zettrzy 18.12.06, 23:03 czy naprawde nie jestescie w stanie zabanowac roznych paryzanek i khakich? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=54086042&a=54169320 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zettrzy Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... 18.12.06, 23:08 jest tam jeszcze pare swiezych wpisow, khaki uzywa nika zielonakalina (zapomniala zmienic swojego unikalnego slownictwa, dlatego wiem ze to khaki) Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... 19.12.06, 11:32 Zettrzy - nie spiesz się tak z oskarżaniem khaki, bo możesz się bardzo pomylić. I moim zdaniem zresztą - mylisz się. Ponadto pamiętaj o tym, że też jesteś osoba kontrowersyjną. Nie wymagaj bana dla osób, które czasem zachowują się tak samo jak Ty. Następnym razem zgłaszaj posty tego typu mailem. Reaguję na każde info tego typu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milcjant Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... IP: *.range86-137.btcentralplus.com 19.12.06, 20:04 > I moim zdaniem zresztą - mylisz się. a moim wcale nie. Ponadto pamiętaj o tym, że też jesteś adminka kontrowersyjną. Nie wymagaj by traktowaly powaznie twoje pouczenia, kiedy sama w swoich postach lamiesz czesto netykiete i wycinasz na zyczenia znajomych osob. Odpowiedz Link Zgłoś
b.pascal Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... 19.12.06, 20:37 Gość portalu: marcin-milcjant napisał(a): > > I moim zdaniem zresztą - mylisz się. > > a moim wcale nie. I w przypadku braku dowodów każde z Was może pozostać przy swoje opinii. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... IP: *.range86-137.btcentralplus.com 19.12.06, 22:20 czemu pascal udajesz glupa? przeciez wiesz, ze papryczka dysponuje wiedza na temat ip. uzyszkodnikow forum, na ktorym moderuje, wiec nie ma duzego problemu z okresleniem pod jakimi nickami pacynkuje khaki na Modzie. jesli twierdzi,ze "jej zdaniem" to widac od razu, ze ona tez udaje glupa. zreszta niepotrzebnie. wyjatkowo chamski styl khaki3 i specyficzna interpunkcja jest nie do podrobienia. "od siebie nie mozna uciec" - jak twierdzi olsen:) Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... 19.12.06, 22:38 Mary Kate czy Ashley Olsen? ktora z nich tak twierdzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... IP: *.range86-137.btcentralplus.com 19.12.06, 23:14 o:) jaki subtelny post. admini widac dali po lapkach:) Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 No to dowiem sie czy Mary Kate czy Ashley? 19.12.06, 23:24 Czy bedziesz udawac,ze nie widzisz pytania i zaczniesz inny temat tylko po to,zeby zakryc swoja totalna wtope? A o moje raczki sie nie martw. o swoje lapy powinnas;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant Re: No to dowiem sie czy Mary Kate czy Ashley? IP: *.range86-137.btcentralplus.com 19.12.06, 23:53 "wtopa" i "lapy" - na dlugo tej subtelnosci nie starczylo. jeszcze ze dwa posty i wedle wszelkich zasad znowu zaczna sie wyzwiska od "szmat" i wypracowania na temat "skrobanek". oczywiscie przy pelnej akceptacji adminow:P ps. a na pytanie zgodne z tematem watku lepiej zapytaj adminow. nie omieszkaja ci potwierdzic co tylko zechcesz. jak zawsze. przy okazji przypominam o obiecanych screenach. Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: No to dowiem sie czy Mary Kate czy Ashley? 19.12.06, 23:57 ""od siebie nie mozna uciec" - jak twierdzi olsen:)" to ty pisalas wiec ciebie pytam. nie wiem dlaczego za twoje wpisy ma odpowiadac administracja? czy dowiem sie,ktora Olsen powiedziala,ze "Od siebie nie mozna uciec"? Czy to pytanie jest zbyt trudne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant screen against olsen IP: *.range86-137.btcentralplus.com 20.12.06, 00:03 nie trudniejsze jak sadze niz przyslanie raz obiecanego screena... Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 jednak nie dostane odpowiedzi. 20.12.06, 00:06 nic nowego, w koncu za kazdym razem jak cie przylapano na jakiejs mega wtopie wykrecalas sie od odpowiedzi. to tylko potwierdza moje przypuszczenia. i sklania mnie do totalnego zlewania twojej osoby. wesolych swiat, pewnie samotnie je spedzisz badz na forum ale jakos to mnie nie martwi. 