Dodaj do ulubionych

polskie itunes?

19.10.04, 18:40
Czy takowy istniej już u nas?

KS
Obserwuj wątek
    • Gość: wypierdek mamuta Re: polskie itunes? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.04, 19:51
      Jesli chodzi ci o sklep to jeszcze nie, ale moze juz niedlugo.
      Tu jest darmowa wersja programu iTunes:
      www.apple.com/itunes/download/
      • Gość: wypierdek mamuta Re: polskie itunes? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.04, 20:02
        To znaczy sklep juz mozesz przejrzec, ale nic na razie nie kupisz.
        P.S. Jesli nie chcesz podawac e-mail'a to przed rozpoczeciem sciagania wymaz
        wszystkie 3 ptaszki pod napisem "Download i Tunes". Wymagania systemowe to
        Windows 2000 lub XP.
    • Gość: bono-man Re: polskie itunes? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 21:45
      Czytałem, że apple jest nami zainteresowane i miałoby wejśc jeszcze w tym roku.
      Ale mimo wszystko sądzę, że przed 2005 się tutaj nie pojawią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka