Zapowiadala sie dobrze ponad rok temu,a obecnie nawet z juniorkami w USA przegrywa. Brak jej bylo szybkosci i nic sie nie zminilo,choc miala sie rozwijac.A jej wujek Kiki dobrze gral w kosza. Zapomnialem tez o Uli R. ktora wg taty miala byc w pierwszej 20-stce a jest ok #200.
Tylko czy M.J. jest obiektywna w jej ocenie? Raczej podnosi jej morale (jako rodaczka) i próbuje dodać pewności siebie - to samo co pan Wojciech w wypowiedziach (nazbyt radosnych i optymistycznych na razie) względem Agnieszki. Jak dla mnie to niech Coco gra jak najlepiej - będzie przynajmniej miał
"Jak dla mnie to niech Coco gra jak najlepiej - będzie przynajmniej miał kto zastąpić Jelenę <chlip>" ---------- Ona juz jest lepsza od Jeleny.Jelena niestety nie blyszczala ostatnio.
śliczny avatar c: o sobie - wszystko co trzeba c: wpisy - całkiem inteligentne się wydają c:
avatar 8/10 o sobie 6/10 wpisy 7/10
To niestety bolesna prawda - najbardziej bolesna dla chomika :( -- "Mama szczęśliwa, to mama trochę leniwa" Koni i Kornelka Pijpulkowo
no ja wiem, ze Ty byc takiego czegos dla zabwy nie wymyslila:((
A tak nawiasem mówiąc popatrzcie sobie na Coca-Cole. Sama chemia a jednak... ma w sobie coś. Lekarze zalecają ją nawet małym dzieciom! jako środek przeciw zapalny! Coca-cola lekarstwem nigdy bym nie uwierzyła ;) Nie wiem jak tam z pepsi ;) -- "Kobieta bez kokieterii, to jak kwiat bez woni
giks napisała: > A tak nawiasem mówiąc popatrzcie sobie na Coca-Cole. Sama chemia a jednak... > ma w sobie coś. Lekarze zalecają ją nawet małym dzieciom! jako środek przeciw > zapalny! Coca-cola lekarstwem nigdy bym nie uwierzyła ;) Nie wiem jak tam z > pepsi ;) Mojemu
ja nie robie na nikim odwetu... dla mnie to co pisze ta dziwewczyna kupy sie nie trzyma - co zauwazyłam nie tylko ja... wypowiedziałam swoje zdanie - może zbyt gwałtownie - chyba mnie emocje poniosły... ale nie żaluje jakoś strasznie po jej tekstach do mnie - bo gdybym ją poparła to nic by si
wiesz co kubusala bo moja mama mojego dziecka nie wychowuje... to zupelnie dwie różne sytuacje - nie rozumiem dlaczego sie mnie tak uczepiłaś... poza tym chyba nie wiesz jak to jest dokładnie u mnie więc prosze skończ z tym garnuszkiem bo zaczynam sie czuc powoli źle... -- HEY MAMA moja
dzień dobry . :d
a co zrobił takiego bieber ?
A co sądzicie o cokach? Bo słyszałam że mają zamykać? Ja często bywam w Wwie i zawsze zerkam na Jerozolimskie, fajnie że jest samoobsługa. No i w Krakowie mam kosmetyki od razu, ale nie wszystko jest cacy!
w Krakowie przydał by się drugi bo kolejeczki nieziemskie.......
"Marka Kondrata opiera się na sieci sklepów. Obrót umożliwia niższe marże (upraszczam oczywiście, bo dochodzi również selekcja wina)." Co to za głupoty? W tych sklepach co je reklamuje ten Kondrat (nie jest właścicielem tego biznesu!) ceny są jedne z najwyższych w Polsce. Marże sięgają 150%. Sprz
Wyczuwam, że dawny pracownik albo franczyzobiorca? Niemieckie dyskonty? To są hiszpańskie dyskonty tylko magazyny przeładunkowe są w Niemczech. Marża musi być wysoka bo z czego dawaliby wysokie rabaty tym-których-nie-wolno-wymawiać na tym forum?
zalezy do jakiego wina?