisz robić - na nic nie musisz klikać

zarabiasz tak naprawde nic nie robiąc! wystarczy, że masz masz włączony komputer a punkty same sie nabijają smile
      Punkty są potem przeliczone na dolary, ale przy wypłacie na konto otrzymujesz złotówki.

jedyna niedogodność to mały baner reklamowy na pulpicie który jest cały czas widoczny (chociaż ja ustawiłam go sobie na górze ekranu i w ogóle go nie zauważam)

ZAROBKI:
      miesięcznie możesz zdobyć (na samym włączonym komputerze podczas normalnej pracy- kilka godz dziennie)
      10 000 pkt - a to ok 1,3$= 3-4zł mało! (przelicznik według kursu dolara)

ale jeśli zaprosisz innych to za każdego poleconego dostajesz 10% czyli za 10 poleconych dostajesz 3-4 zł- dalej mało!

możesz stworzyć sieć na 10 poziomach- Ty zapraszasz znajomych, a oni swoich znajomych (lub obcych ludzi którzy tak jak Ty chcą dorobić), a za każde 10 osób które znajduje się pod Tobą (czyli za Twoich poleconych i ich poleconych i tak dalej) zarabiasz ok 3-4 zł
      a co najlepsze nic nikt nie musi robić!

przykład:
      jeśli każdy pozyska tylko 2 osoby

Ty: 1 osoba
      poziom1: 2
      poziom2: 4
      poziom3: 8
      poziom4: 16
      poziom5: 32
      poziom6: 64
      poziom7: 128
      poziom8: 256
      poziom9: 512
      poziom10:1024

razem daje to 2046 poleconych
      za każde 10 osób masz ok 1$ (3zł) czyli za 2046 osób masz ok 204$ czyli ok 613zł - 816 zł,

jak będziesz mieć więcej poleconych to i zarobki większe big_grin

jak to zrobić?

po wpisaniu do paska adresu:
      pl.20dollars2surf.com/?ref=561625

1. wpisujesz swój e-mail i klikasz "Dołącz"
      2. przenosi Cie na strone z której musisz ściągnąć program
      3. ściągasz program (to chyba każdy umie)
      4. program automatycznie sie włącza- pojawia się mała "ramka" z reklamami na dole Twojego pulpitu (ja ją przesunęłam chwytając za kwadracik - (z lewej strony banera reklamowego znajdują się 3 kwadraciki: $, -, X)
      5. punkty się nabijają (swój stan możesz zobaczyć klikając na $)

w internecie znajduje się wiele info jak korzystać i zarabiać z 20dollars2surf wiec myśle, że więcej nie musze już nic pisać.

jednak jeśli miałbyś jakieś pytania to po zalogowaniu się jak klikniesz na $ na swoim banerze wchodzisz na stronke 20$2surf. Tam po lewej stronie znajdujesz "Poleceni" klikasz na "Moi poleceni" i dla nicku malgosix (Poziom 2) klikasz "MP" i piszesz do mnie wiadomość smile

dlaczego jestem na poziomie2? bo pomagam pozyskać poleconych osobie która jest już pode mną smile tak więc i Tobie będe mogła pomóc jeśli sam nie będziesz wiedzieć co i jak tongue_out

dodam, że jak dołączysz do 20$2Surf nie korzystając z linka polecającego (ja tak niestety zrobiłam) to i tak znajdziesz się w "siatce" pod jakąś osobą- i w razie jakichś pytań małe szanse na kontakt, a ze mną jak najbardziej tongue_out

tak więc zapraszam i czekam :
      pl.20dollars2surf.com/?ref=561625pl.20dollars2surf.com/?ref=561625

https://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_46860_561036.gif

• bibabula Re: Praca w internecie, od 16 lat 17.02.17, 15:20
      Witam !
      Chciałam napisać tak jak normalny człowiek, który potrzebuje trochę pieniędzy!
      Bez bajerowania i obiecywania cudów .

Szukałam programu partnerskiego który naprawdę będzie działał, będzie przynosił pieniądze i nie będzie zabierał mi setek godzin klikania w reklamy - by zarobić teoretycznie marne 10 zł.

Trafiłam na ten adres <a href="track.cashinpills.com/product/polec-serwis/?pid=89&uid=46652" rel="nofollow" title="afilliate program">polec-serwis</a>
      Jest to program partnerski , który oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku i rozbudowany zestaw narzędzi dla każdego webmastera.

Skorzystałam z poradnika i bloga znajdującego się na stronie www.
      Który uczy jak działać od podstaw.

Zainwestowałam kilka godzin pracy, a później nie robiłam nic, bo myślałam że kolejny raz marnuję czas. A tu nagle zarabiam 60, 120, 300zł i każdego dnia z tych kilku godzin pracy płyną małe ale regularne kwoty.

A wykonałam naprawdę niewiele pracy...

Zapraszam was na stronę abyście tylko zapoznali się z programem.

Sami zdecydujecie czy warto.

Jak dla mnie pierwszy program partnerski z którego płyną realne i to całkiem spore kwoty !

Pozdrawiam i życzę dodatkowych zarobków !
    • karolinazmama Re: Praca w internecie, od 16 lat 13.10.18, 22:48
      Ja znalazłam sobie zajęcie dodatkowe dzięki,któremu mogę troszkę dorobić do domowego budżetu. Wypelniam ankiety, zapraszam znajomych. Polecam portale opinie moneyo i epanel. Moj ulubiony to opinie. Poniżej link aby sie zarejestrować. rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527062
      Osobiscie polecam nic do stracenia, a pare groszy zawsze sie przyda.
      Pozdrawiam
    • wkopec12 Re: Praca w internecie, od 16 lat 10.12.20, 22:28
      Witam !
      Chciałam napisać tak jak normalny człowiek, który potrzebuje trochę pieniędzy!
      Bez bajerowania i obiecywania cudów .

Szukałam programu partnerskiego który naprawdę będzie działał, będzie przynosił pieniądze i nie będzie zabierał mi setek godzin klikania w reklamy - by zarobić teoretycznie marne 10 zł.

Trafiłam na ten adres track.cashinpills.com/product/Miralash/?uid=64692&pid=164&bid=advandec
      Jest to program partnerski , który oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku i rozbudowany zestaw narzędzi dla każdego webmastera.

Skorzystałam z poradnika i bloga znajdującego się na stronie www.
      Który uczy jak działać od podstaw.

Zainwestowałam kilka godzin pracy, a później nie robiłam nic, bo myślałam że kolejny raz marnuję czas. A tu nagle zarabiam 60, 120, 300zł i każdego dnia z tych kilku godzin pracy płyną małe ale regularne kwoty.

A wykonałam naprawdę niewiele pracy...

Zapraszam was na stronę abyście tylko zapoznali się z programem.

Sami zdecydujecie czy warto.

Jak dla mnie pierwszy program partnerski z którego płyną realne i to całkiem spore kwoty !

Pozdrawiam i życzę dodatkowych zarobków !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka