pollyannaish 25.10.06, 22:52 Szukam bardzo dobrego zespolu i kamerzysty na wesele we Wroclawiu. Czy moze ktos cos polecic. Bede wdzieczna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maciopa1 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 25.10.06, 23:00 Ja juz zespół mam i to rewelacyjny.Grał na weselu siostry. Znakomite prowadzenie i świetna muzyka. Do tego na życzenie obsługują oprawę artystyczną w kościele. Polecam tylko nie wiem czy jeszcze mają wolne terminy. Odpowiedz Link Zgłoś
pollyannaish Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 25.10.06, 23:03 A mozesz napiszesz jak sie nazywaja? Ile jest osob w tym zespole? Ile mniej wiecej kosztuja? Odpowiedz Link Zgłoś
monikaitomcio maciopa1 25.10.06, 23:30 Hey, czy mogłabyś mi podać namiary na Twój zespoł? Byłabym Ci bardzo wdzięczna. Odpowiedz Link Zgłoś
erin24 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 26.10.06, 08:50 ja moge polecić świetnego kamerzystę i fotografa oraz zespół. nasz slub odbył sie w lipcu tego roku. Zespół 4 -osobowy: śpiewa dziewczyna (świetny głos) + 3 chłopaków(gitara, perkusja klawisze). Do kościoła ,można "domówić" skrzypce. Cena 2000pln (10h). Z fotografa jesteśmy zadowoleni baaaardzo. Zdjęcia oryginalne, nieprzekombinowane. Film ciekawy. Oryginalny Jeśli jesteś zainteresowana napisz na gazetowego - podam dokładne namiary. Odpowiedz Link Zgłoś
surfmag76 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 26.10.06, 11:31 erin24, moglabys podac nazwe i jakies namiary tego zespolu? Odpowiedz Link Zgłoś
medea11 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 26.10.06, 17:13 A czy ktos ma namiary na jakiegos mlodego kamerzyste, ktory potrafi krecic jakies smieszne filmiki weselne? Jesli chodzi o zespol to polecam The Black www.theblack.pl Choc ostrzegam ze sa drodzy... Odpowiedz Link Zgłoś
pollyannaish Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 26.10.06, 17:56 No podobaja mi sie. Mozesz napisac cos wiecej o tym jak prowadza impreze? Wiesz moze ile mniej wiecej kosztuja? Odpowiedz Link Zgłoś
anna11233 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 26.10.06, 18:02 Oj ja na nich zachorowałam.. W zasadzie termin ślubu chciałam dostosować do ich wolnych terminów. Napisz o nich cos wiecej. Jak prowadza (i czy prowadza?) oczepiny, czy sa sympatyczni, sama nie wiem co jeszcze.. Chyba 3 tys kosztuja? pozdrawiam! Ann Odpowiedz Link Zgłoś
pollyannaish Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 26.10.06, 19:11 Czy ktos z Was byl na weselu na ktorym grali np. Kramarz Band? Odpowiedz Link Zgłoś
medea11 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 26.10.06, 22:06 Ja tez sie na nich pochorowalam i juz podpisalismy z nimi umowe Zostali nam poleceni przez Pania ktora zajmuje sie organizacja wesel w hotelu, w ktorym bedziemy sie bawic. Na zywo mozna ich posluchac w kazdy wtorek w knajpie "Pod papugami"na rynku. Niestety jeszcze nie wiem jak prowadza impreze, ale na pewno graja na wysokim poziomie i sa rewelacyjni. Konkursy wymyslalismy sami, bo ich pomysly nie przypadly nam do gustu. Srednio biora ok 3000 za wesele do 4 nad ranem. Odpowiedz Link Zgłoś
anna11233 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 26.10.06, 22:49 A jaki masz termin? Bo ja zastanawiam sie nad wyborem terminu i chcę go ułozyc "pod nich". I chcial bym wiedziec jaki mi juz odpadnie Pozdrowienia i gratuluje rezerwacji! Odpowiedz Link Zgłoś
pcvideo Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 27.10.06, 09:25 Jak zalezy ci na filmowaniu to umów się na spotkanie w tej firmie www.masterfilm.com.pl/masterfilm_pliki/oferta_wideo.html Odpowiedz Link Zgłoś
marcia811 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 13.11.06, 14:27 The black to naprawdę dobry zespół.Nasz termin mieli już zajęty,ale koszt 3 tys za nich to naprawdę nie jest przesada.Słuszałam juz dużo gorsze zespóły nawet za...4,5 tys. Kramarz Band nie polecam,grali u kolezanki-nie wiem ile kosztują,ale są bardzo zwyczajni. Odpowiedz Link Zgłoś
medea11 Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 27.10.06, 11:08 My mamy wesele 28 kwietnia wiec ten terminmaja zajety.Najlepiej zadzwonic i sie spytac co im jeszcze zostalo. Jakis miesiac temu mieli jeszcze caly kwiecien wolny, ale powiedzieli mi ze odchodza juz od grania na weselach wiec radze sie pospieszyc. Masz ten plus ze robisz wesele we wroclawiu, a oni sa z wrocka i chociaz jezdza po calej Polsce to na pewno latwiej im bedzie zagrac tutaj na miejscu. Daj znac czy Ci sie udalo Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
kartynka Re: Wroclaw - Zespol i kamerzysta 31.10.06, 11:47 No ja bylam i bylo super! Dobrze grali, bez ociagania sie, fajnie poprowadzili. Tylko wpisz do umowy ze chcesz zeby mieli wszyscy takie same strojeMozesz ich posluchac na www.tsmusic.pl. Chynba zespol nr2, ale nie jestem pewna. Odpowiedz Link Zgłoś