Dodaj do ulubionych

problem z imap

28.12.20, 09:14
Podczas sprawdzania skrzynki przez IMAP na android pojawia się błąd "unexpected end of network stream". SMTP działa OK, inne skrzynki w programie nie pokazują błędów.
Obserwuj wątek
    • bagienny Re: problem z imap 28.12.20, 11:43
      Proszę skontaktować się z naszym działem pomocy pod adresem pomoc@agora.pl przesłać zrzuty ekranu konfiguracji konta oraz komunikat błędu. Proszę też o podanie nazwy aplikacji pocztowej.
    • lesher Re: problem z imap 28.12.20, 19:15
      Mam ten sam problem.
      Klient na Windowsa (Outlook) nie działa od 22.12., a na urządzeniach z androidem zaczęły się dziać takie cuda, jak opisujecie (skasowane maile "zmartwychwstają", a jednocześnie klonują się w folderze usuniętych i opróżnianie kosza nic nie daje).
      Zgłoszenie już wysłane na pomoc@agora.pl (pierwsze zgłoszenie 22.12, drugie dzisiaj).
      • lesher Re: problem z imap 30.12.20, 10:13
        To samo u mnie - problem zgłoszony na pomoc@gazeta.pl 22.12. (nie działa w ogóle klient Windows - Outlook, po prostu nie pobiera maili przez IMAP wyrzucając komunikat o braku połączenia z serwerem), a drugi raz w ostatni poniedziałek (zaczęły się dodatkowo dziać cuda na urządzeniach z androidem).

Do dzisiaj brak odpowiedzi...
          • lesher Re: problem z imap 30.12.20, 16:43
            Tak, dostałem odpowiedź o następującej treści (poza "formułką RODO"):

"Witamy,

dziękujemy za zgłoszenie.

Zgłoszenie zostało przekazane do działu technicznego w celu dalszej analizy.

Będziemy się w tej sprawie kontaktować ponownie, gdy uzyskamy odpowiedź.

Więcej informacji o Poczcie Gazeta.pl i G.pl
            pomoc.gazeta.pl/pomoc/0,0.htmlPozdrawiamy,
            Zespół Gazeta.pl"

Tak jakby nie rozwiązało to mojego problemu z pocztą :-(.
        • a_usher Re: problem z imap 01.01.21, 19:11
          Zgłaszajcie, informujcie, odpowiadajcie, czekajcie…
          Przez ten czas programiści Dreamlab przywrócili IMAP Onetu i Gazety do poprzedniego stanu.

Za to serwis wyborcza.pl mimo zgłoszeń do tej pory nie zrobił nic z dziwnymi błędami w dostępie do komentarzy na wyborcza.biz. Potwierdzenie zgłoszeń też nie ma, nawet w spamie.
          Przykładowo na stronie
          wyborcza.biz/biznes/7,177150,26633319,mial-byc-polski-triumf-nie-wyszlo-jak-pekaly-oczekiwania-wobec.html
          …poprawny dostęp jest tylko do początkowych komentarzy w domyślnym sortowaniu, jakakolwiek akcja kończy się zmianą adresu na
          wyborcza.biz/biznes/7,177150,26633319,mial-byc-polski-triumf-nie-wyszlo-jak-pekaly-oczekiwania-wobec.html#
          …i potem można tylko dopisać nowy komentarz, odpowiedzi ani oceny dodać się nie da.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka