coffinka
24.05.07, 18:12
Moja córcia we wtorek skończyła 8 tygodni. Do dzisiaj ma przedłużającą się
żółtaczkę. Dziwne, bo w momencie wypisu ze szpitala (w 7. dobie - ze względu
na mnie) nie było żółtaczki!
Tak się zastanawiam: czy mogła to spowodować wadliwa partia szczepionki euvax?
Może ktoś się na tym zna? Jutro idziemy na usg jamy brzusznej, bo nie wiadomo
co jest przyczyną tej żółtaczki. Tak się boję ;-((((