abstrakt2003
20.12.06, 18:57
a)budowa mostu energetycznego z litwa
=====================================================
Nie jest to zasługa tego rzadu. Pomysł jest realizowany od conajmniej kilku
lat.
=====================================================
b)bedzie polska elektrownia atomowa
=====================================================
Gdzie? Kiedy? Udział finansowy w bidowie na Litwie to bzdura! Elektrownia
powinna powstać w Polsce i to nie jedna!
Ciekawym pomysłem jest w pierwszej fazie budowa niewielkiej siłowni (ok
300MW) w oparciu o istniejace obiekty IBJ w Świerku. Reaktory tam zamontowane
nadaja się własciwie na złom dlatego nioezbedna modernizację (czyli wymianę
reaktorów) można wykorzystać do budowy prawdziwej elektrowni jądrowej która
posłużyła by do szkolenia kadr dla przyszłych tego typu inwestycji.
======================================================================
c)calkowity sprzeciw wobec polityki Moskwy ktora byla tolerowana do tej pory
przez kwacha
======================================================================
Całkowity sprzeciw sam w sobie oceniasz jako dobry? Hmmm to dość kuriozanlana
dekalaracja jak na człowieka mającego o sobie tak wysokie mniemanie....
Poza tym twoim zdaniem działania kwacha na ukrainie były
przykładem "całkowitej tolerancji polityki moskwy".... hmmm tylko dlaczego
Putin ma na ten temat odmienne zdanie?
=====================================================================
d)brak pokazow miedzynarodowych w stylu "heppppp, uuuu...a cio to ten katyn,
heppp"
=====================================================================
???? ale są równie ciekawe akcje np. uzalenianie polityki zagraniczniej od
tekstów satyrycznych publikowanych w trzeciorzednej prasie niemieckiej
=====================================================================
e)bedzie lokalizacja tarczy antyrakietowej USA u nas
=====================================================================
To jest pewne od co najmnie dwóch lat! Tak drogi m_c już od dwóch lat trwaja
prace przygotowawcze a to co wyprawiaja dziennikarze i polityczy w Polsce to
zwykłe bicie piany! Tak samo było z F-16! Gdy u nas wszyscy dostawali
orgazmów czytając inforamcje na temat przetargu pewien facio ze
Stanów przy piwie w Krzesinach powiedział mi że i tak Polska kupi F-16 bo
jakoś za modernizację lotnisk musimy zapłacić!
Wtedy miał rację to pewnie i w sprawie tarczy sie nie myli!
================================================================
f)udzial w iraku i afganistanie
================================================================
A to żadna zasługa! To błąd jest! Szczególnie Afganistan! Trumny nie są
nikomu potrzebne!
================================================================
g)wysoki wzrost gospodarczy
================================================================
Daj spokój! A jaka to zasługa kaczej władzy? Przedstaw listę posunięć kaczego
rzadu które przyczyniły siedo wzrostu!
Nie ma takich działań! Oczywiście zaniechanie też można uznać za sukces!
Wszak mogli wszystko zepsuć a nie zepsuli!
===============================================================
h)malejace bezrobocie
===============================================================
j.w. no i oczywiście zasługą kaczej władzy jest to że Polacy masowo
wyjeżdżają za granicę!
===============================================================
i)zaostrzenie kar dla przestepcow
===============================================================
Co gdzie i kiedy zaostrzyli?
Poza tym nie chodzi o zaostrzanie tylko o skutecznosc!