Gość: pis+sld=mc2
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
19.10.06, 20:23
Gazeto, gdzie można będzie znaleźć stenogram z tego spotkania?
Marcinkowski rulez. Boję się, że jakiś wariat nie wytrzyma i zrobi mu krzywdę
za całokształt działań. Kampanię rozpocznie od festynu pożegnanie 4 lat.
Czarno jakoś widzę rozwój tego miasta.
Włodarczyk miał swoją szansę, ale inwestorzy którzy pukali do bram naszego
miasta dziwnie coś zniechęcało. Szkoda, że dla niektórych najważniejszy jest
szeroki dostęp do intenetu.
Gęsiak stawiałby na kompetentnych urzędników. Zapytajcie pozostałych czy by
nie stawiali. Jak w praktyce ma to wyglądać?
Stępnikowski - pominę
Mazurkiewicz - najlepiej by było samorząd bez rodziny