Dodaj do ulubionych

Wysepki nie ma, bo dwie dzielnice nie mogą się ...

IP: *.zax.pl 10.02.10, 01:08
A głosujcie ludzi jeszcze na Majchrowskiego to będzie gorzej, tylko on potrafi
oszczędzać na bezpieczeństwie, kosztem pomników, jarmarcznych zabaw i innych
bzdur. Torów pod Bagatelą też się nie da wyremontować, dopiero jak kogoś
rozetnie na pól jak na Stradomiu to się znajdą pieniądze.
Obserwuj wątek
    • stasieczek5 Wysepki nie ma, bo dwie dzielnice nie mogą się ... 10.02.10, 06:08
      Racja. Wina Majchrowskiego...
      Przyjdzie Pan Kracik i wybuduje nie jedną ale dwie a może i trzy
      wysepki. Jedna dla Mistrzejowic, druga dla ....
      Oj, chłopie. To sprawa - niestety, dzielnic i Pana Bartlewicza,
      który bedzie analizował sytuację. A JUŻ zycie dokonało tej analizy.
      • Gość: KRK Re: Wysepki nie ma, bo dwie dzielnice nie mogą si IP: *.zax.pl 10.02.10, 13:02
        Jasne, że jego wina. ZIKiT jemu podlega, a dzielnice mają mniej pieniędzy niż
        dawnej i to też pośrednio wina Majchrowskiego. Dlaczego wszystko to jest winą
        Majchrowskiego? Bo on jest prezydentem i wobec niego nie może być pobłażania,
        ani żadnej taryfy ulgowej. Jak się realizuje jedynie plan minimum to i głupia
        wysepka stanowi poważny problem.
    • Gość: borewicz poprawili sie i juz nie pisza, ze to nowa huta IP: *.autocom.pl 10.02.10, 06:17
      .
      • Gość: AJSCHYLOS Re: poprawili sie i juz nie pisza, ze to nowa hut IP: *.chello.pl 10.02.10, 08:13
        Mistrzejowice, Bieńczyce , Czyżyny to NOWA HUTA i nie zmienią tego żadne
        papierowe decyzje urzędników z 1991 r., ani kolejne. Mieszkańcy tych dzielnic
        wiedzą że to NOWA HUTA!!ci którzy twierdzą inaczej sprowadzili się tam niedawno,
        albo mają problem z tym że mieszkają w Nowej Hucie, która ma niesłusznie bardzo
        złą reputację!!!
        • Gość: greti Re: poprawili sie i juz nie pisza, ze to nowa hut IP: *.chello.pl 10.02.10, 13:10
          Pogieło Cię?
          Równie dobrze można napisać,że żadne papierowe decyzje urzędników z
          1951 roku nie powinny nic zmieniać.
          Pierwsze zapisy o tej wsi pochodzą z 1270 roku,a wieś Mistrzejowice
          należała do kapituły krakowskiej,a nie do komunistów z Nowej Huty.
          Wielu mieszkańców Mistrzejowic cieszy sie ,że są teraz osobną
          dzielnicą Krakowa ze swoją 13-wieczną nazwą. Nawet bliżej im nieraz
          do Rynku Gł. niż do Centrum Huty i Kombinatu.
          • czarny.jazon123 Re: poprawili sie i juz nie pisza, ze to nowa hut 10.02.10, 14:10
            Greti: dziecinko uważaj co mówisz, bo nawet nie wiesz,że obrażasz ludzi.Mieszkam w NH(Czyżyny, wcześniej wg. Ciebie pewnie Mogiła,a wg. mnie os.Wandy)kilkadziesiąt lat i nikt z mojej rodziny nigdy nie był komunistą, dzielnica ta należała do jej mieszkańców a nie żadnych komunistów.Mistrzejowicą znacznie bliżej do Kombinatu niż do Rynku G., bo ta dzielnica powstała jako zaplecze mieszkalne kombinatu czy się to komuś podoba czy nie!!Tysiące ludzi utrzymywało i utrzymuje swoje rodziny dzięki temu kombinatowi a bardzo wielu mieszka obok ciebie. Poza tym kościół na a os.1000 -lecia był głównym ośrodkiem opozycji solidarnościowej ściśle związanej z Kombinatem Lenina w latach 80-tych.Nową Huta w latach 80-tych była bardziej zanana niż Kraków, to o demonstracjach w NH donosiły zagraniczne media!!Nazwa Nowa Huta znaczy więcej w historii naszego kraju niż nazwa jakiejś XIII wsi, która w historii Polski nic nie znaczy
            To są skutki uczenia historii w naszych szkołach , więcej dzieciaki wiedzą o średniowieczni i starożytnej Grecji niż o historii najbliżej, regionalnej własnej dzielnicy. Artykuł nie o tym, ale jak widze takie posty jak greti to muszę interweniowac
    • Gość: greg Przejście ze światłami 200 m dalej IP: 195.117.48.* 10.02.10, 08:24
      200 metrów dalej jest przejście ze światłami nie łaska podejśc ?
      • Gość: fafik Re: Przejście ze światłami 200 m dalej IP: *.ibd.gtsenergis.pl 10.02.10, 10:18
        Kładka, kładka i jeszcze raz kładka.
      • Gość: moi Re: Przejście ze światłami 200 m dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.10, 10:19
        Nie łaska, po to są pasy żeby na nich przechodzić, a nie popierniczać 200 metrów
        w jedną stronę, czekać 10 minut na światłach żeby się zmieniło i popierniczać
        spowrotem 200 metrów, żeby przejść koło szpitala, albo na przystanek po drugiej
        stronie ulicy. Myślenie nie boli. Nie uwierzę, że sam tak robisz :>
      • Gość: ol Re: Przejście ze światłami 200 m dalej IP: *.zax.pl 10.02.10, 10:28
        Proszę zwrócić uwagę, że przejście "na światłach" skrzyżowanie Kupały i
        Okulickiego prowadzi do "nikąd". Po drugiej stronie przejścia jest skarpa,
        nie ma chodnika. Leży tam niesprzątany śnieg, a po zimie często błoto. Jak
        mam przejechać tam wózkiem ?
    • fortis22 przejście podziemne sie sprawdzi 10.02.10, 13:13
    • Gość: Marek Wysepki nie ma, bo dwie dzielnice nie mogą się ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.10, 14:27
      I uwaga na idiotów na ścigaczach z Okulickiego 57 którzy
      wyprzedzają tam na pasach.
    • the_rapist Ch.. z pieszymi. 10.02.10, 15:29
      Niech sobie kupia samochod, albo potrenuja szybsze przechodzenie przez ulice.

      Tak zdaje sie widziec problem wladza samorzadowa. Upierdliwcy sobie wymyslili
      przechodzenie przez ruchliwa ulice. Nie rozumieja, ze drogi, skwerki, a takze
      chodniki sa dla KIEROWCOW, a nie pieszych. Wykroic kolejny kawalek trawnika
      zeby wylac beton i zrobic kolejny parking - zaden problem. Wysepki to jakies
      fanaberie.
      • Gość: GK-MEN Re: Ch.. z pieszymi. IP: 213.25.208.* 10.02.10, 17:13
        Proszę o nie karmienie trolla :)
    • Gość: gg Wysepki nie ma, bo dwie dzielnice nie mogą się ... IP: *.autocom.pl 10.02.10, 21:40
      Na Okulickiego wysepka? Ludziska. Dlaczego nie apelujecie o wysepkę na na
      obwodnicy, najlepiej co 300 metrow. Ludzie, redaktorzy, jak juz cos piszecie
      sprawdzcie co to za droga. To nie Szewska, Dluga, to prawie
      magistralo-obwodnica na północy Krakowa. Może jak przy każdej drodze gdzie
      śmiga tysiace aut, postawimy progi zwalniajace, bo deweloper wybudował kilka
      bloków i pojawili sie piesi. A jak jeszcze pod nosem szpital, to wzruszmy
      czytelnika i piszmy, ze to pacjenci tam chodza.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka