-
W Arabii Saudyjskiej jest kara śmierci za sodomię? A tu GW
zamieszcza tylko lakoniczna notke... co za brak rewolucyjnej
czujnosci..
-
Jak widać na filmiku, ich policja ma dziwnym trafem sprzęt samochodowy praktycznie w 100% zbieżny ze sprzętem policji amerykańskiej (kłania się przede wszystkim stary dobry Ford Crown Victoria). Gotówka, gotówka i jeszcze raz gotówka - jedyna znacząca siła w obecnej polityce.
-
art.usa, robota dla Ciebie jak znalazł!
-
W ten sposób USA dziękuje sku...elom saudyjskim za 10 września 2000 roku?
-
Czego Wacku czepiasz się Putina, jego filozofia i wykonanie kampanii jest lustrzanym odbiciem kampanii Platformy, też zero programu i strach przed PiSem.
Ale dobrze że już teraz wiemy że wygra, odpadają zarzuty o fałszerstwo wyborów.
-
Mają szczęście w UK . Arabia Saudyjska to nie Toruń.
-
Tam to dopiero nie ma żartów! Hasan posiekać!
Ale już nie kamieniują? dziwne... aaa to tylko kobiety...
-
A dlaczego islamskich uchodźców nie przygarną bogate kraje islamskie, np. Arabia Saudyjska, Dubaj itd? A czy, gdybym ja pojechała do kraju islamskiego, to też mogłabym wymagać dobrych warunków do życia? Dlaczego Europejczykom można narzucić wszelkiego rodzaju "tolerancję", zmusić do "multi-kulti" itd? Czy Europa to stado baranów?
-
Najlepszy dziennikarz świata
Ostatnio żona zapytała mnie, jaki jest moim zdaniem najlepszy
dziennikarz świata. Po pewnej refleksji odpowiedziałem "Leopold
Unger".
Brawo, Panie Redaktorze! Gratuluję kolejnego, bardzo ciekawego
felietonu.
Michał Obrębski
-
a skąd macie takie sondaże NIE PISZCIE GŁUPOT Nie chce żadnej ALKAIDY NA SWOIM
PODWÓRKU .w dupe wsadzcie sobie te sondaze .W WYBORACH PREZYDENCKICH JEDNA
SONDAZOWNIA POMYLIŁA SIĘ O 32 PROCENT
-
Izrael to najniebezpieczniejsze panstwo na ziemi... destabilizują cały świat.
-
Bardzo rozsądny tekst. Brawo. Podoba mi się ten spokojny i rzeczowy dobór
argumentów, wobec dośc nieskładnej i emocjonalnej (by nie rzec pieniackiej)
argumentacji strony przeciwnej.
-
"muzułmańskie dzieci w szkołach będą uczyć swojej religii"
A kogo one będą uczyć? Nauczycieli?
-
No i dobrze. Dobrze, ze Europa sie budzi. I tylko szkoda, ze tak malo Orian
Fallaci na tym swiecie...