Forum   alzheimera

alzheimera

(5 wyników)
  • Czy każdy po 80-ce ma chorobę Alzheimera? (choćby w stadium przedobjawowym) Wykładnik histopatologiczny choroby - złogi amyloidu jest chyba u większości po 65rż i u wszystkich po 80-ce. Kwestia lokalizacji i ilości tych złogów w mózgu i czy objawią się w postaci otępienia ?
  • witam mam pewien problem z moją teściową.Od pewnego czasu dziwnie się zachowuje zapomina świeżo usłyszane informacje ,bardzo często powtarza te same historie,chowa różne rzeczy a później nie pamięta miejsca.Ostatnio gdy oglądalismy film z Małgorzatą Kożuchowską mówiła że się z nią kolegowała kazała ją pozdrowić mówiła takze że lekarze z ,,Na dobre i na złe"ja leczyli.Jak sie do niej mówi bardzo często patrzy sie taka otępiała jakby nie wiedziala co sie dzieje.Bardzo prosze o rad...
  • Byleby tymi szczepionkami nie zaszkodzili ludziom!
  • Nie życzę nikomu zetknięcia się bezpośredniego z tą chorobą. Ta choroba w najmniej bolesniejszy sposób dotyka samego chorego. Najwięcej cierpią opiekunowie i rodzina. Totalny paraliż prywatnego życia i to na wiele lat z tendencją do pogarszania. Z wielką nadzieją czytam każdy nowy artykuł o tej chorobie. Niestety, ten jest mało pocieszjący. To znaczy, że dotychczasowe badania szły w złym kierunku... Smutne to.
  • Bardzo miłe wirtualne puzzle (na Alzenheimera) e-liber.pl
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?