Dodaj do ulubionych

Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.06, 20:23
Gazeto, gdzie można będzie znaleźć stenogram z tego spotkania?

Marcinkowski rulez. Boję się, że jakiś wariat nie wytrzyma i zrobi mu krzywdę
za całokształt działań. Kampanię rozpocznie od festynu pożegnanie 4 lat.
Czarno jakoś widzę rozwój tego miasta.
Włodarczyk miał swoją szansę, ale inwestorzy którzy pukali do bram naszego
miasta dziwnie coś zniechęcało. Szkoda, że dla niektórych najważniejszy jest
szeroki dostęp do intenetu.
Gęsiak stawiałby na kompetentnych urzędników. Zapytajcie pozostałych czy by
nie stawiali. Jak w praktyce ma to wyglądać?
Stępnikowski - pominę
Mazurkiewicz - najlepiej by było samorząd bez rodziny

Obserwuj wątek
    • Gość: ????? Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.39.* 19.10.06, 20:55
    • Gość: ja Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 20:59
      Krawczyk obiecał zbudowanie 1900 mieszkań w ciągu czterech lat:czy to prezes
      spółdzielni mieszkaniowej Budowlani?, a co zrobił prze tyle lat jako prezes?.
      odnośnie usprawnień dla wózków inwalidzkich i wózków dla dzieci proponuję
      wysłać na konkurs podjazd przy I klatce bloku przy ul.Kasztanowej 15
      • Gość: Rene Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.tkdami.net 19.10.06, 21:06
        Cała ta debata to skandal beznadziejna organizacja i opryskliwość
        organizatorów. a politycy mało który podawał konkrety znaczna większość
        pływała. Może następna debata powinna odbyć się w basenie Orka to politycy będą
        w swoim żywiole :-)
        • Gość: laton Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.wsh.pl 24.10.06, 12:04
          Szkoda, ze nikt nie wspomniał o tym, że publicznosć radomska też nie pokazała
          klasy! targowisko, pokrzykiwanie. na debacie mało było pytań merytorycznych od
          mieszkańców. Większosć przyszła tylko aby porzucać mięsem, najbardziej
          zdenerwowani są Ci, którym nie udało się wejść i pokrzyczeć sobie.
    • Gość: pt Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.tkdami.net 19.10.06, 21:01
      Gazeto jedno słowo: skandal!
      JAK TEGO TYPU DEBATĘ MOZNA ORGANIZOWAĆ W JAKIEJŚ SALCE KAMERALNEJ NIE DLA
      MIESZKAŃCÓW A DLA PARTYJNYCH CZŁONKÓW RÓŻNYCH UGRUPOWAŃ. Jeszcze raz SKANDAL!!!
      • Gość: Heh Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.41.* 19.10.06, 21:28
        Rzeczywiście, organizacja FATALNA!! Lepiej takie coś na Auli Politechniki zrobić - jakies przepychanki w holu, co to było? Co do meritum - widac juz reakcje ludzi na polityke, przy jakiejś ciekawszej obietnicy vide 1 900 mieszkan sala wybuchała smiechem. Zaś największe brawa otrzymał Pan na wózku inwalidzkim który zapytał się Krawczyka czemu nic nie zrobił by mu pomóc (Pan iles lat domaga się mieszkania na parterze, obecnie mieszka na 2. pietrze i czuje się jak niewolnik). Ciekawy był też pan z samotnej brony który siedzac na sali co jakis czas coś krzyczał na kandydatów.

        Co do kandydatów - jedynymi rozsądnymi kandydaturami wg. mnie są Panowie Gęsiak i Kluźiński.
        • Gość: uno more Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.41.* 19.10.06, 21:29
          Co do działaczy partyjnych etc - weszli Ci którzy wczesniej przyszli, później nie wpuszczali już bo miejsc zabrakło. Na następny raz takie coś zoorganizować na Auli Głównej Politechniki!!!!
          • Gość: 32 Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.06, 21:32
            chyba raczej przy fontannach.
            • Gość: uczestnik Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.internet.radom.pl 19.10.06, 22:05
              No tak Gazeta często wszystko krytykuje a sama pisze kłamstwa (sala ledwo
              zdołała pomieścić uczestników). Ona ich nie pomieściła!!! Jeszcze raz okaząło
              się, że krytykowac każdy może, ale samemu cos zrobić juz gorzej,. Ta debata
              przypominała mi święto ziemniaka i papryki czy jak tam to się zwało.
              Beznadzieja!
    • Gość: ciemny lud juz wie Kosztowniak się osmieszył w WSH IP: *.154.udn.pl 19.10.06, 22:21
      Mówił nieskładnie i pokazał, że jest dzieciak.
    • Gość: Thommas Kluziński najlepszy IP: *.chello.pl 19.10.06, 22:47
      tylko szkoda, że nie ma zaplecza politycznego, bo jako w zasadzie bezpartyjny
      nikłe ma szanse.
      • Gość: hgw Re: Kluziński najlepszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 23:22
        jak na tyle uczelni, które skończył to p. Kluziński niczego nie pokazał, poziom
        mizerny , niech lepiej zostanie w tym banku
        • Gość: ble Re: Kluziński najlepszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 00:16
          Gość portalu: hgw napisał(a):

          > jak na tyle uczelni, które skończył to p. Kluziński niczego nie pokazał,
          poziom
          >
          > mizerny , niech lepiej zostanie w tym banku


          Oj widze ,że solą w oku jest każdy co skonczyl cos wiecej niz ochrone
          srodowiska i wyzsza szkole BHP :-)
          Ale to dobrze .
          • Gość: Hania z Kochanowsk Re: Kluziński najlepszy IP: *.tkdami.net 20.10.06, 09:44
            Chwila jak to "tyle"? Skończył jedną szkołę i tyle. Skończył taką a nie inną bo
            go było stać (matka jest lekarzem). Mnie, jako córki robotników, nie stać było
            na studia w Warszawie i musiałam zadowolić się PR pomimo średniej ocen 4,9.
          • Gość: hgw Re: Kluziński najlepszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 10:08
            niestety p. Kluziński skończył jeszcze za mało tych uczelni, musi jeszcze
            trochę postudiować , poziom beznadziejny - żadnych konkretów
      • rita.stoklosa Re: Kluziński najlepszy 20.10.06, 12:11
        Byłam na wczorajszej debacie prezydenckiej. Po raz pierwszy widziałam i słyszałam kandydatów. Poziom, który reprezentują wszyscy oprócz p. Kluzińskiego jest poniżej krytyki. P. Gęsiak zachowywał się wyniośle i niegrzecznie, zwłaszcza w stosunku do jednej starszej pani, która zadawała mu pytanie (owszem zachowywała sie dość emocjonalnie, ale naprawdę mozna było wyjść z tej sytuacji z klasą, a właśnie na człowieka z klasą p. Gęsiak pozuje). P. Kosztowniak z kolei prawił dyrdymały twierdząc, że stworzy w Radomiu uniwersytet. Hahahaha, czy on w ogóle zdaje sobie sprawę jakiej skali jest to przedsięwzięcie? Pan Włodarczyk z uśmiechem pełnym wyższości nad "ciżbą" z nonszalancją na granicy arogancji odpowiadał na pytania. O reszcie kandydatów z litości nie wspomnę.
        Głosuję na Kluzińskiego, bo: a) jest młody, b)gruntownie wykształcony i obyty w świecie, c) nie uwikłany w żadne partyjne zalezności, d) ma wizję rozwoju Radomia, e) nie głosi populistycznych farmazonów. Słowem, diametralnie różni się od naszych prowincjonalnych, pożal się Boże, włodarzy.
        • Gość: nitro Re: Kluziński najlepszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 15:00
          gdzie Ty widzisz te różnicę , p. Kluziński wyszedł strasznie kiepsko - zero
          konkretów. Co nam z jego wykształcenia jak facet nie umie -rzekomo dużej
          wiedzy - wykorzystać. Jest kiepski, robi szum wokół swojej osoby , bo podobno
          szykuje sie na jakis stołek w miescie. Cos mu kiepsko idzie w tym Banku
          • Gość: rita.stoklosa Re: Kluziński najlepszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 18:08
            No cóż, to prawda, że p. Kluziński nie miał okazji dłużej się wypowiedzieć, ale nie z własnej winy. Zadano mu chyba tylko jedno pytanie. Zarówno mieszkańcy Radomia, jak i dziennikarze przede wszystkim rozliczali z dotychczasowej działalności kandydatów, którzy mieli już okazję "zabłysnąć" w roli włodarzy miasta. Szczególnie dużo pytań zadawano p.p. Włodarczykowi i Skwarczyńskiemu, a także Z. Krawczykowi. Poza tym zadawano również pytania stricte polityczne, typu: "Czy wielokrotne zmienianie partii wyszło Panu na dobre?" (do Skwarczyńskiego), "Dlaczego Pan nie powiedział, że był w Stronnictwie Demokratycznym" (do Gęsiaka), "Czy po wygraniu wyborów zdoła Pan stworzyć trwałą koalicję" (do kilku kandydatów)itp. Swoistą "gwiazdą" zebrania był kandydat Ryszard Wiosna, którego pytano o becikowe. Tak naprawdę niewiele było pytań o konkrety, a dużo krzyku z sali i raz po raz wybuchających salw śmiechu po niefortunnych wypowiedziach poszczególnych kandydatów. Dlatego też wiedzy na temat programów poszukiwać należy gdzie indziej, a nie opierać się wyłącznie na wrażeniach wyniesionych z wczorajszej debaty.
            Co do pracy p. Kluzińskiego w Banku i jego sukcesów na tym polu to doprawdy, wybaczy Pan (Pani), ale ani ja, ani Pan (Pani) nie możemy się na ten temat wypowiadać.
    • Gość: zamzam Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.centertel.pl 19.10.06, 23:31
      Witam
      Mam nadzieję, że to "sprawozdanie z Debaty" w tak ogólnej formie jakie dane
      było przeczytać na stronie GW jest wstępem przed jutrzejszym z zawartą listą
      Pytań i Odpowiedzi konkretnych kandydatów.
      Jeżeli nic takiego się nie ukaże to świadczy o zupełnym braku profesjonalizmu
      ze strony GW jako współorganizatora i podejściu do tematu wyłącznie dla
      pieniędzy z wydania papierowego GW. Większości chętnych do udziału w Debacie
      nie dane było uczestniczyć z win Organizatorów, jeśli GW liczy się z
      Czytelnikami, także forumowiczami to pokaże nam całą Prawdę.

      Z pewnością jeszcze nie raz odbędzie się Debata z kandydatami, ale nie każdy na
      nich będzie mógł być, a warto by mieć możliwość przeczytania KONKRETóW oraz
      zachęcać szerszą publiczność do zainteresowania się wyborami, gdyż z takim
      zmarginelizowanym podejściem organizatorów napewno do tego nie dojdzie.
      • Gość: leksio zabrakło miejsc - wspaniale IP: 82.139.55.* 19.10.06, 23:54
        Rzeczywiście, redaktorzy GW trochę minęli się z prawdą twierdząc, że sala ledwo
        pomieściła wszystkich, ale nie powinniśmy ich za to winić, bo byli w środku i
        interesowali ich kandydaci a nie przepychanki spóźnialskich.
        Jedną z osób które doszły jedynie na kilka metrów od drzwi wejściowych byłem ja
        i ... prawdę mówiąc byłem bardzo zadowolony widząc taką frekwencję. Oznacza to,
        że idea spotkań kandydatów z wyborcami jest żywa, zainteresowanie wyborami
        istnieje a słowo demokracja, wbrew biadoleniom niektórych publicystów, nie
        okaże się pustym frazesem 12 listopada.
        Liczę na zorganizowanie kolejnej debaty, na którą uda mi się wejść :) Proponuję
        jednak, wzorem bardziej profesjonalnym, nie robić z niej konkursu piękności ale
        wyznaczyć kilka tematów przewodnich, np. rozwój i wspieranie przedsiębiorczości
        (z której Radom słynął od lat a wedle mojej wiedzy juz w Królestwie Polskim),
        edukacja, polityka transportowa i telekomunikacja (INTERNET !!!)
        Przydałaby się również retransmisja takiej debaty w Dami.
        • Gość: blk Re: zabrakło miejsc - wspaniale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 00:30
          Na taką konkretną debatę to przyjdzie jeden,może dwoch kandydatow bo reszta nie
          ma nic istotnego do powiedzenia
        • Gość: maxi Re: zabrakło miejsc - wspaniale IP: *.internet.radom.pl 20.10.06, 08:46
          Co ty bredzisz , idea spotkan z wyborcami nie jest żywa, po prostu kandydaci
          zmobilizowlai swoich przydupasów
    • Gość: bezpartyjny Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 07:42
      Jedyny człowiek, który reprezentował jakis poziom i nie gadał głupot to WIESŁAW
      MAZURKIEWICZ. GŁOSUJCIE NA NIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: asia Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.tkdami.net 20.10.06, 07:56
        Kluziński był zdecydowanie najlepszy!!!
      • Gość: ccs Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 08:00
        Gęsiak niestety wyniosły,a jednocześnie miałki i nie mający nic ciekawego do
        powiedzenia.Reszta dość nijaka,ale chyba lepsza od nieobecnego generała.Bał się
        stary esbek konfrontacji z mieszkańcami i słusznie.Ja głosuję na pis i na
        p.kosztowniaka.Dać szansę,choć też nie zachwycił,ale to trochę wina samej
        formuły debaty.Myślę ,że moja ulubiona Gazeta wyciągnie wnioski i druga debata
        będzie lepiej zorganizowana-może w większej sali??
    • Gość: Jaszczur Kluziński najlepszy w teście o Radomiu IP: *.tkdami.net 20.10.06, 09:34
      Kandydaci rozwiązywali test ze znajomości naszego miasta. Dopiero po debacie
      wyjawiono, że najlepszy wynik osiągnął Jakub Kluziński. Dlaczego nie
      powiedziano o tym w czasie debaty? Dlaczego nie napisano o tym w artykule?
      • Gość: dlaczego? Re: Kluziński najlepszy w teście o Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 09:45
        Nie dziwi mnie, że pan Kluziński rozwiązał test najlepiej. No bo kto inny miał
        zrobić to lepiej od niego? Kosztowniak? Gęsiak? Skwarczyński? Mazurkiewicz?
        Włodarczyk przynajmniej szczerze poddał się i powiedział, że nie będzie pisał
        testu. Kto był na wczorajszej debacie z prezydentami - kto miał szczęście w
        ogóle na nią się dostać - ten widział wyraźnie na własne oczy, że Kluzińskiego
        od całej reszty pożal się boże kandydatów różni przepaść. To różnica klas - i
        to kilku. Zastanawiam się, po co on tu w ogóle wraca, do tego bagna. No i,
        niestety, nie dziwi mnie, że ani wczoraj na debacie o tym nie wspomniano, ani
        dziś gazeta nic nie napisała. To dziwne zachowanie gazety i beznadziejna
        organizacja debaty tylko pokazuje, że Radom to bagno
      • Gość: wilk Re: Kluziński najlepszy w teście o Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 09:46
        Nie powiedziano o tym w czasie debaty bo wygrał nie ten co powinien !
      • Gość: bcc kluziński najgorszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 10:14
        no i co z tego , że rozwiazał test , to znaczy że wszystko uczy się na pamięc -
        kujon- i to widać , zero polotu w jego wypowiedziach , proponuje niech trochę
        się jeszcze dokształci
        • Gość: ferenc Re: kluziński najgorszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 10:17
          cztery twoje posty w 6 minut. cieniutko....
          Kluzinsky rlez.
    • Gość: Recenzent Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 09:53
      Podczas wczorajszej debaty kandydaci zaprezentowali brak wiedzy prawnej na
      temat podstawowych aktów prawnych dotyczących samorządu terytorialnego, nie
      potrafili odpowiedzieć na pytanie zadane z sali co oznacza 3 razy P (czyli
      Partnerstwo Prywatno Publiczne), które jest podstawą funkcjonowania i
      realizacji zadań gminy w UE. Co może oznaczać, że styl w jakim chcą zarządzać
      miastem będzie taki jak dotychczas pod hasłem RWD ( ratuj własną d....pe)co
      przedewszystkim zaprezentował i publicznie ogłosił kandydaci PO i lewicy.
      • Gość: sssa Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.41.* 20.10.06, 10:02
        Kosztowniak też jakoś nie wiedział? Pozatym widac ze to karierowicz-wstapił do PiSu gdy wygrali wybory parlamentarne.
        • Gość: bcc Re: Kluziński najgorszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 10:11
          nie przedstawił zadnych konkretów , poza tym że marzy mu się żeby być drugim
          burmistrzem NY , i co z tego że tyle studiował , jeszcze niech troche posiedzi
          w książkach
          • Gość: miki Re: Kluziński najgorszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 10:14
            Takich mądrych to nam tu nie trzeba,mamy swoich specjalistow od ochrony
            srodowiska i bhp
    • jdk Debata na Os. Poludnie 20.10.06, 11:47
      Witam serdecznie,

      wszystkich, ktorzy nie dostali sie na wczorajsza debate w WSH albo nie mieli
      mozliwosci zadac pytan zapraszam w najblizsza sobote, 21 pazdziernika, o godz.
      16:00 na spotkanie w Centrum Kultury Poludnie przy ul. Czarnoleskiej 17.

      Mysle, ze beda warunki zeby porozmawiac i odpowiedziec na wszystkie pytania -
      obiecuje zostac tak dlugo jak tylko beda chetni do rozmowy. Beda tez kandydaci
      na radnych z ramienia Kocham Radom z tej dzielnicy.

      W kazda niedziele zapraszam z kolei na deptak kolo fontann, gdzie tez mozna nas
      spotkac (w przypadku niesprzyjajacej pogody mozna sie schronic w ktorejs z
      okolicznych kawiarni).

      Ponadto codziennie zapraszam do siedziby Stowarzyszenia KOCHAM RADOM na ul.
      Traugutta 15/8 (miedzy godzina 16-18) - tel. 048 363 3434

      Informacja o kolejnych spotkaniach: www.kochamradom.pl/spotkania.html

      Pozdrawiam i do zobaczenia!

      Jakub Kluzinski
      • Gość: korepetytor Re: Debata na Os. Poludnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 13:13
        Jdk jesteś bardzo odważny, allllle potrenuj gdzie w administracji panstwowej
        czy samorządowej (urzędnik lub radny).Ja wiem, że pozostali to stare miernoty .
        Startuj na poważnie za 4-8 lat.Traktuję obecność Twoja podczas debaty jako
        rozgrzewę ,a nie start.Wypadłeś jak wypadłeś - bo inni mieli fatalny
        falstart.narka
        • Gość: rtk Re: Debata na Os. Poludnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 14:42
          kto miał fatalny falstart?
    • rolnik_sam_w_dolinie_2006 Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia 20.10.06, 16:31
      Skwarek najlepszy. On zna Radom jak nikt inny i wie, że jest setki miejsc na
      nowe budy!
      • Gość: Karol Witerski Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 19:34
        Zapraszam na spotkanie z wyborcami w dniu 21.10.2006r. godz.16 w CK Południe!
        Gospodarzami spotkania będa Pan Jakub Kluziński - kandydat Kocham Radom na
        prezydenta i Karol Witerski - kandydat Kocham Radom na radnego!Wstęp wolny
        zapraszamy wszystkich tych , którym leży na sercu dobro naszego miasta.

        Karol Witerski - kandydat na radnego KWW Kocham Radom okręg nr.3 pozycja 10.
    • godfrey_of_bouillon Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia 20.10.06, 21:47
      Gość portalu: hgw napisał(a):
      > jak na tyle uczelni, które skończył to p. Kluziński niczego nie pokazał,
      poziom
      > mizerny , niech lepiej zostanie w tym banku

      Jakież to typowe dla naszego kraju.
      Gdzie sukces i jakiekolwiek przejawy aspiracji wzbudzają podejrzliwość.
      Dlatego wciąż tu jest jak jest.
      Osoba wyłamujaca się z bierności, z bylejakości, partactwa i nawyku
      bezproduktywnego zrzedzenia i nicnierobienia psuje samopoczucie osobom, które
      owe przyzwyczajenia sumiennie kultywuwują.
      Oczywiście w przypadku nazbyt kłujacego sukcesu taka osoba budzi wśód ludzi
      Twojego pokroju hgw i bcc niechęć i zawiść,ale ja to wszystko rozumiem.
      W końcu zamiast jak Pan Bóg przykazał usiąśc na dupie, jojczyć i mendzić jak to
      jest straszliwie zle jemu zachciało się studiować – o panisko! -na najlepszej
      uczelni w kraju, ba, było mu jeszcze mało i wyjechał zagranice zdobyć bogate
      wykształcenie i świetną prace.
      A teraz wymyślił sobie, że coś zrobi dla tego miasta, no faktycznie... mizerny
      poziom.

      Gość portalu: hgw napisał(a):
      >niestety p. Kluziński skończył jeszcze za mało tych uczelni, musi jeszcze
      >trochę postudiować , poziom beznadziejny - żadnych konkretów

      Gość portalu: bcc napisał(a):
      >nie przedstawił zadnych konkretów , poza tym że marzy mu się żeby być drugim
      >burmistrzem NY , i co z tego że tyle studiował , jeszcze niech troche posiedzi
      >w książkach

      litości...
      Już to przecież przerabialiśmy.
      Patrz wyżej.
      Może coś nowego?
      Te wasze posty to same konkrety.
      Widzę, że sprężacie się i kombinujecie jakby tu jego sukcesy zdezawuować, z
      mizernym skutkiem.

      Gość portalu: bcc napisał(a):
      >no i co z tego , że rozwiazał test , to znaczy że wszystko uczy się na pamięc -

      >kujon- i to widać , zero polotu w jego wypowiedziach , proponuje niech trochę
      >się jeszcze dokształci

      Oho, czyżby to już kolejny malkontent czy tylko hgw zmienił ksywkę?
      Kujon? Buahaha
      Rozwiązał test, więc pewnie uczy się na pamięć, a może ściągał?!
      Kolego ile Ty masz lat?

      Pozdrawiam
      godfrey_of_bouillon
    • Gość: Janek z radomia Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.34.* 21.10.06, 11:11
      Żenująca organizacja, jedynie dwóch kandydatów patrząc obiektywnie coś sobą
      reprezentowało min. Gęsiak. No cóż zobaczymy jak będzie wyglądało to dalej...
      • Gość: gnom Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.54.* 21.10.06, 14:34
        Gdyby Gęsiak się nie wkurzył, to może byłby i dobry. Najlepszy był Włodarczyk.
        Dowcipny gdy trzeba i konkretny. Adam Włodarczyk na Prezydenta! Wspólny Radom
        do Rady Miejskiej!!!
        • Gość: dowcipny Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 15:00
          Dowcipny to niech on sobie będzie u cioci na imieninach. Na stanowisku
          prezydenta już się nadowcipkował w poprzedniej kadencji, za co wyborcy dali mu
          tak wielką czerwoną kartkę, że aż sobie wybrali jeszcze gorszego generała. Tym
          panom już dziękujemy!!
          • Gość: felek Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.tkdami.net 21.10.06, 22:23
            slusznie juz sobie podowcipkowal 4 lata i doSC!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: lena Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.tkdami.net 21.10.06, 22:01
      dlaczegóż to olał debatę obecny tzw. prezydent. Czyżby bał się konfrontacji
      z madrymi konkurentami np. pp. Gęsiakiem, Kluzińskim, z pp. Pacholczak - bo
      reszta to takie samo d n o.
      Najpiękniejszy dzień dla Radomia - 12 listopada. KONIEC RZĄDÓW NIEDACZNIKÓW
    • Gość: janek Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.tkdami.net 21.10.06, 22:13
      jezali zadajesz takie pytanie to nie masz pojęcia co się dzieje w Urzędzie
      Miejskim, a Pan Gęsiak szczęśliwie ma i wie, co mówi. Przecież obecna a
      szczególnie poprzednia ekipa /obie komunistyczne/ zniszczyły wielu ludzi,
      złamały wiele karier, bo musieli znależć miejsca dla swoich nieudaczników.
      Obsadzili na kierowniczych i dyrektorskich stołkach miernoty, bez wykształcenia,
      bez doświadczenia, ale za to rodzinę - prawda Adam i Wieśka?
      JUZ sie bójcie. GĘSIAK WIE CO mowi i zrobi porzadek z awansami i placami
    • Gość: Lech Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.centertel.pl 28.10.06, 15:00
      Czy ktoś ma pomysł na Radom?
      Miasto ma takie problemy jak wiele innych w Polsce. Beznadzieja, brak pracy,
      perspektyw, znieczulica ....... Kandydaci na fotel prezydencki chyba już powinni
      wyciągnąć asa z rękawa - to już najwyższy czas. Raz na cztery lata pojawiają się
      przy okazji wyborów nowe projekty warte realizacji.
      Bardzo chciałbym je poznać. Wystarczy po jednym od każdego kandydata ( ale nie w
      postaci dostępu do internetu, kompetencji, dobrego gospodarowania ) - jeżeli go
      mają?
    • Gość: kopa Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.57.* 28.10.06, 15:02
      KANDYDACI z PRL :
      GĘSIAK-Platforma Obywatelska---SD
      MARCINKOWSKI-Radomianie Razem--MO
      WŁODARCZYK -SLD--------------PZPR
    • Gość: kocz Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.57.* 28.10.06, 21:37
      Radomiem rządzą aparatczycy i funkcjonariusze pzpr i mo- obecnie zrzeszeni
      w organizacjach; Radomianie Razem ,Radomski Samorząd Obywatelski ,SLD i PO. Oni
      wspólnie z
      sldowskim rządem Millera ukradli 4 lata czasu tak potrzebnego do rozwoju
      miasta. -Prezydent Z.Marcikowski ze swoją sitwą zadłużył miasto,nic nie zrobił
      w zakresie modernizacji połączeń drogowych i kolejowych z Warszawą,
      zaprzepaścił szansę wybudowania lotniska cywilnego.
      -W Radomiu oświatą rządzi Cz. Kot- b.komendant ORMO - mianowany przewodniczącym
      Komisji edukacji przez prezydenta Z.Marcinkowskiego/funkcjonariusza mo/ i
      przewodniczącego Rady Miejskiej T.Derlatkę/radnego rady narodowej w czasach
      prlu/.
    • Gość: ONI już rządzili - Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 82.139.57.* 29.10.06, 11:52
      ONI już rządzili ----
    • Gość: Malgosia Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 203.185.255.* 02.11.06, 00:04
      Panie Kluzinski, Pana edukacyjny zyciorys wyglada fantastycznie I duzo w tym
      angileszczyzny i podrozy w swiecie tu I owdzie co jest wysmienitym haczykiem w
      Polsce I nie wspomne o Radomiu. Chce jednak Pana zapytac ze zwyklej ciekawosci
      ( nie ze zlosliwosci) czy te wszystkie prace w tych bankach za granica I w
      Polsce rowniez to rzeczywiscie byl work as a work or just a work experience. Bo
      jak dlugo mogl Pan tam pracowac po ukonczeniu tego czy innego Uniwersytetu.
      Pytam , bo jest Pan mlody I z doswiadczenia wiem, ze wiele razy spotkalam sie z
      tym na interview ( wywiadach o prace) ze kandydaci na takim wywiadzie wspaniale
      mowia I sa bardzo inteligentni, oczytani , wyuczeni pewnosci siebie (wyuczeni
      za granica) I prosze mnie zle nie zrozumiec, ale potem w sytuacji zyciowej
      czyli generalnie mowiac w pracy w momencie nie wielkich trudnosci, stresu,
      gdzie trzeba podjac decyzje szybko lub szybko przeanalizowac sytuacje, taki ,
      ten wlasnie tak bardzo przebojowy, gadatliwy kandydat okazuje sie
      zwyklym “moronem” bo poprostu brak mu sytuacyjnego/zyciowego doswiadczenia. Ze
      wzgledu na Pana wiek , chociaz podziwiam Pana edukacje, nie wydaje mi sie , ze
      jeszcze teraz jest Pan wysmienityn kandydatem na Prezydenta, ale chce
      powiedziec, ze moze Pan byc, ale za pare lat. Brakuje Panu “tego czegos”.
      Prosze , zle mnie nie zrozumiec, nie proboje Pana odwrocic od zamiaru , ale
      proboje Pana nakonic do przemyslen, bo poprostu nie wierze w Pana umiejetnosci,
      jeszcze nie tearaz i ja jeszcze teraz tej szansy Panu nie dam. Chcialabym sie
      mylic jesli te szanse dadza Panu inni. Z powazaniem.
      • jdk Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia 02.11.06, 10:40
        Witam,

        z najwazniejszych miejsc pracy, w ktorych pracowalem:

        - Pekao SA, Centrala, Pion Organizacji - od lipca 2003 roku
        - Boston Consulting Group (Warszawa) - od maja 2002 do stycznia 2003 roku
        - Commerzbank (Frankfurt nad Menem) - od maja 2001 do maja 2002 + 3 miesiace
        praktyki dwa lata wczesniej
        - Credit Suisse First Boston (Warszawa) - od lutego 2000 do sierpnia 2000
        - Citibank (Londyn) - od czerwca 1999 do wrzesnia 1999

        Oprocz tego odbylem kilka praktyk w trakcie studiow, m.in. dla Banku
        Handlowego, BRE Banku.

        Prowadzilem rowniez wlasna dzialalnosc: najpierw w szkole sredniej i na
        poczatku studiow (posrednictwo w sprzedazy biletow na koncerty - czesc osob z
        Radomia byc moze jeszcze pamieta punkt biletowy w ksiegarni City College i
        znane koncerty z tamtych czasow: Aerosmith, Deep Purple, Santana, Tina Turner,
        Rolling Stones, ZZ Top). Potem, pod koniec studiow przez kilka miesiecy
        pracowalem jako niezalezny dorardca przy restrukturyzacji finansowej
        najwiekszej polskiej huty.

        Czy jest to wystarczajace doswiadczenie? Czlowiek uczy sie przez cale zycie - i
        na pewno z kazdym kolejnym rokiem pracy, z kazdym kolejnym przezytym rokiem
        zyskuje dodatkowe doswiadczenie. Jest jednak dodatkowy aspekt: otwartosc, chec
        uczenia sie, zdobywania nowych doswiadczen. Te ostatnie z czasem moga slabnac.
        Jest gdzies ten optymalny punkt, kiedy wypadkowa doswiadczen i otwartosci na
        nowe doswiadczenia jest najwieksza. I jest jeszcze energia, chec dzialania.
        Wydaje mi sie, ze te sa najwieksze miedzy 30 i 40 rokiem zycia.

        Nie twierdze, ze zjadlem wszystkie rozumy i ze znam sie najlepiej na kazdej
        dziedzinie. Bo tak nie jest. Ale wiem jedno: mam energie i umiem myslec. A tego
        w Radomiu zdaje sie potrzeba teraz najbardziej.

        Pozdrawiam serdecznie!

        Jakub Kluzinski
        • Gość: Malgosia Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 203.185.255.* 06.11.06, 02:13
          Dziekuje Panu Panie Kluzinski za Pana odpowiedz. Chyba rzeczywiscie jest Pan
          pelen energi (jeszcze), ale utwierdzil mnie Pan w moim przekonaniu. Byc moze
          praktyka czyni mistrza, ale na stanowisku Prezydenta Miasta nie ma czasu na
          praktyke/nauke i na uczenie sie na wlasnych bledach. Radom to juz doskonale
          zna. Radom to miasto wielkich, bolesnych problemow i tylko szybkie i
          prawidlowe dzialanie i decyzje moga pomoc. A skad wiadomo ,ze prawidlowe? juz
          mowie: z doswiadczenia rowniez w innych kierunkach,na innych
          stanowiskach ,ktorych Pan nie ma. I rzeczywiscie, energi tu potrzeba wiele,
          silnej woli i przebicia rowniez, albo nawet powiem, przede wszystkim. Dobra
          chec dzialania ( tj. chec zdobywania doswiadczenia )akurat na tym stanowisku
          to, utwierdzam sie dalej, ze definitywnie Pan pomylil i stanowisko i wybory.
          Nie usatysfakcjonuje Pan wszystkich, a potrzeba jest , zeby usatysfakcjonowac
          wiekszosc.
          Nie watpie , ze potrafi Pan myslec i zyczyla bym tego tym wszystkim,ktorzy na
          Pana beda glosowac. Zycze Panu jak najlepiej dla Pana. Prosze dobrze to
          zrozumiec. Z Powazaniem.
      • Gość: kor Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.06, 20:00
        Niewiele osób naprawdę wykształconych chce mieszkać w Radomiu. Jeżeli Pan
        Kluziński chce, to dajmy mu szansę. Chyba gołym okiem widać, że przez ostatnie
        lata Radom coraz bardziej odstaje od innych miast. Tu wiele funduszy,
        krajowych, unijnych itp. tylko pozornie jest wykorzystanych. Nam potrzeba kogoś
        silnego, otwartego, niezwiązanego z obecnie działającymi władzami. Kogoś kto
        będzie miał na tyle otwartą głowę i chęć walki, by zmienić nasze miasto. A to
        nie będzie łatwe. Bo Radomia na lepsze nie zmieniła nawet zmiana ustroju w
        państwie. U nas niewiele się zmieniło. Dobór na wszelkie stanowiska jest
        całkowicie pozamerytoryczny. Nie liczy się interes miasta, instytucji. Tu
        prawie nikt nie chce mieszkać. Mieszkją ci, co muszą. A tak być nie musi.
        • Gość: Mimo Re: Przepytani kandydaci na prezydenta Radomia IP: 203.185.255.* 06.11.06, 04:26
          O naiwnosci ludzka, naprawde , ze nie ma z kim rozmawiac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka