Dodaj do ulubionych

Książki, które polecam

27.04.06, 13:03
Tu proszę zamieszczać tytuły, które według Was pomagają w pracy niani. Część
tytułów poleciła mi siostra, która studiuje pedagogikę, część sama przeczytałam.
Obserwuj wątek
    • mika.g Tracy Hogg-Język niemowląt 27.04.06, 13:06
      Autorka jest dyplomowaną pielęgniarką i położną. Opiekując się noworodkami,
      których wiele przyszło na świat dzięki jej pomocy, doszła do wniosku, że mogłaby
      się nauczyć ich niewerbalnego języka i wprowadzać mamy, debiutujące w nowej
      roli, w świat niemowląt. Podjęła działalność zawodową w tej dziedzinie, ucząc
      rodziców zrozumienia potrzeb ich maleńkich pociech, pomagała dzieciom i rodzicom
      zdobywać samodzielność
      (podobno świetna)

• kasiunia62 Re: Książki, które polecam 27.04.06, 13:06
      TRACY HOGG
      Język niemowląt
      Język dwulatka
      Bardzo szczerze i gorąco polecam!!!! Świetna specjalistka w opiece nad dziećmi
      opisuje po kolei co i jak! Przeczytałam od deski do deski i ta wiedza bardzo mi
      się przydała
      Są do kupienia na Allegro, ok 12zł
          • kasiunia62 swietna ksiązka DLA NIAŃ 04.05.06, 07:47
            Dziewczyny
            Kupiłam sobie na Allegro wspaniałą lekturę specjalnie dla Opiekunek dla dzieci
            "Niezbędnik opiekunki do dziecka" Heidi Murkoff
            Tu macie link na allegro:
            www.allegro.pl/item101769914_niezbednik_opiekunki_do_dziecka_heidi_murkoff.html
            Jest tu wszystko co powinnysmy wiedzieć, ksiązka jest tania i po prostu to nasza
            lektura obowiązkowa :-)
            • zyrafa27 Re: swietna ksiązka DLA NIAŃ 09.05.06, 19:09
              witam po urlopie :)
              ostatnio nabyłam super przydatną książeczkę
              "Maluch bawi się i uczy" Penny Warner. jest tu mnóstwo zabaw dla dzieciaczków w
              wieku od narodzin do trzydziestu sześciu m-cy. po prostu kopalnia pomysłów,
              szczególnie gdy deszcz za oknem pada, co mam nadzieję długo nie będzie nam
              groziło :))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka