Forum   bankier

bankier

(16 wyników)
 • Dlaczego nie jest to konto dla wszystkich pracowników PKO, tylko dla tych , ktorzy przyjęli się do PKO do konca grudnia 2008 . DLa nowych pracowników nie ma takiego produktu w ALnowie. Czy oni są gorsi???? Jeśli ktoś teraz zmienia warunki na koncie np. rezygnuje z kredytu odnawialnego, to automatycznie traci wszystkie ulgi. KOnto staje się Superkontem z DSD lub bez DSD. Pracownik ponosi miesięczne opłaty za prowadzenie konta czy zlecenia stałe. Czy nie można dla tych pracownikó...
 • BANKIER(10)

  Jak to jest z tym bankierem ?????? Osoby, które odchodzą z pracy, a miały konto bankier mają je nadal, choć nie pracują już od dawna w banku, ani w żadnej instytucji bankowej,,,,, Jest jedna dziewczyna co u nas pracowała i teraz w jakimś biurze turystycznym siedzi i przychodzi może od 2 lat i śmieje sie w żywe oczy, że mamy taki bałagan, że jeszcze nikt jej nie wyłapał,,, jak to jest, powiedzcie mi,,,, ktoś to weryfikuje w ogóle ????
 • Czyli lista tych, którzy dają się najbardziej dymać władzy.
 • Witam, dowiedziałem się, że u Was w ofercie jest preferencyjny kredyt hipoteczny dla pracowników innych Banków. Będę bardzo wdzięczny za napisanie kilka informacji na temat tego produktu m.in.: - czy może być na budowę domu, - jaka jest marża w CHF i PLN, - do kiedy jest ważna oferta, czy w obecnych warunkach nie będzie wycofywana z oferty. Dziękuje.
 • Witam Czy to prawda, że likwidują po nowym roku tę możliwość? Mam też drugie pytanie: znajoma odeszła z PKO jakieś pół roku temu. Wciąż ma bankiera, choć wpływy są już z innego źródła. Jak sądzicie, czy w praktyce bank może się "odezwać" po niesłusznie niepobrane prowizje? Jak powinna potem zamknąć rachunek, by nikt się nie przyczepił - korespondencyjnie? Czy lepiej po prostu trzymać darmowe konto aż nie będzie jej potrzebne? Pozdrawiam.
 • Czy coś wiadomo na temat nowej oferty Bankiera dla pracowników? Czy nasz Prezes zabierze nam i to??
 • Jestem emerytowanym pracownikiem PKOBP.Moje oburzenie nie ma granic kiedy dowiedziałam się że pracownicy innych banków mogą korzystac z ulg jakie daje posiadanie konta ROR-BANKIER w PKO BP,natomiast emerytowany długoletni pracownik PKO BP takiego konta mieć nie może.Wydaje się iż ta sytuacja jest niemożliwa,a jednak tak jest.Dlatego też my emeryci banku PKOBP bedziemy zmuszeni przenieść konta do innego banku. Proszę napiszcie czy w oddziałach w innych miastach też tak jest.
 • Posiadam złote konto i jednocześnie wypełniłam deklaracje do konta Bankier. Obecnie pobrano mi prowizję za odnowienie Kredytu odnawialnego. Czy nie jestem zwolniona z prowizji? proszę o odpowiedź. Pracownik PKO
 • Słyszałem od koleżanki, że znika nasz przywilej darmowego konta ROR dla pracowników Banków. Czy ktoś coś słyszał o tym więcej ? Pozdrawiam
 • ... mogą je założyć pracownicy "bankowości wogóle"? Czyli np. czy może u nas założyć to konto pracownik ING NN, tak jak pracownik PKO BP, na preferencyjnych warunkach? Słyszałem, że może ... Czy to prawda? Czy mógłby to potwierdzić któryś z naszych specjalistów od produktów?
 • Co się bardziej opłaca ???
 • Wie ktoś co to za praca i na jakie można liczyć zarobki?
 • chcę się dowiedzieć jak u was jest z przekształceniem konta na BANKIER gdyż okazuje się że jest to jeden wielki problem ponieważ dyrekcja zarządała listy osób chcących przekształcić konto, dlatego też żaden z pracowników nie chce się zająć przekształceniami.Chodzi o stratę dla oddziału z tytułu prowizji!!!!!!!!!!!
 • pierwszy milion trzeba ukraść, potem już jakoś leci :-)
 • No Panie Prezesie Juszczak! Widze że od słów przechodzi Pan do czynów. Przyznaję, że takie działania mi imponują. To bardzo dobry ruch aby zmobilizowac załogę i zarysować im na nowo sens wspólnej pracy. Jak spojrzec do tyłu - to mówiąc kolokwialnie OBCIACH - że wielu pracowników tego Banku nie ma usługi PKO Inteligo albo karty kredytowej choćby z limitem 500 zł; No to teraz jest szansa na zmianę wizerunku wewnątrz a dalej tylko mieć nadzieję.... OBY tylko zatwardziali "starzy" dyr...
 • WITAM BARDZO BYM PROSIŁ O ROZJASNIENIE TEMATU JAK WYGLADA SPRAWA REKRUTACJI NA STAZ W ALIOR BANKU I niby na stronie internetowej obicują ze po stazu jest PRACA jako BANKIER KLIENTA INDYWIDUALNEGO i wiec kolejne pytanie jak to sie je jak to wyglada i ile sie zarabia i co sie robi jak ten BANKIER KLIENTA INDYWIDUALNEGO.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się