madlon 11.09.06, 20:30 Chciałam się spytać jak to jest ze stołówką KULu? :) Czy tanio, dobrze i oczywiście smacznie, czy opłaca się stołować tam i czy jest na to czas? z góry dzieki za odp.:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kulowski_student Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 11.09.06, 20:58 tanio i bardzo smacznie. Goraco polecam Odpowiedz Link Zgłoś
xsia1 Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 11.09.06, 21:03 a ja mam pytanko czy jakieś jedzonko znajdzie sie w okolicy wydziału matematyczno-przyrod. i akademików na Konstantynowie :) Odpowiedz Link Zgłoś
rilian Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 12.09.06, 09:05 hehe, w tesco są ciepłe wyżerki - wiesz, takie kurczaki, lecza itd. w sumie to niezbyt daleko, tylko czy jelitka wytrzymają?... Odpowiedz Link Zgłoś
kulowski_student Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 11.09.06, 22:08 na pytanie xsii niestety nie znam odp <nie ten wydział sorka> Madlon apropos czasu to ty o ile pamietam jestes na prawie, i zapewniam cie na 1 roku bedziesz miala mnostwo czasu :) Odpowiedz Link Zgłoś
madlon Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 12.09.06, 13:19 Dzięki Kamilu, zgadza sie 1 rok prawicy ;):D Magdalena jestem :) Odpowiedz Link Zgłoś
kulowski_student Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 12.09.06, 14:04 miło mi :))) Ładne imię <mam do niego sentyment> :) Powodzenia na 1 roku Odpowiedz Link Zgłoś
d.aga87 Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 13.09.06, 14:37 Mam jeszcze pytanko o stołówkę. Kupuje się karnet na określoną ilość obiadów (do wykorzstania kiedy się chce) czy "miesięczny" (chodzi się codziennie)??? Odpowiedz Link Zgłoś
sc0tty Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 13.09.06, 15:44 Z tego co ja sie dowiedzialem to mozna wykupic karnet (ale musisz na 2 dania) albo kupowac kazdego dnia. I wowczas nie musisz 2 dania. Odpowiedz Link Zgłoś
werni453 Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 13.09.06, 20:49 a ile kosztuje to kosztuje (tak mniej wiecej) i gdzie mieści sie ta stołówka Odpowiedz Link Zgłoś
morgankax Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 14.09.06, 09:50 Chyba tuż koło staraego budynku KULu, tak przynajmniej wynika z mojego wstępnego rozpoznania terenu... Ja tez mam pytanko - czy żarełko jest w głównej mierze mięsne, czy da radę tak wylawirować, żeby schabowe jeść okazjonalnie... Mięso jem bardzo żadko, więc drastyczna zmiana nie zrobiłaby mi dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
kulowski_student Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 14.09.06, 12:40 tak w Starym gmachu sie znajduje. Zupka kosztuje 1,70 drugie jest drogie cos ok 6 zeta, ale jak kupuje sie abonament to wychodzi taniej. Musze zmartwic bo czesto jest jakies miesko. Za to gwarantuje ze w piatek nigdy go nie dostaneisz. Czesto sa rybki i inne nie miesne potrawy, np pierożki Odpowiedz Link Zgłoś
d.aga87 Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 14.09.06, 12:53 hmm... ciężko z tym mięsem.. :( a nie ma np. dwóch drugich dań do wyboru? :D Odpowiedz Link Zgłoś
kulowski_student Re: STOŁÓWKA czyli MNIAM MNIAM? :P 14.09.06, 13:38 są, ale i tak masz sporo mieska. Oni bardzo lubią robic cos mielonopodbnego- ja to tak nazywam :) i to jest czesto w roznych formach, raz na to papryczke położą, raz serek, innym razem wepchna tam do srodka pieczarki :) Ale i tak jest dobrze Odpowiedz Link Zgłoś