Dodaj do ulubionych

$$$ Bielizna dla Mamy-TRIUMPH ! Zapraszam !!! $$$

25.11.11, 22:58
Ponieważ mój wątek gdzieś zginąłuncertain to wrzucam go jeszcze raz.

Bielizna jest z mojej szafy,czyściutka i zgodna z opisem !
Zapraszam do zakupów smile

www.fotosik.pl/u/afrodytka82/album/1028183/1?show=2
Obserwuj wątek
    • afrodytka82 medvidek33 25.11.11, 22:59
      Rezerwuję dla Ciebie te dwa komplety o które pytalaś w tym pierwszym wątku(zaginionym) Rozm. majtek to eMka. Daj znać czy jestes zainteresowana .
      • medvidek33 Re: medvidek33 26.11.11, 17:52
        napisałam maila na adres gazetowy
    • afrodytka82 up . Zapraszam !!! 28.11.11, 15:58

    • afrodytka82 up 02.12.11, 16:29

    • afrodytka82 Zapraszam !!! 09.12.11, 14:31

    • afrodytka82 up 11.12.11, 15:06

      --
    • afrodytka82 Re: $$$ Bielizna dla Mamy-TRIUMPH ! Zapraszam !!! 27.12.11, 15:15

    • afrodytka82 up 02.01.12, 16:31
    • afrodytka82 TRIUMPH sprzedany-reszta aktualne ! Zapraszam !!! 06.02.12, 16:36

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka