patysiak 26.03.06, 12:12 7 marca urodzilam synka Maciusia w klinice na starynkiewicza w Warszawie. jesli macie jakies pytania dot. szpitala i opieki - smialo pytajcie.pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madalena1 Re: urodziłam na starynkiewicza 27.03.06, 07:56 Bardzo mnie interesuje ten szpital,ponieważ mój lekarz prowadzący tam pracuje i mam zamiar tam rodzić.Co prawda dopiero w sierpniu,ale z chęcią poczytam opinii osób które mają to już za sobą. Opisz wszystko co dotyczy porodu i opieki po. Odpowiedz Link
patysiak Re: urodziłam na starynkiewicza 27.03.06, 14:42 Rodzilam w tym szpitalu wlasnie ze wzgledu na mojego lekarza prowadzacego ciaze.Poza tym rodzily w nim wszystkie moje przyjaciolki wiec mniej wiecej wiedzialam czego sie spodziewac po tym miejscu. Porod mialam dosc dziwny - tu jest opis bardziej emocjonalny forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30423&w=38563420 Jesli masz jakies konkretne pytania, odpowiem w miare mozliwosci. Odpowiedz Link
madalena1 Re: urodziłam na starynkiewicza 28.03.06, 12:00 Przeczytałam wątek emocjonalny.Gratuluje synka! Mam pare pytań,może napisze do Ciebie na priva jeśli się zgodzisz? Odpowiedz Link
patysiak Re: urodziłam na starynkiewicza 01.04.06, 21:51 jasne. pisz na maila gazetowego albo na gg 6773750 Odpowiedz Link