Forum Specjalne Publicystyka
ZMIEŃ
      czerwony

czerwony

(69 wyników)
    • No z tą lokalizacją to było naprawdę coś. Ile to trzeba myśleć by z państwa do kolesi firm wyprowadzić pieniądze. Ciekawe czemu tylko 300 tyś krzyknęli? Trzech ich tylko do podziału?
    • Flaga Chin nie zawiera symboli sierpa i młota, autora poniosła fantazja. I tak to już niestety jest, że najbardziej pamięta się z danego tekstu błędne stwierdzenia w nim zawarte. Jak autor może mnie przekonać do swoich wniosków, jeśli nie potrafi sprawdzić faktu użytego w konkluzji zamykającej felieton?
    • Nie do końca rozumiem ten problem. Taką mamy praktykę, że pokazujemy tylko jedno zdjęcie. Ale zazwyczaj jest to drugie zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości, że doszło do wykroczenia, bo najczęściej samochód jest już na skrzyżowaniu - wyjaśnia strażnik. ----------------------------------------------------------------- Jeśli ten pan nie rozumie problemu to chyba powinien zmienić miejsce pracy na inne, np. zamiatanie ulic. Generalnie koleś wygląda na prostaka o mentalności komisarz...
    • Jest to jak najbardziej zrozumiałe, gdyż dla Żydów uwolnienie spod władzy narodowych socjalistów było po prostu uratowaniem przed masową zagładą. Władza sowiecka z ich punktu widzenia była bez porównania lepsza i wielu współpracowało z nią z autentycznej wdzięczności, jako z kimś otworzył drzwi celi śmierci. Przydałoby się jednak więcej empatii, jeśli idzie o sytuację innych narodów. Kolaboracja z komunizmem to jednak wielka plama: prześladowana ofiara sama zaczyna prześladować. Obecny stosun...
    • To są właśnie szmaciarze z PO.Klękają przed Putinem i dołożyli sobie białoruskiego Hitlerka. Czy zdrajcy narodu polskiego powinni być bezkarni?
    • Niech wpinają sobie kotylion ci, dla których Polska jest matką i traktuje ich lepiej, niż obywateli drugiego gatunku - bez przywilejów, zmuszonych płacić podatki na "lepszych".
    • Moze Pani redaktor sprawdzilaby fakty - firma Bloomberg jest firma amerykanska a nie brytyjska. Glowny udzialowiec tej firmy - Mike Bloomberg jest w tej chwili burmistrzem Nowego Jorku a siedziba firmy znajduje sie na Lexington Ave na przeciwko Bloomingdales.
    • Generalnie mądrość, wiedza, inteligencja itp są zależne od stażu kiblowania za komuny [prawdopodobnie wynikało to z tego, że osadzeni zabijając nudę czytali - ciekawe tylko co mogli czytać w prl-owskim więźniu???]. Czyli można by policzyć kto najdłużej siedział i byśmy mieli ranking obreautorytetów mających najwięcej racji.
    • To kto w końcu na kogo napadł?
    • Bravo polska flaga i brawo pan Skokuń!
    • Czy autorki nauczyc sie ortografii??
    • "Trochę za późno dowiedzieliśmy się, że niepotrzebnie wydaliśmy po kilkaset złotych na USG, by poznać płeć dziecka." Hehe, drodzy panowie, to Wy tylko po to robiliście USG? Bo ja robiłam je po to, żeby zobaczyć, czy dziecko się dobrze rozwija, nie ma wad etc...
    • Polityka to zajęcie dla twardzieli. liberalnydemokrata.blox.pl/
    • Leszek Wielki.Uwierzył w swoją gwiazdę.Ta trasa będzie odpowiedzią,chyba ,że skończy się na spotkaniach z działaczami SLD.
    • Szlachetna Platforma,zeby sie zupelnie nie ubrudzic,woli zlikwidowac Telewizje Publiczna.Bawi mnie obawa piszacego artykul,ze prezentujac prawicowy punkt widzenia TVP-nie odzwierciedla pogladow Polakow.Nie odzwierciedla,bo go nie prezentuja przydupasy PO,a PIS-u.Prawicowosc tych dwoch partii jest identyczna,wlasciwie we wszystkich zagadnieniach.Poglady sa tez identyczne/CBA,IPN,lustracja,stosunek do kleru np,utrącenie w Krakowie mozliwosci zaskarzenia do TK-postanowien Komisji Majatkowe...
    • Smutna historia. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto pomoże, a zanim pomoże - upewni się, że swoją pomocą nie skrzywdzi...
    • Gratuluję tytułu. Oryginalny, przemyślany, barwny i roztropny. No i w ogóle.
    • O swastyce i czerwonej gwiezdzie czyli krotki wyklad historii dla Pani Ewy i Pana Jerzego: Polecam Wam artykul o mojej Matce Chrzestnej - wiezniarce KL Auschwitz/ Gross Rosen, ktora z tzw. marszu smierci uratowali sanitariusze z czerwona gwiazda na czapkach uszankach. www.eioba.pl/a/3rsb/8-maja-1945-arytmetyka-biologicznego-przetrwania-rocznicowe-refleksje i cos na refleksyjny deser: www.eioba.pl/a/3twg/futbolowa-farsa-na-europejskim-zadupiu
    • Ale z tym swoim znakiem (czerwoną łapą) to przegieli. Na początku jak pojawiały się ich pierwsze reklamy (właśnie ta czerwona łapa bez wyjaśnienia o co chodzi) to myślałem, że to kampania rządowa zwiastująca podwyżki podatków (że chcą położyć swoją brudną łapę na moich pieniądzach). I właśnie z tego powodu trochę mnie ta vała Heyah przeraża.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się