Dodaj do ulubionych

urodziłam na starynkiewicza

26.03.06, 12:12
7 marca urodzilam synka Maciusia w klinice na starynkiewicza w Warszawie.
jesli macie jakies pytania dot. szpitala i opieki - smialo
pytajcie.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • madalena1 Re: urodziłam na starynkiewicza 27.03.06, 07:56
      Bardzo mnie interesuje ten szpital,ponieważ mój lekarz prowadzący tam pracuje i
      mam zamiar tam rodzić.Co prawda dopiero w sierpniu,ale z chęcią poczytam opinii
      osób które mają to już za sobą.
      Opisz wszystko co dotyczy porodu i opieki po.
    • patysiak Re: urodziłam na starynkiewicza 27.03.06, 14:42
      Rodzilam w tym szpitalu wlasnie ze wzgledu na mojego lekarza prowadzacego
      ciaze.Poza tym rodzily w nim wszystkie moje przyjaciolki wiec mniej wiecej
      wiedzialam czego sie spodziewac po tym miejscu. Porod mialam dosc dziwny - tu
      jest opis bardziej emocjonalny
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30423&w=38563420
      Jesli masz jakies konkretne pytania, odpowiem w miare mozliwosci.
      • madalena1 Re: urodziłam na starynkiewicza 28.03.06, 12:00
        Przeczytałam wątek emocjonalny.Gratuluje synka!
        Mam pare pytań,może napisze do Ciebie na priva jeśli się zgodzisz?
        • patysiak Re: urodziłam na starynkiewicza 01.04.06, 21:51
          jasne. pisz na maila gazetowego albo na gg 6773750
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka