Forum Turystyka Europa Ukraina
ZMIEŃ
    bakczysaraj

  bakczysaraj

  (3 wyniki)
  • Moi drodzy! Na pewno wielu z was spotkało przed wejściem na Czufut Kale w Bakczysaraju pana Leona Jabłońskiego. To Polak urodzony w Wieliczce, który w latach 60tych został zesłany. Jego historia jest wzruszająca, a on sam ma serce na dłoni. Mówił ze ma emerytury 327 hr, dorabia sprzedając zioła które zbiera od świtu... Nie chce przyjąć żadnej jałmużny. Mówiłam, by podpisał po polsku, ze to "zioła" czy też "herbata", ale odpowiedział ze nie chce by ktoś o nim pomyślał ze żebrze (żebra -...
  • Witam! Mam pytanko, jak tam z tanimi noclegami w Bakczysaraju. Interesuje mnie czy można znaleźć nocleg na 1 noc za 5 USD?
  • Jedziemy we wrześniu z chłopakiem i jeszcze jedna parką na Krym. Lektura przewodników zawrócila mi w głowie, podnobno wszędzie ładnie i nie wiemy gdzie sie zatrzymać. Jaką miejscowosc polecacie? Zalezy nam żeby bylo blisko plazy ( najlepiej skalistej), aby bylo cos do zobaczenia ciekawego ( jestesmy z Gdanska,i calodniowe wylegiwanie sie na plazy to dla nas srednia przyjemnosc). Po prostu jakas ladna miejscowosc. Z gory dziekuje za odp, pzdr.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się