afrodytka82 25.11.11, 22:58 Ponieważ mój wątek gdzieś zginął to wrzucam go jeszcze raz. Bielizna jest z mojej szafy,czyściutka i zgodna z opisem ! Zapraszam do zakupów www.fotosik.pl/u/afrodytka82/album/1028183/1?show=2 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
afrodytka82 medvidek33 25.11.11, 22:59 Rezerwuję dla Ciebie te dwa komplety o które pytalaś w tym pierwszym wątku(zaginionym) Rozm. majtek to eMka. Daj znać czy jestes zainteresowana . Odpowiedz Link