Gość: marek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 11:26 Co myślicie na temat samej firmy i tej inwestycji proszę o obszerne info :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ROBI Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 11:43 BEZNADZIEJA:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 12:12 nie orientuję się za bardzo ale proszę o więcej informacji dlaczego beznadzieja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwonap Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: 82.160.57.* 20.09.06, 13:30 okropna lokalizacja i jeszcze brzydszy blok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.06, 07:58 Jak ten uważasz za brzydki to jak to nazwać???? www.neodom.pl/aktualnosci/apartamenty_polodnie/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwonap Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: 82.160.249.* 22.09.06, 15:13 Masz rację. Jeszcze brzydszy.Ale nie mozna powiedziec eby teb na bochenka byl ładny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dfw Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 11:42 A mi się podob. To ładna nowoczesna architektura. Więkrzoś bloków w krakowie jest znacznie brzydsza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.lastnet.pl 08.10.06, 14:20 Witam :) Blok blokiem, może najpiękniejszy nie jest, ale widziałam sporo brzydszych. Bardziej interesuje mnie sama inwestycja i deweloper. Czy ktoś ma jakieś negatywne doświadczenia z Bryksy? Podnoszą ceny, zrywają umowy? Chcę kupić tam mieszkanie, a poneważ mam ostatnio bardzo negatywne doświadczenia z firmami deweloperskimi sądzę, że dobrze już na początku poznać paru przyszłych sąsiadów i mieć całą sprawę na oku:) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEA Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 19:17 Lokalizacja jak lokalizacja, ale developer beznadziejny. Mieszkania oddaje z niewielkim poslizgiem, ale masa usterek, których usunięcia nie można wyegzekwować. W dodatku UWAGA narzuca swoją administarcję w pierwszym roku (kiedy jest gwarancja)TBS Małopolska, która jest nie dość że nieudolna, to jeszcze bardzo droga i działa na niekorzyść lokatorów. Uwolnić się potem od nich trudno, bo ukrywają, że wypowiedzenie im zarządu jest z terminem 6 miesięcznym, co jest ewenementem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 15:26 czyli radzisz żeby złożyć wypowiedzenie umowy po pół roku obowiązywania zarządu TBS Małopolska A nie można było przed odbiorem mieszkania poprosić o usunięcie usterek? Czy wychodzą one w trakcie użytkowania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc11 Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 09.10.06, 15:42 hej, chce tutaj jedynie obiektywnie nadmienic ze chyba nie istnieje developer ktory by nie narzucal swojej administracji w 1 roku, jesli jest - prosze o jego wskazanie. > wyegzekwować. W dodatku UWAGA narzuca swoją administarcję w pierwszym roku > (kiedy jest gwarancja)TBS Małopolska, która jest nie dość że nieudolna, to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 10.10.06, 18:56 ta lokalizacja to porażka. Przecież za rogiem jest oczyszczalnia ścieków z całego krakowa. miły przyjemny smród gwarantowany całą dobe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jola Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.06, 09:18 Co ty człowieku opowiadasz. Jaka oczyszczalnia sprawdz może najpierw mapę zanim coś napiszesz.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: 212.177.63.* 17.10.06, 10:13 Na Kobierzynskiej oddali mieszkania w terminie a gotowe byly wlasciwie dwa miesiace przed....narzuca "swoja" administracje TYLKO na rok a nie jak inne firmy (np. INTERBUD) na zawsze. Nawiasem mowiac jest to pozytywne - na poczatku ludzie sa zajeci wykanczaniem mieszkan a nie spotykaniem ze wspolnota zeby wybrac administracje......nim ludzie sie poznaja i "uspokoja" mija akurat rok i dopiero wtedy maja czas zeby sie zajmowac sprawami administracji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewak Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 12.10.06, 00:26 A wiece cos na temat okolicznyc szkieletorow, kominow czy to zniknie? Bylem tam i widzialem wiele niedokonczonych budynkow i gruzowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mela Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.06, 18:45 te działki wykupili inni inwestorzy i tam tez coś się bedzie budować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 17.10.06, 20:03 a wiesz moze jacy deweloperzy i co maja w planach tam wybudowac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: 80.51.176.* 17.10.06, 20:34 Jeśli chodzi o dokumenty to na początek banki proszą o umowę przedwstępną,odpis z KRS (nie starszy niż 3 miesiące), odpis z księgi wieczystej gruntów (w przypadku, gdy jest obciążony hipoteką to lepiej od razu mieć oświadczenie dewelopera o bezobciążeniowym wydzieleniu lokalu), oświadczenie z zakładu pracy o zarobkach na formularzu banku, oświadczenie inwestora zastępczego na formularzu banku no i oczywiście pozwolenie na budowę. Niestety w praktyce najczęściej deweloper nie jest w stanie dostarczyć tych wszystkich dokumentów więc trzeba pertraktować z pracownikiem banku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.motorola.com 18.10.06, 09:01 dzieki za info :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty_leg Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 15.10.06, 20:02 Czy wiecie moze czy bedzie widac z ostatnich pietra elektrocieplownie w Legu? Ciarki mnie przechodza jak pomysle ze moge miec taki widok z okna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.motorola.com 16.10.06, 13:07 dobre pytanie... sprawdzil ktos? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zocha Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 13:16 Na pewno nie zobaczysz bo Ci Kozłówek dalsze widoki zasłoni :)do Łęgu okiem nie sięgniesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 16.10.06, 19:12 Nie dokonca.. kominy bedzie widac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.06, 09:11 zależy na którą stronę będziesz miał okna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szeryf Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 12.10.08, 09:59 Gorsze jest to ze widac kominu Huty , nie wiem jak to przezyje ojejku i widac jeszcze drzewa i trwawe ... haha '-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 15.10.06, 23:51 Sa tu jacys przyszli lokatorzy tej inwestycji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 10:39 Sa a co Ty też przyszły lokator? Wiesz może kiedy będą mieć pozwolenie na budowę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 16.10.06, 19:11 Ponoc maja juz pozwolenia ale nieprawomocne. Odpowiedz Link Zgłoś
lili131 Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka 16.10.06, 23:31 Z tego co wiem to pozwolenie nieprawomocne jest tyle tylko, że wydane na TBS Małopolska. Teraz podobno trwa przepisywanie części dziełki na Bryksy (chodzi oczywiście o mieszkania hipoteczne bo jak zapewne wiecie mają tam powstać dwa bloki: TBS reazizowany przez TBS Małopolska i blok z mieszkaniami hipotecznymi realizowany przez Bryksy). Mam jeszcze pytanko: jakie dokumenty dostaliście przy podpisywaniu umowy przedwstępnej??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.06, 07:53 umowe + plan mieszkania i zagospodarowania terenu A Ty masz jakieś inne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: 195.33.69.* 17.10.06, 10:16 Nie. Ja mam nawet mniej:umowę i plan mieszkania. A niestety do tego, aby bank w ogóle spojrzał na wniosek kredytowy przydałby się odpis z księgi wieczystej gruntów i w takiej sytuacji jak tutaj umowa sprzedaży części działki zawarta pomiędzy Bryksy, a TBS Małopolska. No i oczywiście kopia tego nieprawomocnego pozwolenia. No chyba, że znacie banki, które tego nie wymagają... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.06, 10:53 bo ja prosiłem o plan zagospodarowania ale teraz też musze się wybrać i poprosić o KRS i inne dokumenty.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 17.10.06, 20:02 a mozecie podac jakie wszystkie dokumenty sa potrzebne, ktore moge uzyskac w siedzibie firmy? Jeszcze jestem przed zakupem mieszkania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 23.10.06, 12:08 Witam,Właśnie sie zastanawiam nad mieszkaniem...Chociaz ceny juz znacznie podskoczyły od tych co sa prezentowane w necie... Ciekawe czy warto??? Sam nie wiem...ale za chwile moze juz nie byc wolnych mieszkan. Pozdarwiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.06, 12:29 Możesz napisac jak podskoczyły? Interesuje mnie to ogromnie bo jeżeli patzrysz na ceny ze strony firmowej to do nich nie były doliczone ceny garaży. Ja się też zastanawiałem ale po dokładnym przestudiowaniu innych krakowskich inwestycji, deweloperów i lokalizacji stwierdziłem że ta bije inne na głowe pod wzgledem cenowym a i lokalizacyjnie też mi bardzo odpowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 23.10.06, 13:16 Dzisiaj bede u nich w biurze sprzedazy wiec napisze dokladniej. W kazdym razie Pani przez telefon poinformowala mnie ze ceny z e strony nie sa juz aktualne!!! Do zobaczenia wieczorem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 23.10.06, 18:01 Witam ponownie...otoz cennik wyglada tak: parter: 287 657 zł (z miejscem postojowym)-60m2 pietro 3: 278 722 zł z miejscem postojowym - 53 m2 pietro 8: 289 000 zł z miejscem postojowym - 50 m2 Ja zdecydowałe sie na mieszkanie na parterze. Przy mnie zostały zarezerwowane kolejne dwa mieszkania...ida jak swieze buleczki. Pozdrawiam ps.maja strasznie drogie miejsce parkingowe!!!I nie mozna zrezygnowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 23.10.06, 22:35 Mam nadzieje ze nie podskoczyly ceny dla tych ktorzy juz maja rezerwacje a jeszcze nie podpisali umowy... bo to bylo by bardzo nieuczciwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyta Pozwolenie na budowę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.06, 11:22 i co wiecie coś więcej w tej materii? Kiedy będzie ? Przecież od tego jest uzależniona wpłata 2 raty więc trzeba wszystko w banku załatwiać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pozwolenie na budowę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.06, 22:55 powiedziano mi że będzie pod koniec listopada bo teraz jest przepisywane z TBS na spółkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 23.10.06, 17:27 Witam ponownie...otoz cennik wyglada tak: parter: 287 657 zł (z miejscem postojowym)-60m2 pietro 3: 278 722 zł z miejscem postojowym - 53 m2 pietro 8: 289 000 zł z miejscem postojowym - 50 m2 Ja zdecydowałe sie na mieszkanie na parterze. Przy mnie zostały zarezerwowane kolejne dwa mieszkania...ida jak swieze buleczki. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 23.10.06, 21:43 Przyszli mieszkańcy... Powiedzcie mi jakie bedzie ogrzewanie w tym bloku (MPEC?) i czy ciepla woda tez bedzie stamtad. Czy umowa ktora podpisywaliscie byla wporzadku, czy zawierala jakies niekorzystne zapisy? No i te koszmarnie drogie garaze (bez mozliwosci rezygnowania) wrrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.06, 07:45 Ogrzewanie: A więc tak: MPEC, ciepła woda prawdopodobnie tez bo nie ma gazu. Administrowanie budynkiem przez rok, niestety miałem ten sam problem z garażem ale jak mus to mus. Z umową wszystko było ok. Tylko moim zdaniem trochę drogo liczą miesięczne opłaty 50 za miejsce w garażu i 300 mieszkanie. Pozdrawiam przyszłego sąsiada :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.motorola.com 24.10.06, 16:37 Witam Czy wiecie moze od kiedy podwyzszyli cene lokali? Czy ktos z Was podpisywal umowe miedzy w pazdzierniku, az do 20 pazdziernika? Czy obowiazywala cena z publicznie znanego cennika czy nowego z szuflady? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.06, 13:00 nie podwyższyli tylko na stronie nie były uwzględnione ceny garaży, które do mieszkań przynależały Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.motorola.com 25.10.06, 13:21 Nie... ceny garazy pozostaly niezmienione... a poszly o 5% ceny mieszkan niewykupionych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.06, 14:15 ooo.... tego nie wiedziałam,... jak miło że się człowiek wcześniej zdecydował.... mam nadzieję że nie podwyższą tym co maja już umowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.autocom.pl 25.10.06, 15:27 Jade dzis z nimi podpisac umowe na mieszkanko...mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Zreszta...zobaczymy jak to bedzie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.06, 18:20 rzeczywiście podrożały trochę mieszkania bo te 60m na parterze kosztowało 276 tys wcześniej.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.autocom.pl 25.10.06, 18:33 No dobra...zarezerwowane...Czy są już tutaj jacys nowi lokatorzy? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.06, 07:51 Są lokatorzy, są ale zarezerwowałeś czy podpisałeś przedwstępną?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniagstan Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 21:49 Hej Właśnie mamy zamiar podpisać umowę, pozdrawamy nowych sąsiadów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.autocom.pl 30.01.07, 21:55 aniagstan...witam w naszym doborowym towarzystwie... Które mieszkanko dla was? I jakie sa wasze wrazenia odnosnie inwestycji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.net.autocom.pl 25.10.06, 20:03 szczesciarz... Ja dzisiaj podpisalem. Pozdrawiam przyszlych sasiadow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.autocom.pl 26.10.06, 20:12 To znaczy podpisałem przedswtepna... I teraz trzeba wpalcic do 7 dni... Ale z tego co wiem to mozna wynegocjowac inny termin.Bo mnie pasuje 14 dni.I mam nadzieje,że taki bedzie ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: 80.51.176.* 26.10.06, 21:14 Witam przyszłych sąsiadów:) A wiecie coś może na temat pozwolenia na budowe bo od tego zalezy przecież wpłata kolejnych 20%. W umowie mamy 7 dni plus dalsze 30 z odsetkami karnymi. Chciałam ruszyć coś z kredytem, ale niestety bez pozwolenia banki, przynajmniej te w których pytałam, nawet nie chcą rozpocząć procedury. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.06, 08:37 pozwolenie jest przepisywane na Bryksy Księgi wieczyste są teraz u sędziego pod koniec listopada powinniśmy coś wiedzieć. Mam nadzieję tylko że nie będzie żadnych problemów z przepisaniem pozwolenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.autocom.pl 30.10.06, 16:40 Hej, sasiedzi.Jakie mieszkania kupiliscie? I czy pierwsze 10% wplaciliscie od razu do 7 dni. I czy nie boicie sie tego wszystkiego. Pozdrawia sasiad z parteru (3 pokoje) ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: 80.51.176.* 30.10.06, 17:23 Witam sąsiada Ja kupiłam mieszkanko dwupokojowe na ostatnim piętrze. Jesli chodzi o pierwszą rate to udało mi się ją wpłacić w terminie, ale jak już wspominałam niepokoi mnie troche sprawa pozwolenia i drugiej raty. Być może jestem odrobine przewrażliwiona, ale na początku września inny deweloper wypowiedział mi umowe właśnie z powodu niewpłacenia 2 raty w terminie po czym sprzedał mieszkanie 30% drożej. Boje sie, aby przy obecnej sytuacji na rynku mieszkaniowym nie stało się to popularną praktyką. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
xawler Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych 30.10.06, 20:47 A ja pozdrawiam jako sasiad z 7 pietra :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: podwyzszyli ceny... dla rezerwujacych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.06, 22:02 Cześć kochani my jesteśmy szczęśliwymi (?) nabywcami M3 przy czym zadłużamy się na całe życie i wnuki jeszcze będą raty płacić :)) Pozdrawiamy wszystkich sąsiadów Odpowiedz Link Zgłoś
asiaaiuto sąsiadka z 1 piętra 02.11.06, 19:27 witam i ja. podpisałam umowę na 2 pokoje na 1 piętrze. "wtajemniczony" doradca kredytowy powiedział mi, że prawomocne pozwolenie, przepisane na Bryksy, uwzględniające dobudowę 2 pięter będzie najwcześniej w lutym lub marcu... nie wiem skąd ma takie wieści, ale ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: sąsiadka z 1 piętra IP: *.qubushotel.com 03.11.06, 06:06 Witaj serdecznie...ale to chyba nie bedzie mialo zadnego wplywu na przepisanie i udostepnienie prawomocnego pozwolenia na budowe ktore mialo byc wydane pod koniec listopada. I powiedz czy korzystasz z jakies firmy doradczej czy prywatny doradca? Odpowiedz Link Zgłoś
asiaaiuto Re: sąsiadka z 1 piętra 03.11.06, 14:10 nie znam się na tym niestety... ale ze względu na moją sytuację rodzinną, wolałabym żeby to do marca się przesunęło ;-) no nic, na razie ciągle brakuje jakiś dokumentów i nie możemy ruszyć z kredytem. Korzystam z trans-kredyt.pl taka mała firma doradcza. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: sąsiadka z 1 piętra IP: *.autocom.pl 03.11.06, 14:36 Z całym szacunkiem do Ciebie sąsiadko,ale mam nadzieje ze to wszystko ruszy jak najszybciej!!! Chce swoje mieszkanie w 2008 r. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asiaaiuto Re: sąsiadka z 1 piętra IP: *.netcontrol.pl 04.11.06, 08:57 ;-) hehehehe ja też chcę mieszkanie w 2008 ;-) powinni zdążyć ;-) a swoją drogą - co zrobią z tymi ruinami szpitala? będą burzyć, grodzić? czy ktoś coś wie?? Odpowiedz Link Zgłoś
xawler Re: sąsiadka z 1 piętra 04.11.06, 09:03 A czy ktos z Was wie co z "chyba" socjalkami w barakach po drugiej stronie ul. Bochenka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: sąsiadka z 1 piętra IP: *.chello.pl 05.11.06, 12:05 Dla sąsiadów co nie są zorientowani w okolicy , zapraszam: www.google.com/maps?ie=UTF8&z=16&ll=50.012124,19.9775&spn=0.007763,0.017209&t=k&om=1 Odpowiedz Link Zgłoś
leewek Tak ogólnie o Bochenka 27.09.09, 20:50 Cześć tu Sebastian (piszę z konta żony) Wróciłem właśnie z Bochenka i mimo że jeszcze sie nie wprowadziłem już zaczynam żałować że kupiłem mieszkanie w tym właśnie bloku ale do rzeczy: 1) Już zaczyna się robić syf na klatkach, poobijane ściany, poplamione jakimiś płynami podłogi, porysowana winda... Ludzie ten blok to nasza kasa, może by tak troszkę zacząć patrzeć na to jak na SWOJE!!! 2)Gnojki drące się po zmroku na placu zabaw... może by tak zacząć reagować. Ja raz wydarłem się na nich z balkonu i się wynieśli, może czas też o tym pomyśleć zanim się zadomowią(można dzwonić na policję, straż miejską) a nie siedzieć w domu i udawać że nic sie nie dzieje. Moim zdaniem PIERWSZĄ uchwałą naszej wspólnoty powinno być ogrodzenie terenu, innej opcji żeby mieszkać spokojnie niestety nie ma w tym kraju. 3)Nie kumam dlaczego nie świecą latarnie na parkingu i przed blokiem(tam nawet nie ma kloszy)czy ktoś wie dlaczego? Powoduje to że jest ciemno jak w ... i te gnojki tym bardziej czują się bezradnie pod osłoną nocy a i wypatrzeć ich ciężko.. Moje rozgoryczenie wynika z tego że kupiłem to mieszkanie min żeby odciąć się od chamstwa i patologi z jaką miałem styczność mieszając na "starym ruczaju" gdzie np ludzie "wyrzucali resztki po obiedzie przez okno żeby psy sobie zjadły". Miałem nadzieję że jak kupie mieszkanie własnościowe to ja i sąsiedzi będziemy dbali o SWOJĄ skądinąd własność ale coraz bardziej wydaje mi się że się przeliczyłem i za kilka lat ten blok to będzie zwykła rudera gdzie strach po nocy chodzić... Pozdrawiam Seba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sebastian Działka naszego bloku-ważne! IP: *.chello.pl 26.04.10, 19:41 Witam, Dostałem właśnie pocztą pismo z Urzędu Miasta z którego wynika (po przebiciu się przez paragrafy i numery działek) że nasza działka należała kiedyś do osób prywatnych które musiały ją oddać/sprzedać na rzecz budowy "Szpitala XXX -lecia PRL". Teraz te osoby wymagają aby oddać im część tych działek (lub zapewne kasy). Jeśli dobrze rozumiem postępowanie z tego tytułu zaczęło się w 2005 roku więc Bryksy raczej o nim wiedziały zaczynając budowę.... Nie mam pojęcia jak teraz mamy się zachować jako wspólnota-wynająć prawnika czy jak? Chyba to UM i Bryksy powinni za to odpowiadać, orientujecie się może jaka jest nasza rola w tej sytuacji?? Szczerze zdziwiony Sebastian Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 05.11.06, 18:45 Wogóle zastanawia mnie jak ten teren bedzie wygladał jak juz sie budowa skonczy.Czy ta droga zostanie naprawiona itp...No ale pozyjemy zobaczymy Mam nadzieje ze szybko dostana to pozwolenie na budowe. Chociaz na zime juz chyba nie rusza z ta budowa.Amoze sie na tym nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.06, 09:07 szpital ma być ukończony więc nie będzie straszył a poza tym nam go i tak zasłoni TBS Ja mam nadzieję że pozwolenie dostaną jeszcze w tym roku :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Pozwolenie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.06, 11:40 Dzwoniłem dziś w sprawie pozwolenia: Pani powiedziała że to potrwa tak z mięsiąc do półtora jeszcze napewno :)) Nie pocieszyła mnie tym :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Pozwolenie IP: *.autocom.pl 06.11.06, 12:15 Czyli już zaczynaja przesuwac terminy...nieladnie,oj nieladnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 08.11.06, 15:34 up... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Pozwolenie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.06, 08:45 i dowiadywał się ktoś jeszcze o to pozwolenie bo ja trafiłam na niezbyt zorientowana pania w temacie :)) A dostaliście już faktury za wpłaconą pierwszą ratę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: Pozwolenie IP: *.lastnet.pl 10.11.06, 08:48 Tak, fakture za pierwszą rate dostałam. A co do pozwolenia to również niedawno się kontaktowałam z biurem sprzedazy, ale nie dowiedziałam się żadnych konkretów. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Pozwolenie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.06, 09:21 super. Ja już czekam na fakturę prawie 1,5 mca :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Pozwolenie IP: *.autocom.pl 10.11.06, 15:49 To nie czekaj...tylko zadzwon do nich i sie upominaj!!! Wiem ze jest to ich psi obowiazek ale przynajmniej jednak z tych kobiet w biurze to jakas taka oczadziała jest ;o) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: Pozwolenie IP: *.chello.pl 10.11.06, 21:17 Witam, Faktury wysyłane są zwykłym listem dlatego jesli ktos do tej pory nie dostał to pewnie już nie dostanie oczywiście mogą wysłać duplikat ale też bez gwarancji że dojdzie. Najlepiej chyba osobiście podjechac na Bagrową do biura po duplikat, ja tak zrobiłem. Pozdrawiam sąsiadów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Pozwolenie IP: *.qubushotel.com 11.11.06, 05:31 Mowisz na Bagrową...A kto tam siedzi? Bo ja wszystko zalatwiałem na Dąbrowskiej. zy jest tam ktos kompetentniejszy? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: Pozwolenie IP: *.chello.pl 12.11.06, 20:35 Witam, Cos wycieło moją poprzedania odpowiedz więc napsze jeszce raz. Na ulicy Bagrowej 17 są biura Byrksy, jest też tam księgowośc gdzie mozna się dowiedzieć czy wpłata jeszcze nie wpłyeneła czy tylko faktura zagineła. Faktury są wysyłane zwykłym listem dlatego chyba lepiej podjechac osobiście po duplikat, ja przynajmnije tak zrobiłem. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 12.11.06, 17:00 Wiem ze nawet pozwolenia jescze nie ma...ale czy nie czulibyscie sie bezpiecznje gdyby te nasze dwa bloki ogrodzic i wjazd zeby byl przez jakas zdalnie sterowana brame albo szlaban.Inne osiedla tak robia a bylo by to dosc ciekawe i bezpieczne rozwiazanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 12.11.06, 20:45 Witam, Jest parking podziemny który będzie zamykany (chyba) więc po co stawiać dodatkowe szlabany? Zreszta lepiej poczekajmy jak wybuduja te bloki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:15 myślę że grodzenie jest bez sensu tym bardziej że to będą dwa bloki ja nie chce mieszkać w więzieniu a przecież ma być jeszcze pawilon handlowy. Ciekawe jakby klienci do niego mieli się dostać jakby to wszystko było ogrodzone :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xawler Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 13.11.06, 17:06 mozesz napisać gdzie bedzie ten pawilon handlowy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow pawilon handlowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.06, 07:41 będzie przystawał ścianą do TBSu nie od strony ulicy tylko od wewnątrz działki zresztą na ich wizualizacji na stronce na tym drugim "zdjęciu" można spomiędzy drzew dach pawilonu zauważyć :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:51 Właśnie dzwoniła do mnie miła Pani Kasia :))Faktura przyjdzie pocztą, która najprawdopodobniej musiała zgubić poprzednią :)) Pismo w sprawie przeniesienia pozwolenia na budowę zostało złożone prawie 2 tyg temu, i do miesiąca powinno już być. Mam nadzieję że tak będzie niech tam się w końcu coś ruszy :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xawler Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 13.11.06, 17:08 A czy ktos z Was wie co to za budynki "chyba" socjalki w barakach po drugiej stronie ul. Bochenka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 13.11.06, 21:44 Witam, Niezapominajmy że ludzie w tamtej okolicy juz mieszkają, a to my się tam wprowadzimy więc nie narzekajmy na okolice. Z tego widziałem baraczki/kontenery są na terenie firmy PolBau company.yellowpages.pl/Polska/malopolskie/Krakow/31178/index.html Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.qubushotel.com 15.11.06, 02:08 A powiedzcie...jak u was wyglada kwestia finansowa.Firma każe płacić 20% do 7 dni od uprawomocnienia sie pozwolenia.Ale przeciez jak sie chce wziasc kredyt to jednak potrzeba wiecej czasu...Akurat ciezko mi bedzie zdobyc 60 tys. w kilka dni.(co oczywiscie nie jest niemozliwe ;o) Pozdrawiam i czekam na wasz reply. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.06, 09:51 z tego co wiem Bryksy elastycznie chyba podejdą do tej kwestii bo przecież chyba zdają sobie sprawę że bank żeby wypłacić kase potzrebuje ich pozwolenie na budowę co musi i tak zostać sprawdzone tak więc jak myślę że to jest do przeskoczenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xawler Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.motorola.com 15.11.06, 09:55 i tu masz racje z tym marudzeniem. Pytałem bo będąc tam kiedyś zastanowiły mnie te baraki. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 23.11.06, 16:29 Czy coś już słychać na temat pozwolenia??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 23.11.06, 16:30 czy cos juz slychac na temat pozwolenia na budowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 24.11.06, 21:26 JAJA SOBIE ROBIA czy co? termin realizacji przesuneli na grudzien 2008 rok. PARANOJA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.06, 18:10 chyba żartujesz gdzie to znalazłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.06, 18:14 rzeczywiście jest info na stronce a co ciekawsze jest nagle ok 20 wolnych mieszkan te co były rezerwacje zrobiły się wolne Co jest grane nie wierzę żeby tak wszyscy nagle porezygnowali może warto zadzwonic do biura i zapytać co się dzieje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 25.11.06, 20:29 W końcu na giełde mieszkań trzeba coś mieć w ofercie ;). Jak ktoś bedzie jutro na giełdzie to może zapytac co z tym terminem oddania (Bryksy stanowisko 28). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 26.11.06, 16:51 I był ktoś na targach? Wie ktoś coś? Podobno te wolne mieszkania znów są droższe...ale za to opuścili cene miejsca postojowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 26.11.06, 18:20 Na dominium jest aktualna oferta niestety bez cen mieszkań, cena metra 4550-5805. Cena miejsca 29900 - jakaś promocja ;). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.06, 21:24 Byłam na targach i pytałam co z pozwoleniem i terminem. Pozwolenia nie ma i oczywiście powinno niedługo być... A termin to koniec 2008, bo uciekają od nich pracownicy!! I co ciekawe chcą nam dołożyć do już ustalonych cen w umowach 22% VATu - w formie aneksu do umowy! To są żarty, powoli szukam innego mieszkania. Pozdrawiam Was Wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.06, 09:21 Chyba żartujesz!!! Trzeba tam zadzwonić i spytać co się dzieje przecież nie mogą nam tak narzucić 22% Vat bo im się tak podoba jaja se robią czy co???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xawler Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: 217.147.104.* 27.11.06, 10:03 Niestety jest to prawda. Termin realizacji został przesunięty o pół roku (do końca 2008). Co do VATu raty będą 22% w 2008 roku. Można albo spłacić wszystko w 2007 albo o 22% więcej z pozostałej niespłaconej części w 2008. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Grudzień 2008 !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.06, 13:51 Dzwoniłam do biura, rzeczywiście ma być ukończona budowa i oddanie grudzień 2006r. Podobnież dlatego że nie mogli znaleźć wykonawcy, ze względu na duży ruch w branży. czy to prawda nie wiadomo. Podobnież mają być wysyłane do nas aneksy do umowy ze zmianą terminu oddania i możemy sie na to zgodzić lub nie :(( jestem torba bo o najważniejsze nie spytałam czyli o kasę tzn. czy cena ulega zmianie.. Może ktoś inny zainteresuje się tematem i dowie się czegoś więcej to się z nami podzieli.... Aha pozwolenie ma być w połowie grudnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: 213.17.223.* 30.01.07, 21:21 niby dlaczego 22% więcej? przecież jeszcze żadnego ustawodawstwa w tej kwestii nie było...Jest projekt ustawy o budownictwie społecznym, że mieszkania o metrażu do 120m2 będą objęte 7% VAT'em, więc nie weim o co ten krzyk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.07, 18:59 dziura w ziemi się powiększa :) może rzeczywiście to basen będzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sebastian Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 10.02.09, 20:17 Witam przyszłych sąsiadów, Mam nietypową prośbę, ponieważ przenoszę kredyt jeden z wymogów banku to zdjęcia z mieszkania. Ponieważ nie odebrałem jeszcze swojego mieszkania potrzebuję zdjęcia z każdego pomieszczenia (w stanie surowym), mieszkanie to nr 22 (47.98 m2). Jeśli ktoś z Was dysponuje zdjęciami z takiego mieszkania (bank nie wymaga konkretnie mojego) to byłbym wdzięczny za przesłanie na adres efcia2002@interia.pl , z góry dziękuję Pozdrawiam Sebastian Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 27.11.06, 17:24 Co do VATu 22% to cos tu jest nie tak.Otoz, prawda jest ze 7% VAT bedzie tylko do konca 2007 r.(Wynika to z Traktatu Akcesyjnego UE).natomiast projekt Ministerstwa mówi wyraźnie,że od 2008 r. 7-proc. stawka VAT ma obejmować mieszkania o powierzchni do 120 metrów kwadratowych. Jeśli powierzchnia mieszkania przekroczy 120 metrów, 22 proc. VAT zapłacimy za każdy metr powyżej tej granicy. Wiec nie bardzo rozumiem w jakiej kwestii Bryksy chce podniesc VAT do 22%. czy to moze mi ktos wytlumaczyc?Moze sami nie wiedza co mowia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.06, 21:09 z tego co się orientuję wcześniejsza definicja zakładała iż podatkiem 22% objęte zostaną mieszkania powyżej 50 m Uważam że póki nie ma konkretnej ustawy lub nawet jej projektu na papierze to nie ma się co tym niestety emocjonować bo z mojego doświadczenia wynika że jeżeli nie ma nawet projektu, to te ustalenia prawdopodobnie jeszcze nieraz ulegną zmianie :)) To by było na tyle w tej kwestii :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 27.11.06, 21:46 Zgadzam sie, nie ma sie poco emocjonować narazie. Zobaczymy co dostaniemy w aneksach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 27.11.06, 22:43 Mam prośbe. Jak macie maila to napiszcie do mnie wszyscy przyszli lokatorzy.(pawmig@poczta.fm) zawsze dobrze mieć kogoś znajomego.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 28.11.06, 19:31 Dostałem oficjalną odpowiedź od BRYKSY nt. opóźnienia inwestycji.Zainteresowanych zapraszam do napisania maila pawmig@poczta.fm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xaw Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.net.autocom.pl 28.11.06, 22:44 A mógłbyś wkleić tutaj na forum? Odpowiedz Link Zgłoś
