Gość: KRK
IP: *.zax.pl
10.02.10, 01:08
A głosujcie ludzi jeszcze na Majchrowskiego to będzie gorzej, tylko on potrafi
oszczędzać na bezpieczeństwie, kosztem pomników, jarmarcznych zabaw i innych
bzdur. Torów pod Bagatelą też się nie da wyremontować, dopiero jak kogoś
rozetnie na pól jak na Stradomiu to się znajdą pieniądze.