Dodaj do ulubionych

KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104.

13.01.13, 15:49
Jak w temacie.
Kupię pidżamki dla chłopca, długi rękaw, rozmiar 98 lub 104. Stan bdb.
mamawiktorka2008@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • mieeke Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 16:20
      Witam, mam taką piżamkę za 10zł
      98/104, stan bardzo dobry.
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/gb/fb/qzt9/QghfxeVmtkXwPxXwBX.jpg
    • kielbasia Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:00
      moze by Cie nowa zainteresowala z carter's
      forum.gazeta.pl/forum/s,96171,141743633,141743633.html?rep=1
      • mamawiktorka2008 Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:04
        Poproszę o zdjęcia na e-maila.
        Bo podany link jest zływink
    • olaf2011 Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:23
      Piżamka welurowa z Tchibo rozm 98/104, stan bdb, cena 15 zł

      http://i1.fmix.pl/fmi1016/573e07f3000ae02c50f2fb30/zdjecie.jpg

      http://i3.fmix.pl/fmi620/2e5ed64d001c58db50f2fa68/zdjecie.jpg
    • kielbasia Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:29
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3053103,5,1,65533,carters-pizmka-bawelniana-44-zl-34-latka.html
      • kielbasia agata_mama_olafka pizamka wolna, daj znac na priv 15.01.13, 22:36
    • kielbasia Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:31
      mam i taka nowa bez metki, 30 zl + wysylka
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3332613,2,1,T2eC16VHJIQE9qUHtHcwBQTqsSYJn60-1.html
      • agata_mama_olafka Kielbasia 13.01.13, 19:41
        Jeżeli założycielka wątku nie bedzie zainteresowana ta zielona piżamą to ja bym ja wzieła
        • ireland1 Re: 13.01.13, 20:44
          Mam fajną piłkarską z Kappahla, ale dopiero jutro po południu mogłabym zdjęcia zrobić. Jeżeli chcesz to daj znać, najlepiej na gazetowego
          • angela252 Re: 13.01.13, 21:00
            https://images37.fotosik.pl/1865/f1bb9b030e50ec1bmed.jpg
            https://images41.fotosik.pl/1846/da5d7b446ac54e45med.jpg

            Serbska firma Extreme Intimo,miesista bawelenka, rozmiar 104, stan bd-, cena 14zł+przesylka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka