1986

(12 wyniki)
  • Zdaniem PiS osoba, która w 1986 r. zrzekła się przed niemieckim urzędnikiem polskiego obywatelstwa, nie może stać na czele instytucji, tak mocno związanej z historią naszego kraju" - napisał rzecznik klubu Adam Hofman. Dureń nie wie, że polskiego obywatelstwa można się zrzec jedynie pisząc wniosek do polskiego prezydenta? Zgodnie z Art. 13 cyt. ustawy obywatel polski traci obywatelstwo polskie na swój wniosek po uzyskaniu zgody Prezydenta RP na zrzeczenie się obywatelstwa polskiego. Zgod...
  • alnym Edward Zalewski wstąpił do PZPR w 1986 już po stanie wojennym, kopalni Wujek, morderstwie Popiełuszki i Przemyka to go dyskwalifikuje do zajmowania wysokich stanowisk w Polsce anno domini 2010. Dla mnie niewyobrażalne być w PZPR z Kiszczakiem i Jaruzelskim. Służby komunistyczne triumfują.
  • jak była awaria w Czarnobylu(ja miałam 10 lat i oprócz ohydnego smaku tego płynu i gigantycznych kolejek w przychodni niewiele pamiętam.) Gdzie nie nadstawię ucha tam wszędzie, że wybuch w elektrowni atomowej ale to nic nie szkodzi. Wszystko pod kontrolą, i zagraj to jeszcze raz Sam. W 1986 też tak mówili? że luz?
  • i w sluszna linie tow. berii, za co w 2007 r. zostal narkomem NKWD, w pierwszym komunistycznym rzadzie IV PRL,
  • www.youtube.com/watch?v=d1e9BlaBsro&mode=related&search= Czas: 1:34 - 1:39 (Donald załapał się na kilka sekund) Ten młodzieniec z magnetofonem.
  • Bardzo potrzebuje danych o zarobkach z konca roku 1985 oraz 1986. Moze ktos wie gdzie takie dane znalezc? Chcialabym tez wiedziec ile kosztowal dolar w tych latach oraz srednio ile mogl kosztowac metr mieszkania w Warszawie? Z gory dziekuje za pomoc.
  • Jest to ciekawy epizod z zycia Ojca Dyrektora - odmowil powrotu do kraju po pielgrzymce do Rzymu i zostal w Rajchu. Podobniez robil tam dziwne geszefty, jak handel samochodami, przemyt sprzetu komunikacyjnego do ZSRR ... czy ktos cos o tym wie?
  • 26 kwietnia 1986 - katastrofa w Czarnobylu 26 kwietnia 2010 - czekam, aż spece od symboli, którymi tak obrodziło w czasie narodowych rekolekcji, pociągną temat
  • była czymś czego kapitalistyczno-liberalna kolonia Ameryki nie jest w stanie nawet po części powtórzyć. w 1986 roku dokonanow błyskawicznej akcji podania darmo 18 milionom Polaków płynu lugola. Ultraliberalna polityka ostatnich 17 lat doprowadziła do tego że miliony Polaków są realnie odcięte od pomocy medycznej oraz - ze względu na cenę - od leków. W 1986 roku sprawene służby radiologiczne, ogromne zapasy jodu zgromadzone w aptekach i obecność pielęgniarek w każdej szkole i przedszkol...
  • W związku z tym, że nie mogłem zbyt uważnie śledzić wczorajszej relacji z procesu Zyty, umknęło mi parę szczegółów. Czy ktoś może pamięta, w którym roku pan Gilowski wyjechał na kontrakt do ZSRR? I o co chodziło z tym styczniem 2000 roku i dziennikarzami Wprost? Czy wtedy ukazał się jakiś artykuł na temat "Beaty"?
  • Pogratulować Włodkowi i Tadziowi wyboru kandydatki.ślubuję: jeśli Bochniarz dostanie więcej niż 4proc. głosów oddaję swoje nerki dla potrzebujących. powodzenia, pederaści!
  • Taki burdel w tym państwie z niczego. Zupełnie jak z teczek Wielgusa, których nikt nie ujawnił. Fajnie jest.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się