dekris 19.10.04, 18:40 Czy takowy istniej już u nas? KS Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wypierdek mamuta Re: polskie itunes? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.04, 19:51 Jesli chodzi ci o sklep to jeszcze nie, ale moze juz niedlugo. Tu jest darmowa wersja programu iTunes: www.apple.com/itunes/download/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wypierdek mamuta Re: polskie itunes? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.04, 20:02 To znaczy sklep juz mozesz przejrzec, ale nic na razie nie kupisz. P.S. Jesli nie chcesz podawac e-mail'a to przed rozpoczeciem sciagania wymaz wszystkie 3 ptaszki pod napisem "Download i Tunes". Wymagania systemowe to Windows 2000 lub XP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bono-man Re: polskie itunes? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 21:45 Czytałem, że apple jest nami zainteresowane i miałoby wejśc jeszcze w tym roku. Ale mimo wszystko sądzę, że przed 2005 się tutaj nie pojawią. Odpowiedz Link Zgłoś