6 stycznia bede miala jedno wolne miejsce przy stole jak obyczaj nakazuje, wiec jesli bedziesz w poblizu mozesz wpasc. choc raz poczujesz co to sa rodzinne i szczesliwe swieta. znaj moja dobroc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maricn-milicjant dostane screena -dostaniesz odp. IP: *.range86-137.btcentralplus.com 20.12.06, 00:13 co do reszty - sprawdzily sie moje prognozy co do poziomu na jaki khaki3 skazana jest sie stoczyc w wymianie wiecej niz 2 postow. niestety - "nikt od siebie nie ucieknie", jak madrze powiedzial(a?) olsen:) Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Targowac sie nie mam zamiaru 20.12.06, 00:17 wpadlas po uszy i sie osmieszylas. nie przyznasz sie do bledu,ze najzwyczajniej w swiecie dodalas za duzo literek w nicku i wyszlo jak wyszlo. ty oczywiscie musisz brnac w swoje wtopy dalej i dalej. uwazaj,zebys sie nie utopila bo niewielu ludzi ( moze nawet zaden czlowiek ) bedzie chcialo cie wyciagac za uszy. zaproszenie na wigilie nadal aktualne, w koncu trzeba sie litowac nad biedniejszymi. wiec sie lituje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant Re: Targowac sie nie mam zamiaru IP: *.range86-137.btcentralplus.com 20.12.06, 00:24 wpadlas po uszy i sie osmieszylas. nie przyznasz sie do bledu,ze najzwyczajniej > w swiecie dodalas za duzo literek w nicku tak sie dobrze bawie, ze nie wiem czy powinnam ci to wyznac, ale... nie. ty zwyczjanie nie zrozumialas aluzji do pewnego serialu. mniejsza oto. rozumiem, ze screena i tak sie nie doczekam chocbys wykryla najwieksze "osmieszenie", "wtope" czy zlapala mnie za "lape":P z ciekawosci tylko zapytam; admini ci zabronili, czy nie wiesz jak zrobic screena? Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Targowac sie nie mam zamiaru 20.12.06, 00:27 ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. a teraz wybacz,ze cie opuszcze ale znalazlam ciekawsze forum do czytania i bardzo przydatne. wiec znajdz sobie teraz inna ofiare twoich atakow. zaproszenie na wigilijna wieczerze aktualne. wesolych swiat freequ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant no jesli spelnienie obietnicy IP: *.range86-137.btcentralplus.com 20.12.06, 00:33 wydaje ci sie atakiem, to szybko uciekaj. moze zdolasz uciec przed swiadomoscia, ze to ty sie osmieszylas robiac z geby cholewe... Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 i po co przekracasz fakty? 20.12.06, 00:46 uczepilas sie jak rzep psiego ogona i nie odpuscisz.odkrecasz kota ogonem choc to nic nowego. kobito czy ty myslisz,ze twoje zachciewajki sa najwazniejsze na swiecie? nie jestes pepkiem mojego swiata. twoje zachciewajki znacza dla mnie tyle co nic albo i mniej. wiec uswiadom sobie,ze wszelkie twoje ataki na mnie i wszelkie dogryzanie mi i obrazanie mnie nie rani, nie robi przykrosci i pojmij to wreszcie. chcesz to mozesz mnie nawet zwyzywac od najgorszych choc nie raz to robilas, nie interesuje mnie to! ja jestem na tyle ludzka,ze potrafie to odpuscic chocby z okazji Swiat BN. widze,ze ty nie mozesz nawet w tak waznym czasie jak post przedswiateczny powstrzymac sie od chamstwa. twoja sprawa, widocznie jestes nieszczesliwa w zyciu,ze nie potrafisz choc odrobiny dobroci z siebie wykrzesac. zyj sobie jak chcesz. nie mam zamiaru wiecej z toba dyskutowac. ja ci zyczylam wesolych swiat ty nawet na tak zwykly ludzki odruch nie jestes w stanie sie wysilic. i zajmij sie swoja belka w oku pozniej interesuj sie zdzblem u blizniego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant i po co przekracasz fakty? IP: *.range86-137.btcentralplus.com 20.12.06, 00:51 alez ja tylko chce bys wyslala screena. (sama obiecalas) a ty "swieta", "chamstwo", ataki" i "dobroc" na okrase:). nie wolno ci przyslac, albo nie umiesz - trudno rozumiem. ale po co sie tak rozpisywac, zwlaszcza po tym jak obiecalas odejsc na inne forum? Odpowiedz Link Zgłoś
genoveva Ja tylko w kwestii obyczajów 20.12.06, 09:48 khaki3 napisała: > 6 stycznia bede miala jedno wolne miejsce przy stole jak obyczaj > nakazuje, wiec jesli bedziesz w poblizu mozesz wpasc. choc raz poczujesz co to > sa rodzinne i szczesliwe swieta. znaj moja dobroc. A cóż to za obyczaj nakazuje pozostawienie wolnego miejsca przy stole w święto Trzech Króli ? Słyszałam o święceniu kredy, ziół, nawet biżuterii, o kolędnikach w papierowych koronach, o wyborach króla migdałowego, ale tym obyczaju pierwsze słyszę. To jakaś lokalna tradycja ? Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: Ja tylko w kwestii obyczajów 20.12.06, 10:43 Twoim zdaniem wszyscy są katolikami? Bo tak się składa że 6 stycznia jest Boże Narodzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
genoveva Re: Ja tylko w kwestii obyczajów 20.12.06, 12:54 papryczka_ag napisała: > Twoim zdaniem wszyscy są katolikami? O co, to nie. W moim odczuciu tylko połowa, druga połowa to ateiści. > Bo tak się składa że 6 stycznia jest Boże > Narodzenie. Fakt, nie pomyślałam o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Ja tylko w kwestii obyczajów 20.12.06, 13:13 6 stycznia Prawoslawni obchodzia Wigilie Bozego narodzenia. Prawoslawni w dzien Katolickiego swieta 3 kroli maja swoja Wigilie :) Oczywiscie sylwestra tez mamy innej daty niz katolicy. Wg cerkwii Katolicki sylwester nie jest zakonczeniem roku, tak jak dla wiekszosci ludzi na ziemi:) Ale to juz inna historia dosc dluga ale i ciekawa:) Jesli bedziesz chciala sie czegos wiecej dowiedziec wystarczy,ze w googlach wpiszesz Prawoslawie. Zachecam do zapoznania sie z nasza religia, nie rozni sie tak bardzo od Katolickiej,ale jest naprawde ciekawa i fascynujaca:)Poza Katolikami w Polsce jest jeszcze wiele innych odlamow wiary. Ale czym dalej w centrum polski i na zachod to coraz mniej ludzi o tym wie. I oczywiscie nie mamy ( my Praowslawni ) im tego za zle:) Wesolych Swiat Genovevo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maricn-milicjant Ja tylko w kwestii czepiania sie IP: *.range86-137.btcentralplus.com 20.12.06, 21:27 czyli "wtopienia": "ciekawa" i "fascynujaca" to wyrazy bliskoznaczne i mozne je sotoswac wymienie - razem to "maslo maslane":) Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 slowa wtopa i lapy 20.12.06, 00:02 nie sa uwazane za wulgaryzmy. chyba wiesz co to lapy prawda? i chyba wiesz co oznacza wtopa? czy to tez zbyt trudne pytania? poczekam,az mi odpowiesz ktora Olsen powiedziala te magiczne slowa i odpuszcze sobie twoje zbdety bo i tak nic ciekawego nie masz do powiedzenia. ale jak znam zycie i ciebie to z pewnoscia znowu odkrecisz kota i odpowiedzi nie dostane bo przeciez strzelic taka wtope to wstyd na pol forum jak nie na cale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant Re: slowa wtopa i lapy IP: *.range86-137.btcentralplus.com 20.12.06, 00:08 bo przeciez strzelic taka wtope t > o > wstyd na pol forum jak nie na cale. hehe:) przypomnialo mi sie jako to dzejms na jednym z watkow strzelal jeden chamski post za drugim, a kiedy jureek zwrocil mu uwage, ze nie odpowiedzial na konkretne pytanie probowal jurka zawstydzic:) Odpowiedz Link Zgłoś
james_bond007 Re: slowa wtopa i lapy 20.12.06, 01:50 Przypomnij mi kochanie gdzie to strzlałem chamskie posty... Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... 20.12.06, 10:28 1) Około 2 minut zajmie mi napisanie posta w "niepodrabialnym " stylu khaki. 2) Wycinam posty na życzenie znajomych osób- czyli wszystkich forumek, jeśli są to posty w stylu "masz mały biust" "jesteś kretynką" itd. Nie widzę w tym absolutnie nic złego. 3) Każdy moderator jest kontrowersyjny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... IP: *.range86-137.btcentralplus.com 20.12.06, 20:20 > 1) Około 2 minut zajmie mi napisanie posta w "niepodrabialnym " stylu khaki. umiejetnosc pisania chamskich postow to watpliwy powod do dumy. a na serio: nie o tym, czy khaki3 w ublizaniu i personalnych atakach jest w tej chwili na modzie wyjatkiem, ale o tym, ze ty akurat dysponujac wiedza na temat jej ip. znowu udajesz glupa rzucajac "argumentem" stylu. jesli sie wypowiadasz jak admin - podaj argumenty jak admin. jesli prywatnie - to tylko sie kompromitujesz wdajac sie w przepychanki z trollem. 