akudela Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka 29.11.06, 10:54 Witam wszystkich, Jestem również szczęśliwą nabywczynią mieszkania przy Bochenka. I dla informacji pierwszy raz weszłam na forum i szczerze jestem w szoku! Nie ciekawie to wszystko wygląda, najgorsza ta zmiana VAT-u....i ten zmieniony termin oddania! Nic mi nikt o tym nie powiedział, chociaż dzwoniłam do Bryksów kilka razy ostatnimi czasy zapytać o Pozwolenie na budowę..., którego ciągle nie ma!!!!!!!! - a ponoć opłaty kredytowe rosną od stycznia!Czyli pasowałoby te formalności załatwić jeszcze w grudniu..... Czy ktoś może wie, to pozwolenie bedzie napewno w grudniu??? Pozdrawiam wszystkich! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 29.11.06, 20:43 Miało byc pod koniec listopada...teraz jest polowa grudnia...jak bedzie w styczniu to bedzie dobrze. A tak poza tym to kredyt rozpatrzenie trwa ok.2 - 4 tyg. wiec raczej w grudniu nie zdazysz :o) Odpowiedz Link Zgłoś
akudela Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka 30.11.06, 10:36 Dzięki za informację! Właśnie gadałam z Bryksami! I faktycznie pozwolenie może....może ....bedzie w grudniu! I termin oddania inwestycji przesuniety na grudzień 2008 r - i będa dwa rodzaje harmonogramu spłat - jeden do końca 2007 r. a drugi wariant do końca 2008 r. - wybór bedzie należał do nas! Sama nie wiem co o tym myśleć...i jaki wariant wybrać..... Co Wy na to ??? Pozdr. PS. A tak z innej beczki to odnośnie inwestycji "Wiśniowy Sad" na Ku..nowie - termin oddania przesuniety z grudnia na koniec lutego.....czyli pewnie marzec albo kwiecień! Nie ma dalej podłączonych mediow i ponoć to opóźnia!poprostu dramat ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 10:46 nie dramatyzuj bo prawie każdemu deweloperowi zdarzyła się obsuwa... A z tymi wariantami... przypuszczam że bardzo dużo zależy od banku.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 30.11.06, 12:49 najważniejsze,żeby mieszkania były super i żeby wkońcu w przyjemności zamieszkać.A przeboje w trakcie budowy...no cóż...prawie każdy deweloper coś przyrządza dla swoich klientów.Więc wszystko będzie dobrze...a teraz sobie chociaż trochę możemy ponarzekac ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 12:59 popieram, no i najważniejsze, żeby ceny nie uległy zmianie bo patrząc na to wariactwo co się teraz dzieje to mi się słabo robi..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 07:48 Podobno powiedzieli im w UM że pozwolenie będzie pod koniec grudnia - tak usłyszłam jak wczoraj tam dzwoniłam. Mam nadzieję że to prawda, niech już w końu zaczną coś robić :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 12.12.06, 10:10 Czyli nici z prezentu na gwiazdke :o( I nawet przepadnie ulga odsetkowa... No coz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willow Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 10:40 z tego co wiem i tak by nas nie objęła bo akt notarialny musi być do końca czerwca 2008 żeby można z niej było skorzystać :(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kukocz Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: 57.66.197.* 12.12.06, 18:05 mozesz napisac skad wytrzasnales te date? pierwszy raz o tym czytam - wydawalo mi sie ze warunki sa 2: umowa kredytowa w tym roku i zakonczenie inwestycji w ciagu 3 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 12.12.06, 18:18 Zgazdam sie z przedmówcą.najważniejsze jest podpisanie umowy kredytowej.No ale w naszym przypadku to jest nierealne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewka Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 13.12.06, 21:54 dzień dobry przyszłym sąsiadom! Czy ktoś ma może jakieś wieści dotyczące wpisu bryksów do hipoteki? (od tego zależy podpisanie umowy kredytowej z bankiem;/) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retil Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.chello.pl 14.12.06, 07:02 Wypisu z KW obecnie nie ma z tego co wiem to czekaja ne ten odpis, obecnie wyglada na to że pozwolenie na budowe bedzie wcześniej. Mam tylko nadzieje ze nie będą chcieli wtedy, żeby wpłacać kase ;). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.autocom.pl 20.12.06, 11:36 Właśnie dzis dostalem list od BRYKSY o zaproszeniu do podpisania aneksu, na temat przedłużenia okresu oddania mieszkania...wrrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: my Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.crowley.pl 29.01.07, 21:53 hej my również dostaliśmy podobne życzenia świąteczne-daj znać nasz adres guernica6@wp.pl-pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ares Re: Co sądzicie o Bryksy lokalizacja Bochenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.07, 16:47 jest pozwolenie na Bochenka!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś