Gość: Niepewny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.04, 20:09 nigdy nie zrobił żadnego zdjęcia?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rec Re: FOTORADAR w Górach IP: *.visp.energis.pl 31.10.04, 15:53 .a co do dowodu potrzebujesz czy może rozwodowe ?! Odpowiedz Link Zgłoś