Dodaj do ulubionych

Polskie piękne piosenki- jakies propozycje?

06.04.06, 10:46
Szukam jakiejś polskiej piosenki którą mogłabym zaspiewać dla swojego meża na
weselu wink . jak narazie to tylko propozycja od muzyka który bedzie grał na
naszym weselu , ale gdybym znalazła jakaś piekna piosenke to kto wie , możi i
bym zaspiewała . Macie moze jakieś typy?? z góry dziekuje
Obserwuj wątek
    • czarodziejka26 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 10:52
      zawsze tam gdzie ty - Lady Pank
    • kaluha Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:00
      koleżanka robiła listę piosenek na swoje wesele, większość polskich i takich "o
      miłości", ona taka wrażliwa jest. mogę przesłać Ci na mejla taką listę, może
      akurat wybierzesz - zawsze łatwiej szukać niż z pamięci.
      • lulu29 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:10
        Napewno bardzo by mi to pomogło smile))) to mój meil duostyl@wp.pl . Z góry ci
        bardzo dziękuje smile
        • kaluha Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:13
          już
          • klothilde Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:24
            ja też poprosze na gazetowego
          • monisia333 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:29
            Czy ja też mogę prosić o listę na gazetowego? Dziękuję.
            • forget-me-not1 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 13.04.06, 11:03
              A czy ja tez moge prosić na gazetowego? Dziękuję bardzo!
      • funia771 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:19
        witam,
        czy ja także mogłabym dostać ową listę z piosenkami? (na maila gazetowego)
        Z góry dziękuję.
        • polnykwiatek Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 18.04.06, 20:22
          Czy i ja mobgłabym.... Na maila gazetowego...
      • 82asa dziewczyny mi tez na gazetowego prosze:) 06.04.06, 11:29
        smile
      • tiberina Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 14:12
        Witaj, jesli nie sprawi Ci to problemu, to czy mozesz taka liste przesłać
        również do mnie???
        • paulina.e Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 11.04.06, 09:44
          Mam prośbę do dziewczyn które już dostały tą listę, czy mogłabym prosić o
          przesłanie na paulina.e@wp.pl Z góry dziękuje
          • bacha1979 Bardzo prosze podesłać na gazetowego 11.04.06, 09:48
            listę. Z góry dziękuje!
          • kbor Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 14.04.06, 12:10
            wyslijcie i mi prosze smile

            supply@tlen.pl
      • polanatasza Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 07.04.06, 09:05
        Jeśli nie stanowiłoby to problemu to poproszę również na meila gazetowego tę
        listę piosenek. Z góry dziękuje....
      • bacha1979 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 11.04.06, 09:18
        kaluha podeślesz mi???
        Z góry dzieki.smile
      • daria.luczak1 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 13.04.06, 13:48
        Prześlij mi tez bardzo prosze na daria.luczak@interia.pl
    • uszatka1 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:18
      jesli to ma być piosenka od Ciebie dla niego to propnuje "Z Tobą chce oglądac
      świat" Wodeckiego, moze zaśpiewacie ja razemsmile
      • lulu29 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:28
        Mój przyszły mąż nic o tym nie wie ze zaśpiewam dla niego piosenke . Chciała bym
        zeby był bardzo zdziwiony wink. mam na oku Kiliańskiego i Kaje " Prócz Ciebie
        nic" ale bije sie że w tonacje nie wejde w niektórych miejscach.
        • kasiababik Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:37
          lulu29 a może piosenkę z Kubusia Puchatka "już zawsze na zawsze"?
          • czambalamba Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 17.04.06, 09:38
            a może ktoś ma tę kubusiową piosenkę? nie znam jej ale już sam tytuł mi się
            podoba i wiele o niejn słyszałam.. możecie podesłać? niech będzie na gazetowego
            maila smile
            Dzięki z góry i pozdrawiam smile
    • kaluha Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:28
      tak teraz czytam dokładnie tę listę i to są bardziej piosenki na wesele, ale
      moża akurat coś znajdziecie smile
      wysłałam
      • kasiababik Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:35
        kaluha może mi też prześlesz tą listę? jestem ciekawa innych propozycji niż te
        co ja mamsmile
        • kulac Re: Też poproszę o listę na gazetowego 06.04.06, 11:37
          Będę bardzo wdzięcznasmile
    • funia771 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:52
      kaluha, dzięki kiss

      Wkleję tę listę tutaj (mam nadziję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe), bo
      może ktoś jeszcze z niej skorzysta:

      0) "Ty i tylko Ty do końca moich dni" Golec Orkestra
      1) "Nasz najpiękniejszy dzień" Eleni
      2) "Pokochaj moje marzenia" Krzysztof Krawczyk
      3) "Wymyśliłam Cię" Irena Jarocka
      4) "Więc zabierz mnie" Czerwone Gitary
      5) "Felicita"
      6) "Pociągi dwa" Grażyna Świtała
      7) "Tak bardzo, bardzo kocham ją" Golec
      8) "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" Anna Jantar
      9) "Bo jesteś Ty" K. Krawczyk
      10) "My cyganie, co pędzimy z wiatrem"
      11) "Szła dzieweczka do laseczka"
      12) "Myśli i słowa" BAJM
      13) "Zawsze tam, gdzie Ty" Demono
      14) "Kochaj mnie" IRA
      15) "Everything I do" Brian Adams
      16) "Bo do tanga trzeba dwojga" Budka Suflera
      17) "Byle było tak" K. Krawczyk
      18) "Volare"
      19) "Małgośka" Maryla Rodowicz
      20) "Zgubiłem Twój ślad i teraz w świat pójdę już sam (?)" Cz. Niemen
      21) "Kraina miłości" BAJM
      22) "Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba" Eleni
      23) "Jak się masz, kochanie, jak się masz?" Happy End
      24) "Najtrudniejszy pierwszy krok" Anna Jantar
      25) "Cudownych rodziców mam" U. Sipińska
      26) "Love me tender" E. Presley
      27) "Kochać - jak to łatwo powiedzieć" P. Szczepanik
      28) "I just call to say I love you" Steve Wonder
      29) "Przeżyj to sam" Perfect
      30) "Nasze randez-vous" Kombi
      31) "Jedzie pociąg z daleka" R. Rynkowski
      32) "Odkryjemy miłość nieznaną" Alicja Majewska
      33) "Gdzie się podziały tamte prywatki?" W. Gąsowski
      34) "Nie jesteś sama, nie jesteś sama" Czerwone gitary
      34) "Wiosna" Skaldowie
      35) "W kinie w Lublinie" Brathanki
      36) "Nie mogę Ci wiele dać" Perfect
      37) "Staruszek świat" Anna Jantar
      38) "Nie liczę godzin i lat" Andrzej Rybiński
      39) "Nie wiem" Katarzyna Skrzynecka
      40) "Ale to już było" Maryla Rodowicz
      41) "Kawiarenki" Irena Jarocka
      42) "Z Tobą chcę oglądać świat" Zbigniew Wodecki
      43) "A Ty całuj mnie" Kukiz
      44) "Tyle było dni" Marek Grechuta
      45) "Comment ca va?"
      46) Kaczuchy
      47) "U cioci na imieninach" Szwagier Kolaska
      48) "Jadą wozy kolorowe taborami" Maryla Rodowicz
      49) "Nie spoczniemy, nim dojdziemy" Czerwone Gitary
      50) "A najbardziej mi żal"
      51) "Znamy się tylko z widzenia" Trubadurzy
      52) "Szklana pogoda" Małgorzata Ostrowska
      53) "Wsiąść do pociągu" Maryla Rodowicz
      54) "Jeszcze dzień wyjdę stąd" ?
      55) "Mówisz, kocham, kocham Cię" Manaam
      56) "Zielone wzgórza nad Soliną"
      • kaluha Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 06.04.06, 11:54
        no właśnie, dobrze mówisz. wykazałaś się większą bystrością niż ja smile
      • chusteczka127 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 13.04.06, 11:01
        fajne tylko gdzie je mozna znalezc!!!!!!!!!!!
        Ja proponuje utwór który bedzie u mnie jako pierwszy...P.Rubik "Niech mówią,
        że..." cudowne!!!!!!!!!!!
    • dorcik_wk Moje propozycje: 13.04.06, 11:08
      Hanka Ordonówna - Miłość Ci wszystko wybaczy, Pierwszy znak,
      Seweryn Krajewski - Z Tobą chcę oglądać świat,
      Zbigniew Wodecki - Pierwsza Miłosć,
      • daisy761 Re: Moje propozycje: 13.04.06, 11:17
        a my chyba się zdecydujemy na Krystynę Prońko, nie wiem jaki jest oryginalny
        tytuł...ale chyba "Jesteś lekiem na całe zło"....uwielbiam te piosenkę..ma taki
        fajny klimacik...tylko czy do tego można zatańczyć walca angielskiego??
        daisy
        • enamorada2 Re: Moje propozycje: 13.04.06, 12:19
          nie wydaje mi się. chyba ze istnieje jakaś przeróbka na rytm walca ang, ale ta
          piosenka nie pozostanie już sobą.
          Mi też baaaaaardzo podoba się ta piosenka,ma fantastyczne słowa, idealnie
          pasujące do zakochanej pary młodej smile
    • epox123 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 13.04.06, 14:37
      Bajm "myśli i słowa"
      Zbigniew Wodecki " Jeden krótki dzień "
      moja ulubiona Zbigniew Hołdys "Stalker "
      ulubienica mojej siostrzenicy Bartek Wrona "Jedna na milion "
    • tuskazet Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 14.04.06, 12:33
      www.teksty.pl/pokaztekst.php?id=27328
    • sylvi77 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 14.04.06, 14:58
      wyslijcie i do mnie prosze...
      dzieki serdedczne smile
    • margaretka20 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 16.04.06, 19:40
      zaspiewaj TYLKO MNIE KOCHAJ!!!zespol Goya smile cudnie bedzie...
    • sokol7 Re: Polskie piękne piosenki- jakies propozycje? 18.04.06, 20:37
      Magiczne słowa Ziyo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka