Gość: Matylda IP: *.chello.pl 01.02.05, 22:04 Budynek wewnątrz odnowiony, ale toalety tragiczne !!! Zapomnieli o tym ? Czy aby ściągnąc wodę w muszli trzeba mieć drabinę ? Skąd ją wziąć ? Czy personel ma takie same warunki ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bigadam Re: PRZYCHODNIA NA SZWEDZKIEJ 02.02.05, 11:33 Ja mam tak ogolnie złe wspomnienia ze Szwedzkiej. Kiedyś zwichnąłem noge. Pekla mi kostka i mialem odszczepiony dosyc duzy kawalek kosci. Zarejestrowalem sie do chirurga jakiegoś. Wszedlem, spojrzał na rtg i powiedzial ze to kość dodatkowa....(podobno jest cos takiego) Tylko dziwne że tej kosci "dodatkowej" nie mialem przed tym zdarzeniem.. Poszedlem do innego chirurga (prywatnie). Przynajmniej ten nie gadał bzdur.. Odpowiedz Link Zgłoś