Gość: szwedka6
IP: *.neta-si.pl
09.10.05, 21:15
witam
własciwie dokonałam juz wyboru tego projektu a mało tego budowa trwa ale nie
spotkałam do tej pory (?) realizacji tego projektu a to mnie martwi.
Proszę zatem bardziej doświadczonych w tym temacie ode mnie o komentarz tego
projektu, zwłaszcza jakieś możliwe jesezcze racjonalne zmiany a zwlaszcza moze
ktos z Was widział realizacje tego projektu?
www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/credo/default.asp?id=363