Dodaj do ulubionych

Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodowan...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 09:32
miala 3 lata i tak wszystko pamieta?
Obserwuj wątek
    • Gość: koko Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodow IP: *.crowley.pl 19.01.05, 10:53
      Taki debil jak ty pewnie zaczął cokolwiek kojarzyć w wieku późnoprzedszkolnym.
      Sam pamiętam urodziny siostry, a miałem niewiele ponad 2 lata. A co dopiero
      takie traumatyczne przeżycia dla 3-latka. Poczytaj kretynie, to się dowiesz, że
      pamięc długotrwała kształtuje się ok. 2 roku zycia.
    • Gość: sąsiad Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 11:04
      Jakbyś zobaczyło to co Ona to też byś zapamiętało do końca życia. Zastanów się
      co ze sobą zrobić ASD
    • Gość: k Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 21:30
      on (ona) jest chyba po LSD a nie ASD
      • Gość: psychologist Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią IP: 82.160.68.* 22.01.05, 00:33

        chronologia IP: 82.160.68.*

        Przeczytaj komentowany artykuł »
        Gość: psychologist 22.01.2005 00:25 + odpowiedz

        Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodowan... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

        Przeczytaj komentowany artykuł »
        Gość: ASD 19.01.2005 09:32 + odpowiedz

        miala 3 lata i tak wszystko pamieta?

        • Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodow IP: *.crowley.pl

        Przeczytaj komentowany artykuł »
        Gość: koko 19.01.2005 10:53 + odpowiedz

        Taki debil jak ty pewnie zaczął cokolwiek kojarzyć w wieku późnoprzedszkolnym.
        Sam pamiętam urodziny siostry, a miałem niewiele ponad 2 lata. A co dopiero
        takie traumatyczne przeżycia dla 3-latka. Poczytaj kretynie, to się dowiesz, że
        pamięc długotrwała kształtuje się ok. 2 roku zycia.

        • ASD 'niemcem' IP: 82.160.68.*

        Przeczytaj komentowany artykuł »
        Gość: psychologist 21.01.2005 00:08 + odpowiedz
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html ?f=60&w=19610063&v=2&s=0

        >• DO PSEUDO PSYCHOLA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=19685738&a=19717866
        Przeczytaj komentowany artykuł »
        Gość: ASD 21.01.2005 18:04 + odpowiedz

        NIE OBRAZAJ MNIE CZLOWIEKU BO ZALOZE SIE ZE JESTEM WIEKSZYM PATRIOTA OD CIEBIE<

        >A CO DO TEJ PANI CO SIE MNIE CZEPILES TO CI POWIEM ZE WIELE OSOB CHCE SIE
        UMEDIALNIC I WEZ
        TY MYSL LOGICZNIE..<

        skorygować potrzeba 'błąd' prowokowany "debilami"
        o tym kto co pamięta ...niepamiętają zabici w tym dzieci i niemowlęta
        z roztrzaskiwanymi główkami trzymane za nóżki
        ci co żyą mają zwichniętą psychkę tym bardziej im byli młodsi
        • kochany.przyjacielu Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią 22.01.05, 09:45
          spalili całą wieś ! zabili wszystkich ludzi !

          niech zbudują od podstaw miejscowość !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka