Forum Turystyka Europa Turcja
ZMIEŃ
      antalya

antalya

(78 wyników)
    • Jadę do Antalyi. mam, oczywiście, przewodniki, internet itp. Stare miasto, port, wodospady, łuk Hadriana, żłobkowany minaret i najlepszy na świecie sok pomarańczowy u ulicznych sprzedawców... Ale czasem już na miejscu odkrywa się fantastyczne miejsca... Co możecie polecić?
    • Ponownie wybieram się do Turcji kosztem Egiptu.Tym razem Antalya jako miejsce wypadowe.Jakoś zawsze byłem tylko przejazdem,więc niewiele zwiedziłem.No poza lotniskiem,wodospadem parkowym czy arbuzowym.Może ktoś podpowie,co można ciekawego zobaczyć w pobliżu.Interesuje mnie kolejka linowa na te wysokie szczyty widoczne z miasta,ewentualnie ceny,namiary.No i ewentualnie atrakcje Licji w pobliżu.Jak też uniknąć nieśmiertelnych wycieczek typu skóry,złoto itp. strata czasu. Mile widziane by był...
    • Jak dojechać? No, i wrócić... Nie interesują mnie wycieczki organizowane przez biuro, bo chcemy mieć więcej czasu.
    • Witam serdecznie:) Mam taki problem. Będę z rodzinką na wczasach w Kemer i któregoś dnia mamy zamiar zrobić sobie wypad do Antalyi. Będziemy wysiadać na Otogar i chciałabym się zapytać czy ktoś zna na tyle to miasto by podpowiedzieć mi jaką linią autobusu miejskiego dostać się właśnie z Otogar jak najbliżej Kaleici. Będziemy mieć na Antalyę tylko kilka godzin więc najpierw pomyślałam że najprościej byłoby wziąć taxi, ale teraz czytam że potrafią wozić po mieście w kółko i naciągać turystów a ...
    • Witam! na wakacje 2011 zamierzam wraz z rodziną 2+2 wybrać się do Turcji. Nigdy tam jeszcze nie byliśmy i znam Turcję jedynie z opowiadań. Zależy nam na ofercie , która nie zawierałaby tylko zakwaterowania nas w enklawie hotelowej, a do najbliższej okolicy byłoby strasznie daleko. Lubimy spacerować szczególnie wieczorami, ponadto zależy nam nie tylko na kąpieli basenowej ale przede wszystkim na plażowaniu i pławieniu się w morzu z dogodnym dla dzieciaków zejściem do wody. patrzyłam na ofer...
    • Polskie biura podróży oferują trzy kierunki, tzn. docelowe lotniska: Antalya, Dalaman, Bordum (przynajmniej tak wygląda we Wrocławiu). Czym charakteryzuje się dany region i gdzie przeciętnemu polakowi może być najlepiej - Antalya, Alanya (inna nazwa czy to samo?), Side, Dalaman, Fethiye, Oludeniz, Kemer, Beldibi, Bordum. Miesiąc wylotu: lipiec.
    • może ktoś wie czy taka się tutaj znajduje? wybieram się do hotelu Concord w Antalyi z dziewczyną i lubimy mieć opalone całe ciałka. Będę wdzieczny za odpowiedz.
    • W jakich godzinach otwarte są sklepy na lotnisku w Antalya, wylot mam wcześnie i nie wiem czy mogę liczyć na zakup suwenirów przed powrotem do domu.
    • za tydzien lece tureckimi liniami do antalyi. podpowiedzcie co z wozkiem dziecka- czy zabrac na poklad czy nadac na bagaz. czy wlicza sie on do limitu bagazowego- pani w scan holiday nie potrafila mi na te pytanie odpowiedziec. nastepnie co z napojami w bagazu podrecznym dla dziecka? mam na mysli mleko soczki obiadek ... lot trwa 3 godz i nie mam pojecia na co moj smyk bedzie mial ochote i musze miec pod reką wszystko. napiszcie prosze co z wniesieniem na poklad tych przekąsek d...
    • które z lotnisk jest większe? czy dalaman to dziura czy można coś kupić czekając na samolot?
    • Mam zamiar oddać swój głos w wyborach prezydenckich w Antalyi w Konsulacie Honorowym - czy ktoś jeszcze się wybiera, może udało by się zebrać większą grupę i spotkać w okolicy konsulatu?
    • chcialabym dojechac z Alany do Side i do Antalya, czy da sie busikami, w jaki sposob? Skad odjezdzaj? co warto zobaczyc w Antaly? Jaki koszt? Za wszelkie info dziękuję.
    • Proszę o jakieś opinie na temat tego hotelu, właśnie zaliczkowaliśmy wczasy 2+1 dziecko 9lat 17.06.2009 na 14 dni chyba w budynku bocznym ponieważ bez widoku na morze. Proszę również o polecenie biura w Antalyi w którym można wykupić wycieczki fakultatywne.
    • Witam Czy może mi ktoś napisać z jakiego kraju można polecieć bezpośrednio do Antalyi i co najważniejsze w TANICH cenach? Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam
    • W jaki sposób można się najtaniej dostać z Alanyi do Antalyi? Czy kursują jakieś dolmusze? Jeżeli tak, to jaki jest koszt takiego przejazdu?
    • Hotel bardzo piękny, położony z dala od wielkiego miasta Antalya. Godny polecenia dla osób, które naprawdę chcą wypocząć. Trzy piękne baseny (w tym jeden dla dzieci) oraz co najważniejsze czysta plaża hotelowa. Jeżeli chodzi o wyżywienie to wycieczka była dostępna w wersji all inclusive, czyli naprawdę ogromy wybór jedzenia i alkoholu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie i o każdej porze. Pokoje czyste, przestrzenne z działającą klimatyzacją. Ja akurat miałam z okna pięny widok n...
    • Lece 18.07 o godz.07.00 Sun Express do Antalyi. Czy ktos wie,czy przypadkiem nie zmienily sie godz.wylotow i przylotow? Powrot z Antalyi mam 01.08 o godz.03.50 Prosze o informacje
    • Ile czasu zajmuje droga z lotniska w Antalyi do Side, kemer, a ile do Alanii? Rozumiem, ze po drodze rozwożeni sa turyści do poszczególnych hoteli i troche to trwa? Bedę z małym dzieckiem- nie chciałabym go męczyc w autokarze pare godzin dlatego szukam miejsca najbliżej lotniska, ale na riwierze tureckiej.
    • Wpisujcie sie kto leci 11 lipca z Katowic-Pyrzowic do Antalyi
    • ojeju, a ja jade za tydzień w tamte rejony. Nie moge sie doczekać!!!!!:)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się