Dodaj do ulubionych

12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;)))))

17.07.07, 04:21
W czwartek okolo 9 rano dostalam lekkich boli, o 11.00 bole juz nie byly takie
lekkie. Pojechalam szybciutko do domu, o 12.30 bylismy juz w szpitalu, a o
4.04 popoludniu przywitalismy naszego maluszka. Wazyl 4036 gram i 50.8 cm
dlugosci. W sobote wrocilismy do domku, dochodzimy do siebie i robimy
reorganizacje w domu :)))) Jak tylko pozbieram sie, wracam do Was z opisem i
zdjeciami.
Gratulacje dla wszystkich mamusiek, ktore sie rozdwoily w trakcie mojej
nieobecnosci.
Kami
Obserwuj wątek
    • daisy233 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 07:32
      Gratuluje!!!! jestes nastepna, ktora miala szybki porod. Ja tez czekam na
      Filipka, do terminu jeszcze 11 dni. Czekamy na zdjecia, Tobie zycze szybkiego
      powrotu do formy i duzo zdrowia dla Filipa. Pozdrawiam
    • bobimax Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 07:35
      No gratulacje. Z bydgoszczanek to już niewiele pozostało 2 w 1.
    • agasar79 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 08:12
      Gratuluję i dużo zdrówka życzę!!!!!!!
      • burda3 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 09:24
        Serdeczności - czekamy na zdjęcia i powrót Mamusi :-) Pozdrawiam!
        • zabka1233 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 09:41
          Ogromne gratulacje
    • a.l.a.s.k.a77 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 09:59
      Gratuluję serdecznie synka:))
    • lucy_cu Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 10:01
      Gratulacje!!!
      Ciekawa jestem, czy też taki fajny kudłacz jak pierwszy! :-)
    • zumali Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 10:16
      Ciesze sie, ze tak szybko Wam poszlo. Serdecznie gratuluje i zycze Wam
      wszystkiego dobrego. Pozdrowionka.
    • zumali Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 10:16
      Ciesze sie, ze tak szybko Wam poszlo. Serdecznie gratuluje i zycze Wam
      wszystkiego dobrego. Pozdrowionka.
    • e-millie Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 10:17
      kami, najserdeczniejsze gratulacje!!! kolejny duży mężczyzna i kolejna dzielna
      mama - podziwiam Was, jak Wy takie dorodne maluchy rodzicie?! ja po urodzeniu
      córci 3330g czułam się jak bohaterka, ale Tobie to się medal należy :) cieszę
      się, że już jesteście w domu i czkam z niecierpliwością na kolejne relacje z
      życia podwójnej mamy i oczywiście zdjęcia :)))
      pozdrawiam Was gorąco!!!
      e-millie
    • ridibunda Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 10:30
      Piękna waga, a czy ma włoski jak ten starszy? Gratuluję i pozdrawiam.
    • bubunia1 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 10:46
      Gratulacje ;)
    • musia79 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 10:50
      Serdecznie gratuluję :)
    • metanira Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 12:07
      Gratuluję i bardzo się cieszę :)
      • agusiajasia Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 12:11
        No gratuluję :)
    • niusia5 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 13:00
      gratulacje!!!!!!
    • ab_78 serdeczne gratulacje Kami!!!! nt 17.07.07, 16:50

    • wajdi1 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 19:48
      gratulacje Kamila!!! bardzo kibicowalismy. calusy dla wszystkich chlopakow
      Twoich. odezwij sie. spory chlopczyk, ho ho. nie moge sie doczekac na zdjecia.
    • mcdalenka Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 19:55
      Gratulacje!!!
    • asia19813 Re: 12.07 przyszedl na swiat moj synek Filip ;))) 17.07.07, 20:13
      gratuluję, duży chłopak, czekam na opis porodu. Ja jeszcze przed, trochę
      zaczynam sie bać. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka