Dodaj do ulubionych

Będę Mamą:-)

07.11.05, 20:11
Zrobiłam rano test, 2 tłuste krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rozsyłam
fluidki ciążowe
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Moje dziecko urodzi się około 12lipca:-)))0
Obserwuj wątek
    • sloneczko_26 Re: Będę Mamą:-) 07.11.05, 21:26
      moje gratulacje !!!
      wszystkiego dobrego !!!

      Fluidki lapie pierwsza;-))), mam nadziej, ze przyniosa szczewscie:)

      Asia
    • bycszczesliwa Re: Będę Mamą:-) 08.11.05, 06:32
      nio to GRATULUCJE i trzymam kciuki za cale najblizsze 9 miesiecy!!!
      • becia63 Re: Będę Mamą:-) 01.12.05, 08:05
        gratuluję
        mnie również spotkało to szczęście
    • przytulanka_78 Re: Będę Mamą:-) 08.11.05, 10:08
      Katju *G*R*A*T*U*L*U*J*Ę* i łapię fluidki :)

      Czytałam Twój poprzedni wątek- ja jestem w 29 dc (cykle 26-30 dni) i
      czekaaaaaam....

      Pozdrawiam cieplutko, trzymaj się, dbaj o siebie i Kruszynkę :)
      • marlenka187 Re: Będę Mamą:-) 08.11.05, 15:22
        GRATULACJE!!! Jak ja Ci zazroszczę... Trzymam kciuki za Ciebię i Bejbika!
        Trzymajcie się cieplutko!
        Prosze o więcej fluidków ;-)
    • jesienna100 Re: Będę Mamą:-) 11.11.05, 20:19



      gratuluje!!!!!!!!! i zazdroszczę...


      katja_79 napisała:

      > Zrobiłam rano test, 2 tłuste krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rozsyłam
      > fluidki ciążowe
      > ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      > ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      > ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Moje dziecko urodzi się około 12lipca:-)))0
    • kalla4 Re: Będę Mamą:-) 12.11.05, 19:31
      katja_79 Gratulacje i cieszę sie razem z Tobą, ponieważ robiłam test 4 dni temu
      i też wyszły dwie mocne krechy. Według moich obliczeń bede rodzić 15.07.2006.
      katja_79 jak obliczasz w którym tygoniu jestes w ciązy?
      • katja_79 Re: Będę Mamą:-) 12.11.05, 19:59
        Ja mam termin na 13 lipca, a obliczyl mi to kalkulator, który podaje też obecny
        tydzień ciążykobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089903.html

        , możesz to zrobić też za pomocą suwaczka, np:
        www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php?ticker_type=1
        • magdarr Re: Będę Mamą:-) 12.11.05, 20:37
          bardzo serdecznie gratulujemy.Tzn ja i moja rodzinka na czele z najmłodszym
          Kubusiem, który jest w brzusiu i ma 21 tygodni.a od dziś wiemy że to
          ON!!!!!!!!!!!1
          • marlenka187 Re: Będę Mamą:-) 12.11.05, 23:24
            Ja prawdopodobnie dowiem się we wtorek.Jak ja nie lubię czekać...Trzymajcie za
            mnie kciuki.
    • patysiak Re: Będę Mamą:-) 14.11.05, 09:24
      super!!!gratulacje:)))
    • olimpiap Re: Będę Mamą:-) 14.11.05, 14:49
      Witaj gratuluję
      ja też dowiedzialam sie 2 tygodnie temu, zrobilam test i wyszły dwie kreski,
      ale lekarz nie mógł jeszcze stwierdzić.Czekam i juz chyba w następnym tygodniu
      pójdę bo nie mogę sie doczekac potwierdzenia.Jestem na forum czesto wiec do
      nasteepnego...;)
      moje też kolo 12-13 lipca, haha bedziemy razem przechodzić
    • hana_bi Re: Będę Mamą:-) 15.11.05, 21:49
      trzymam mocno kciuki!!! pozdrowienia
    • joannnar Re: Będę Mamą:-) 26.11.05, 17:17
      Gratulacje!!!
      border="0"
      src="tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;17/st/20060528/k/0cc2/preg.p
      ng"></a>
    • guzmania Re: Będę Mamą:-) 05.12.05, 16:00
      Gratuluje!Ja też będe mamą, termin mam wyznaczony na 2 lipca.Powodzenia i
      trzymaj się!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka