Forum   borysów

borysów

(657 wyników)
 • To imię podoba mi się od wielu lat. Zastanawiam się jak ono odbierane jest w naszym społeczeństwie. Podzielcie się, proszę, Waszymi doświadczeniami i odpowiedzcie na kilka pytań. :) Ile lat ma Wasz Borys? Jak reagowali Wasi znajomi i rodzina, kiedy dowiadywali się jak będzie miał na imię Wasz syn? Jak to imię odbierają rówieśnicy Borysa? Znacie jeszcze jakiegoś Borysa? (Ile ma lat?) Jak ma na imię brat lub siostra Borysa (jeśli ma rodzeństwo)?
 • Które imię podoba Wam się bardziej? Czekam na opinie :)
 • Wczoraj imieniny obchodził Borys. Tak się zastanawiam czy w Polsce to imię staje się coraz częściej nadawane?
 • Bardzo mi się podoba i chciałabym tak nazwać swojego synka. Jak jest przez Was odbierane?
 • Mąż chce Stefana ja Borysa, które imię ciekawsze, ładniejsze , waszym zdaniem. ma pasowac do nazwiska na M z dwoma "r" i końcówką "ski"
 • Mirosław Sekuła reaktywacja www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f767cb12161159d8.html Sekuła nieustannie dzien i noc z plakatów promuje Borysa, zapewne lekcje prowadzenia komisji sejmowych i braku aktywności poselskiej też już mu udzielił.
 • Borys?(25)

  Witam Mam dylemat. Bardzo podobało mi się imię Borys, ale doszłam do wniosku,że może za bardzo oryginalne... Nie znam żadnego Borysa czy Boryska. Nie uważacie że jest to imię "chwilowe" jak Alan czy Kevin? Znacie jekieś dziecko o tym imieniu? Jak zareagowałybyście, co pomyślałybyście słysząc jak mama woła tak na synka? Dzięki:)
 • Szybko to idzie: po demonstracjach Andrea Rossiego i Sergio Focardiego mamy nastepnego konkurenta, oferującego tanie, przystępne i poręczne źródło energii jądrowej. Ukraiński profesor Borys Bołotow robi cuda z cyrkonem. Owszem, cyrkon jest droższy niż nikiel Rossiego, ale nie martwmy się: jako produkt przemian otrzymujemy pallad i iryd, chyba się zwróci. Koszt licencji: 15 milionów euro, więc warto się zastanowić. P.S. Urządzenie było demonstrowane w Polsce, obecni byli polscy naukowcy. ...
 • Ona na siłę i na dziecko próbuje zatrzymać faceta który jej nie kocha. On nie potrafi porządnie się jej postawić i odpysknąć, tyko błaga z psią nadzieją w oczach, żeby nie rujnowała mu życia. IMO oboje się szmacą. BTW skąd w ludziach (kobietach) tyle tupetu i bezczelności, zeby iśc do kobiety i powiedzieć jej: miałam seks z twoim facetem. Bardziej to poniżające dla tej co mówi niż dla tej co tego wysłuchuje.
 • Włączam laptopa, przecieram zaspane oczęta i co widzę? Nowa Twarz Zakątka! Czyste srebro na pąsowym aksamicie. Sądząc z imienia to chyba rosyjska arystokracja? Co za piękny, piękny kot [URL=http://smayliki.ru/smilie-431312967.html][IMG]http://s4.rimg.info/fffd6019afd3e49dc3be8a40bc2a6890.gif[/IMG][/URL]
 • Siostra Lena. Do w miarę krótkiego nazwiska. Mąż jest za Tymonem, ale boję się że zaczyna sie to samo co z Leną, czyli co drugi chłopiec w piaskownicy będzie Tymonem. Więc odpada. Zostały te dwa. Tu już końcówka ciąży a my się zdecydować nie możemy :)
 • Nie słyszałem, ani nie czytałem całego jej wystąpienia w Brukseli - ale z tego co mówili w TVP1 i Biełsacie - podoba misie jej postawa. Nie wypięła się na resztę Białorusinów i nie zajęła wąsko pojęta sprawą polska. Tylko ( o czem ja mówię od dawna!) zaapelowała o ułatwienia wizowe dla obywateli Białorusi. Niedawno pomagałem w wyrobieniu polskiej wizy - wiec wiem jak to jest. Zwłaszcza cena 60 srebrników jest po prostu ZAPOROWA!
 • No normalnie Borys na prezydenta Białorusi! Tak, ona wyzwoli ten biedny kraj. Czy to śmieszna ucieczka po śmiesznej rozróbie z wykorzystaniem polskiej mniejszości czy nie daj boże "strategiczny" plan Warzszawy?? Mam nadziej że śmieszna ucieczka, bo gdyby było inaczej to sorry, cały rząd na badania psychiatryczne.
 • ...i słusznie się wściekł. On doskonale wie, jakie to święto dla małego szachisty zagrać symultanę z arcymistrzem, i to takim. Przykro mi tak samo jak dzieciakom, że dla polityki ktoś je zrobił w balona. Kasparow pokazał się z dobrej strony - to jemu zależało, by nawet zmienić program, a nie zawieść dzieciaków. Mat jak z Brukseli do Moskwy należy się temu, kto tak fatalnie zorganizował tę wizytę! A może p. Borys postara się nadrobić utraconą wśród szachistów twarz i zaprosić ponownie arcymist...
 • www.bobu.pl/ Poczytajcie i wypowiedzcie się na temat sensu takiej strony...myśle,że to dobry pomysł na porady prawne tym bardziej,że ktoś już tutaj szukał porad w zakresie prawa pracy. Szybki dostęp do informacji rzetelnej.
 • Ciekawy wywiad jest dziś w Głosie Zabrza. Wynika z niego, że pan Borys w lipcu zawarł związek małżeński (ciekawe czy sakramentalny) z byłą rzeczniką UM w okresie prezydentury p. Gołubowicza. Jak wiadomo Pani Kasia ma duże mieszkanie w Gliwicach. Jeśli zatem małżonkowie mieszkają razem (trudno sobie wyobrazić, by bylo inaczej) to znaczy, że pan Borys nie mieszkał w Zabrzu co najmniej od lipca (mam nadzieję, że nie żył w grzechu i nie mieszkał tam już dłużej). Tymczasem zgodnie z przepisami rad...
 • "Wicemarszałek Piotr Borys zadeklarował w poniedziałek, że jeśli zdobędzie mandat eurodeputowanego, będzie się starał, by jego miejsce w zarządzie województwa zajęła kobieta." Jaka kobieta? Jego kobieta, w obsadzaniu swoimi Borys jest mistrzem, o czym szeroko donosiły media.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się