katja_79
07.11.05, 20:11
Zrobiłam rano test, 2 tłuste krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rozsyłam
fluidki ciążowe
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Moje dziecko urodzi się około 12lipca:-)))0