Forum Zdrowie Zdrowie
ZMIEŃ
    alternatywa

  alternatywa

  (4 wyniki)
  • Czy jest możliwe jakieś badanie/badania alternatywne do gastroskopii, dające tak samo trafne wyniki a nie tak inwazyjne?
  • Wygląda na to, że mam krzywą przegrodę (jeszcze do potwierdzenia tomografem). Oddycham wobec tego ustami, co powoduje częste infekcje gardła. Laryngolog nie daje mi wielkich nadziei na to, że uniknę operacji. Jednak chciałabym zrobić wszystko, by uciec spod noża. Macie jakieś doświadczenia w tym względzie??? Gardło dokucza mi już od roku, ciągłe zakażenia, walka z wiatrakami...Any ideas?
  • Witam! Macie jakies propozycje? Kawy nie pije, poniewaz mam problemy z podwyzszonym cisnieniem krwi. Bede wdzieczny za wszelkie dobre rady i propozycje.
  • Witam, Małe pytanko. Na usg od takie kontrolne badanie i wyszło ze mam kamienie żółciowe.Póki co nie mam żądnych objawów kolka itp.Inne badania w porządku (no leciutkie stłuszczenie wątroby). dziś chirurg stwierdził ze woreczek do usunięcia ( niestety konwencjonalnie - mam przeciwwskazania) ale ze nie muszę sie spieszyć ze ma z rok a nawet 2. Zapytany o możliwości rozpuszczenie stwierdził ze nie spotkał jeszcze żeby komuś sie udało mimo leków rozpuścić wszystko. Jak to jest ...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się