Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      apatyczny

    apatyczny

    (1 wynik)
    • witam! moj syn ma 6 lat.od kilku tygodni jest jakiś apatyczny,ma czesto bardzo podkrazone oczy jakby był np.nie wyspany.mozna do niego mówic,a on nic-nie zaskakuje,ze cos do niego sie mowi.jest jak obecny nie przytomny. mial robione badania i wszystko jest ok.ogolnie jest zdrowym chlopcem.to co mu moze byc?moze mozna cos podac,co by go troche pobudziło do zycia?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się