Gość: ASD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 09:32 miala 3 lata i tak wszystko pamieta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koko Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodow IP: *.crowley.pl 19.01.05, 10:53 Taki debil jak ty pewnie zaczął cokolwiek kojarzyć w wieku późnoprzedszkolnym. Sam pamiętam urodziny siostry, a miałem niewiele ponad 2 lata. A co dopiero takie traumatyczne przeżycia dla 3-latka. Poczytaj kretynie, to się dowiesz, że pamięc długotrwała kształtuje się ok. 2 roku zycia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sąsiad Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 11:04 Jakbyś zobaczyło to co Ona to też byś zapamiętało do końca życia. Zastanów się co ze sobą zrobić ASD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 21:30 on (ona) jest chyba po LSD a nie ASD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psychologist Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią IP: 82.160.68.* 22.01.05, 00:33 chronologia IP: 82.160.68.* Przeczytaj komentowany artykuł » Gość: psychologist 22.01.2005 00:25 + odpowiedz Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodowan... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl Przeczytaj komentowany artykuł » Gość: ASD 19.01.2005 09:32 + odpowiedz miala 3 lata i tak wszystko pamieta? • Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią o odszkodow IP: *.crowley.pl Przeczytaj komentowany artykuł » Gość: koko 19.01.2005 10:53 + odpowiedz Taki debil jak ty pewnie zaczął cokolwiek kojarzyć w wieku późnoprzedszkolnym. Sam pamiętam urodziny siostry, a miałem niewiele ponad 2 lata. A co dopiero takie traumatyczne przeżycia dla 3-latka. Poczytaj kretynie, to się dowiesz, że pamięc długotrwała kształtuje się ok. 2 roku zycia. • ASD 'niemcem' IP: 82.160.68.* Przeczytaj komentowany artykuł » Gość: psychologist 21.01.2005 00:08 + odpowiedz forum.gazeta.pl/forum/72,2.html ?f=60&w=19610063&v=2&s=0 >• DO PSEUDO PSYCHOLA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=19685738&a=19717866 Przeczytaj komentowany artykuł » Gość: ASD 21.01.2005 18:04 + odpowiedz NIE OBRAZAJ MNIE CZLOWIEKU BO ZALOZE SIE ZE JESTEM WIEKSZYM PATRIOTA OD CIEBIE< >A CO DO TEJ PANI CO SIE MNIE CZEPILES TO CI POWIEM ZE WIELE OSOB CHCE SIE UMEDIALNIC I WEZ TY MYSL LOGICZNIE..< skorygować potrzeba 'błąd' prowokowany "debilami" o tym kto co pamięta ...niepamiętają zabici w tym dzieci i niemowlęta z roztrzaskiwanymi główkami trzymane za nóżki ci co żyą mają zwichniętą psychkę tym bardziej im byli młodsi Odpowiedz Link Zgłoś
kochany.przyjacielu Re: Czy mieszkańcy Michniowa wystąpią 22.01.05, 09:45 spalili całą wieś ! zabili wszystkich ludzi ! niech zbudują od podstaw miejscowość ! Odpowiedz Link Zgłoś