Dodaj do ulubionych

Brak wszystkich maili

30.07.21, 00:40
Po zalogowaniu na maila zniknęła cała zawartość mojej poczty. Nie mogę wysłać żadnej wiadomości nawet na pomoc@agora.pl . Wysłałam zgłoszenie do biuro obsługi , ale nie mam odpowiedzi, tym bardziej iż napisane było , że napiszą na adres E-mail . A ja nie mogę nawet odbierać żadnych wiadomości. Czy ktoś miał już taki problem ? Co robić ?
Obserwuj wątek
    • bagienny Re: Brak wszystkich maili 30.07.21, 14:02
      W takich sytuacjach zalecamy zmianę hasła do konta. Jeżeli masz problem z odbiorem poczty, należy podać inny adres do kontaktu lub skontaktować się z pomocą telefonicznie.
    • gothar Re: Brak wszystkich maili 31.07.21, 00:03
      Mam podobny problem , wyskakują komunikaty o błędach ( nie udało sie pobrać konfiguracji,wystąpił problem podczas pobierania listy folderów i wiadomosci)
      • bagienny Re: Brak wszystkich maili 02.08.21, 10:02
        To nie jest podobny problem. Wiadomości w tym przypadku nie są usunięte. Usuń ciasteczka i pamięć podręczną i spróbuj ponownie.
        Jeżeli problem się powtórzy prosimy o kontakt z pomocą pomoc@agora.pl. W zgłoszeniu podaj czynności jakie wykonałeś oraz informację z jakiej i której przeglądarki korzystasz.
        • tes252 Re: Brak wszystkich maili 18.08.21, 23:58
          Loguję się i wylogowuję już kilka godzin :( Nie ma NIC :(
          Wystąpił problem, same komunikaty i nic więcej, Nie ma korespondencji a błędu zgłosić nie można- nie udało się wysłać. Jakieś kpiny, nie po raz pierwszy
        • mimbla1 Re: Brak wszystkich maili 19.08.21, 08:50
          nie udało sie pobrać konfiguracji,wystąpił problem podczas pobierania listy folderów i wiadomosci) - znów to samo!!!!!
          a podpowiedzi to w buty mozna wsadzić!!!!
      • mags6 Re: Brak wszystkich maili 09.08.21, 12:48
        Mam dokładnie to samo, te same 3 komunikaty. Od dziś od 20 minut, rano działała bez zarzutu.
        Mało tego - to samo ma moja mama, która tez ma pocztę na koncie gazety.
        Chyba problem jest po stronie Gazety..
        • bagienny Re: Brak wszystkich maili 09.08.21, 13:43
          Wyloguj i zaloguj się ponownie. Jeżeli nie pomoże skontaktuj się z naszym działem pomocy pomoc@agora.pl
          • tes252 Re: Brak wszystkich maili 19.08.21, 00:44
            ciekawe jak, nie można wysłać wiadomości
            • bagienny Re: Brak wszystkich maili 19.08.21, 10:41
              Dopisałeś się do wątku, który dotyczy innego problemu. W zaakceptowanym przez użytkownika regulaminie jest podany numer telefonu do pomocy pomoc.gazeta.pl/pomoc/7,154322,12911765,zasady-korzystania-z-serwisow-internetowych-agory-sa.html - tel. (42) 631 60 90
              Problem został usunięty.
          • mimbla1 Re: Brak wszystkich maili 19.08.21, 08:51
            a pomoc - działa w ogóle ????
    • mimbla1 Re: Brak wszystkich maili 19.08.21, 07:53
      Znów ta sama historia, brak e-maili !!!!
      • poljazz Re: Brak wszystkich maili 19.08.21, 08:07
        U mnie również...
    • mimbla1 Re: Brak wszystkich maili 19.08.21, 08:53
      od wczoraj mam to samo - po zalogowaniu: nie udało sie pobrać konfiguracji,wystąpił problem podczas pobierania listy folderów i wiadomosci)

wysłalam przez formularz pytanie - tylko ciekawe kiedy i jak przyjdzie odpowiedź skoro na pocztę nic nie przychodzi!!!!!
      • bagienny Re: Brak wszystkich maili 19.08.21, 10:44
        W takich przypadkach należy podać inne drogi komunikacji. Jeżeli masz telefon podaj telefon lub inny adres e-mail, który posiadasz. To tak na przyszłość (mam nadzieję, że nie będzie potrzebne). Sugeruję też dodać do konta adres alternatywny.
        Problem został usunięty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka