Dodaj do ulubionych

PRZYCHODNIA NA SZWEDZKIEJ

IP: *.chello.pl 01.02.05, 22:04
Budynek wewnątrz odnowiony, ale toalety tragiczne !!! Zapomnieli o tym ? Czy
aby ściągnąc wodę w muszli trzeba mieć drabinę ? Skąd ją wziąć ? Czy personel
ma takie same warunki ??
Obserwuj wątek
    • bigadam Re: PRZYCHODNIA NA SZWEDZKIEJ 02.02.05, 11:33
      Ja mam tak ogolnie złe wspomnienia ze Szwedzkiej.
      Kiedyś zwichnąłem noge. Pekla mi kostka i mialem odszczepiony dosyc duzy
      kawalek kosci.
      Zarejestrowalem sie do chirurga jakiegoś. Wszedlem, spojrzał na rtg i
      powiedzial ze to kość dodatkowa....(podobno jest cos takiego)
      Tylko dziwne że tej kosci "dodatkowej" nie mialem przed tym zdarzeniem..
      Poszedlem do innego chirurga (prywatnie). Przynajmniej ten nie gadał bzdur..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka