tego ryzyko nuworyszowskiego pisania przez "x" (popularnego w pewnych kręgach). Zdecydowanie nie. Zdrobnienie Feluś - tylko dla maluszka, Felek mnie nie zachwyca i pasuje w sumie tylko dla nastolatka, pan Felek koło 40 jednak mi "zgrzyta". Brakuje neutralnego zdrobnienia pasującego w każdym wieku
Oj nie. Na ludziach to się znam. Może i bywam gruboskórny, ale na tym forum, odkąd żeście pokraki tu na dobre się zadomowiły, to po prostu wymóg. Było tu w chuj i ciut ciut bardzo fajnych ludzi - mejson, edek40, tomek854, szerlok, czy nawet ostatnio samspade, którzy przez to gówno, które tutaj
Ale jak sobie to wyobrażasz? Że ja mając 40 lat będę rozmawiać z matką jak z przedszkolakiem? Otoz nie, jak wygląda umieranie to moja matka wie lepiej niż ja, bo pochowała dwoje rodziców i była przy ich śmierci. Swój pogrzeb zdazyla już ze mną omówić w 5 wariantach i wtedy wysłuchałam. Natomiast
ZOfię, ale nie dość, że bez powodzenia, to jeszcze sam się gubi nocą w mieście, a taksówkarz rodem z Wybrzeża Kości Sloniowej nijak nie umie mu pomóc. Nie mając co zrobić z wolnym czasem, pan Edek prosi Ruth o jakąś posadę w jej firmie. Przecież 40 lat pracował w dziale zaopatrzenia w jednym z
szczególności : Gwołt ZDROZIO, SZCZAJŚCIO i POMYŚLNOŚCI , a i pora worków psianiandzy, choc łóne podobno szczajścio nie dajó, no ale " kufereczek stóweczek daj Boże" :) Kochany Edku ! W tym pięknym dniu całe Forum Warnija życzy Ci, abyś naszej mowy nie zapomniał i jeszcze duuuuużo pięknych książek o
twój drugi nick to wtopek czy edek40?
chodzenia po górach osób w średnim wieku >40) i jaka jest główna przyczyna (otyłość i nadwaga powodująca braki kondycyjne). Moją opinię podzielił https://forum.gazeta.pl/forum/w,197,162164920,162164920,Dlaczego_nie_chodzimy_po_gorach_.html?p=162218845 Zawsze_edek Czy ktoś w tym wątku podawał inne
samspade napisał: > edek40 napisał: > > > > Nie bardzo rozumiem. > > A czego nie rozumiesz to sobie od siebie dopiszesz. > Mam tylko jedną prośbę. Odwal się ode mnie i nie przypisuj mi jak ostatnio rzec > zy których nie napisałem. Uderz w
edek40 napisał: > Nie bardzo rozumiem. A czego nie rozumiesz to sobie od siebie dopiszesz. Mam tylko jedną prośbę. Odwal się ode mnie i nie przypisuj mi jak ostatnio rzeczy których nie napisałem.
Edek40 napisał: > allegropajew napisał: > > > Jedynie KIERUJĄCY ma obowiązek pozostania, ale to tylko wówczas, gdy są z > abici > > lub ranni. > > > > Gościula > > Znaczy się, że jeśli komuś przywalę, ale nie uszkodzę ciała, mogę
edek40 napisał: > One stały tam celowo!!! I czerwone było celowo. I nawet sygnalizację postawili > tam tylko w tym jednym celu No tak, czyli spisek znakologów. Mogłem przewidzieć w którym kierunku to zmierza :D :D :D :D :D :D :D :D :D -- Já mám moc rád, když tak lidi blbnou na
edek40 napisał: > Czyli jednak się nie zgadzasz. i ??? > Chcesz w tej sprawie "wsiadać w biegu". Masz prawo do swojej oceny >Tak typowo po polsku - jakoś to będzie, wyjdzie w praniu i takie tam. Jak wyżej. Masz prawo do swojej oceny. A kiedy opierasz ją na swoim
edek40 napisał: > Z zasady nie zgadzasz się ze mną, m.in. podejmując jałowe, jak widać, dyskusje > na temat pierwszeństwa pieszych, choć, jak twierdzisz, dopiero po zmianach orga > nizacji ruchu. Rozmijasz się z prawdą. Wielokrotnie pisałem że trzeba robić to jednocześnie