Gość: minnie
IP: *.olsztyn.mm.pl
24.06.05, 13:13
szukam kontaktu za słuchaczami/absolwentami KSAP w Warzsawie, chciałabym
zasięgnąć informacji o egzaminach wstępnych i przebiegu studiów.Na co zwrócić
uwagę przygotowując się do testów i rozmowy kwalifikacyjnej, a trzeci etap-
tzw.problem solving? Czy bardzo trudno się dostać? Będę wdzięczna za info tu
lub na priv minnie1@tlen.pl