kami-danielito
17.07.07, 04:21
W czwartek okolo 9 rano dostalam lekkich boli, o 11.00 bole juz nie byly takie
lekkie. Pojechalam szybciutko do domu, o 12.30 bylismy juz w szpitalu, a o
4.04 popoludniu przywitalismy naszego maluszka. Wazyl 4036 gram i 50.8 cm
dlugosci. W sobote wrocilismy do domku, dochodzimy do siebie i robimy
reorganizacje w domu :)))) Jak tylko pozbieram sie, wracam do Was z opisem i
zdjeciami.
Gratulacje dla wszystkich mamusiek, ktore sie rozdwoily w trakcie mojej
nieobecnosci.
Kami