2) klamiesz. na wlasne oczy widzialem posty wyciete przez ciebie posty, ktore z biustem mialy malo wspolnego. za to duzo z khaki3 - jak ten zettrzy na temat czystych butow, ktory wycielas poniewaz, khaki3 nie potrafila go zripostowac powstrzymujac sie od wulgaryzmow. (a to tylko 1 przyklad) 3) nie kazdy moderator jest kontrowersyjny. sa tacy, ktorzy przez moderacje rozumieja usuwanie postow TYLKO niezgodnych z nietykieta. i sa tacu jak ty, ktorzy wola wdawac sie w przepychanki, sami lamia netykiete personalnymi wycieczkami typu: "jestes chory", wycinaja jak im zaprzyjaznione trolle wskazuja itp. itd. Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... 21.12.06, 09:26 No proszę... a może w takim razie Ty podaj konkretne dowody mojej niekompetencji w moderacji? Bo na razie też tylko rzucasz ogólniki. Ciekawe też że to Ty masz zastrzeżenia, a nie autorki wyciętych postów. Nie widzę żadnych skarg na siebie, poza Twoimi. Do tej pory zdarzyło się trzy razy, że ktoś zapytał o wycięcie postu a po mojej odpowiedzi sprawa się rozwiązała. Tak naprawdę moim zdaniem i prywatnym i moderatorskim Ty jesteś trollem, a nie połowa osób o których piszesz. Twoje posty są na ogół ordynarne w wyrazie i pełne złości. Biegasz po forach plując jadem. Nie tylko zresztą na forum moda jak widzę. Zatem jeśli nie podoba Ci się mój styl moderowania, to napisz sobie jakąś skargę, ktoś Ci może nawet odpowie. Mam dosyć tego, że zawsze przyplącze się jakieś indywiduum, które rości sobie prawo komentowania cudzej pracy, nie wiedząc o niej tak naprawdę nic. I tak - przyznaje publicznie, że dla mnie to Ty jestes indywiduum, w dodatku agresywne i czepialskie. Jesteś dla mnie klasycznym przykładem trolla. Powtarzam po raz kolejny że nie jestem ADINISTRATOREM tylko moderatorem społecznym - to tak poza tym. Jeśli chcesz się na mnie skarżyć - proszę podaj konkrety, linki, nazwy postów. Mimo że są wycięte, administracja ma do nich dostęp i może to sprawdzić. Co do "podwójnego życia" khaki3 - po raz kolejny mówię, żeby nie rzucać oskarżeń bez możliwości sprawdzenia tego faktu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maricn-milicjant Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... IP: *.range86-137.btcentralplus.com 22.12.06, 19:32 > No proszę... a może w takim razie Ty podaj konkretne dowody mojej piszesz i masz: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=54172141&a=54293125 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=53545864&a=53579559 poniewaz upewnilem sie, ze zdaniem administracji w poscie na, ktory odpowiadam "nie ma nic chamskiego czy ordynarnego" pozwole sobie zejsc na ten sam poziom argumentacji. pragne cie bowiem szczerze i otwartm tekstem zapewnic, dlaczego uwazam, iz nie przypadkiem opwiadasz sie po tej samej stronie co khaki3. co prawda nie dostrzegam jeszcze w twoich wypowiedziach typowego dla niej belkotu pijanego menela, ale jest miedzy wami tylko roznica stopnia, nie jakosciowa. tak samo jak ona wypowiadasz sie w agresywny sposob, podobnie jak ona - atakujesz osobe,a nie dyskutujesz z argumenatami. dla mnie nie jestes nawet indywidudum, ty jestes tylko zerem. Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... 23.12.06, 11:58 Nie przekonałeś mnie. Ale to chyba kogoś innego masz przekonać. Wesołych świąt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... IP: *.range86-137.btcentralplus.com 23.12.06, 12:11 jeszcze nikomu nie udalo przekonac sie stronniczego, agresywnego i pozbawionego podstawowych umietnosci kulturalnej argumentacji aesa, ze takim jest. co wiecej nawet krytyka na forum nie przynosi zadnych efektow wychowawczych. dlatego tez i wyrazeniem mojego zdania o twoim postepowaniu nikogo i do nie czego nie przekonuej - zwyczajnie mowie prawde. slowo dla ciebie niezrozumiale jak widac... Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... 24.12.06, 11:25 Polecam dodanie mnie do ignorowanych i na tym kończę dyskusję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin-milicjant Re: i znowu ta netykieta na Modzie .... IP: *.range86-137.btcentralplus.com 24.12.06, 11:33 polecania nie wykonam, tym bardziej, ze z zywym zainteresowaniem bede obserwowac kolejne przyklady twojego braku kompetencji i chamstwa. Odpowiedz Link Zgłoś