mamawiktorka2008 13.01.13, 15:49 Jak w temacie. Kupię pidżamki dla chłopca, długi rękaw, rozmiar 98 lub 104. Stan bdb. mamawiktorka2008@gazeta.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mieeke Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 16:20 Witam, mam taką piżamkę za 10zł 98/104, stan bardzo dobry. Odpowiedz Link
kielbasia Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:00 moze by Cie nowa zainteresowala z carter's forum.gazeta.pl/forum/s,96171,141743633,141743633.html?rep=1 Odpowiedz Link
mamawiktorka2008 Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:04 Poproszę o zdjęcia na e-maila. Bo podany link jest zły Odpowiedz Link
olaf2011 Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:23 Piżamka welurowa z Tchibo rozm 98/104, stan bdb, cena 15 zł Odpowiedz Link
kielbasia Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:29 fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3053103,5,1,65533,carters-pizmka-bawelniana-44-zl-34-latka.html Odpowiedz Link
kielbasia Re: KUPIĘ pidżamy dla chłopca rozmiar 98-104. 13.01.13, 19:31 mam i taka nowa bez metki, 30 zl + wysylka fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3332613,2,1,T2eC16VHJIQE9qUHtHcwBQTqsSYJn60-1.html Odpowiedz Link
agata_mama_olafka Kielbasia 13.01.13, 19:41 Jeżeli założycielka wątku nie bedzie zainteresowana ta zielona piżamą to ja bym ja wzieła Odpowiedz Link
ireland1 Re: 13.01.13, 20:44 Mam fajną piłkarską z Kappahla, ale dopiero jutro po południu mogłabym zdjęcia zrobić. Jeżeli chcesz to daj znać, najlepiej na gazetowego Odpowiedz Link
angela252 Re: 13.01.13, 21:00 Serbska firma Extreme Intimo,miesista bawelenka, rozmiar 104, stan bd-, cena 14zł+przesylka Odpowiedz Link