-
Słyszałam, że baterie bezdotykowe są bardzo oszczędne? Co o tym sądzicie?
-
Jakie polecacie baterie łazienkowe? Praktyczne i funkcjonalne?
-
Gdzie lepiej zamontować bezdotykowe baterie bezdotykowe? W kuchni, czy łazience? Czy rzeczywiście są oszczędne?
-
tak sie zastanawiam nad tym rozwiazaniem bo to ekonomiczne sie wydaje w uzytkowaniu. co myslicie. ma ktos cos takiego w domu?
takie znalazlam - www.meblenet.pl/bateria-bezdotykowa-fotokomorke-senso-p-5634.html
-
Witam,
Proszę doradźcie mi, którą z tych baterii retro wybrać?
czy
Mam zamontowaną umywalkę miedzianą w stylu retro. Umywalka jest okrągła, wpuszczona w blat. Boję się trochę, że jak kupię Aramisa to wtedy woda będzie bardzo pryskała. A z kolei ta druga bateria retro nie do końca mi pasuje... :/
Z góry dzięki za komentarze!
-
Zastanawiam się nad instalacją baterii słonecznych w formie małej instalacji na dachu. W większości firm dostałem oferty na baterie słoneczne z ogniw krzemowych. Choć ostatnio trafiając na zestawienie baterii słonecznych dostępnych na polskim rynku
dowiedziałem się że są jakieś baterie z ogniw z tellurku kadmu i CIGS podobno dają większy uzysk energii niż krzemowe. Znalazłem nawet 2 firmy które sprzedają takie baterie słoneczne. Czy ktoś miał z nimi styczność. Jak z gwarancją i trwałością ?
-
Jeszcze w tym roku mamy zamiar odremontować nasz domek na wsi, który
wykorzystujemy właściwie tylko latem. Najbardziej uciążliwy dla nas jest brak
ciepłej wody , tzn. trzeba palić w piecu (wężownica), co zwłaszcza podczas
upałów jest wyjatkowo "przyjemne". Zamierzamy odmalować domek wewnatrz i
zewnatrz oraz poprawić podłogi i zmienić dach. No i coś zrobić z wodą, a
własciwie mocno myślimy nad zainstalowaniem baterii słonecznych. Domek stoi
na wzgórzu- cały nasłoneczniony. Jest par...
-
Poradzcie! Jakie baterie wybrac? Jest tego tyle w sklepach, ze nie wiadomo na
co sie zdecydowac. Nie chce baterii z supermarketow za kilkadziesiat zlotych,
ale nie stac mnie tez na wydatek rzedu kilku tysiecy. Na co zwracac uwage,
jakiego wybrac producenta?
Pajonkk
-
Nie podobają mi się niskie i krótkie baterie przy umywalce, w dodatku
nieruchome. Wymyśliłam sobie baterię z wysoką końcówką - wylewka się to chyba
nazywa, którą można przekręcic na bok. Jednocześnie chciałabym by była to
bateria mieszająca, z dźwignią a nie kurkami. I niestety wizyta w kilku
sklepach zakończyła się rozczarowaniem - takich baterii nie ma. A może jednak
są? Może ktoś widział, ktoś ma i użytkuje.
-
Sprzedam NOWĄ baterię kuchenną firmy Kludi z serii MIX-Plus (nr 339010562).
Jak wygląda bateria można zobaczyć pod podanym niżej adresem (na zdjęciu jest
trochę wyższy model). Cena ok. 550 zł (do negocjacji).
pasaz.onet.pl/c0fd0026ffffffc0007fcf51600b91a2,9c225b49ffffffc0002b89e89a8c62e6,a1f98214ffffffc000214b224ed52570,produkt.html?url=http%3A%2F%
2Fwww.klucz.pl%2Findex3.php%3Fid%3D220&url_back=szukaj_najpop.html%3F%
26search%3Ds%26zak%3D0%26g%3D0%26simple%3Dkludi%26ID%
3Dc0fd00...
-
Czy możecie polecić sprawdzoną, niezawodną baterie wannową (do wbudownia na
rant wanny)oprócz HansGrohe, Damixa, Kludi (tam ceny startują od 1.800 PLN) i
wszystkie możliwe modele już sobie obejrzałem. Wiem, że na rynku są dostępne
włoskie i hiszpańskie produkty np. TRES, ale co z ich jakością i wzornictwem.
Wszystkim proszę o pomoc. Pozdrawiam M
-
Zastanawiam się nad kupnem takiej baterii.
Jakie macie doświadczenia w trakcie użytkowania? Czy nie psuje się ten
wyciągany sznur?Dziękuję. Pozdr.
-
Jak w tytule - prosze o opinie czy warto kupic ? Czy sie nie psują ? Pozdrawiam.
-
Witam,
jestem na etapie wykańczania mieszkania.
Poszukuję baterii do kuchni i łazienki. Jakiś czas temu jak kupowałem baterie do stancji nie spotkałem się z firmą Valvex, raczej wszech obecne baterie w zielonych pudełkach KFA.
Teraz po wizycie w kilku sklepach ta firma została mi polecona jako Polskie baterie dobrej jakości w stosunkowo przystępnej cenie. Przyznam się szczerze że spodobały mi się szczególnie seria Angelo.
Moje pytanie czy ktoś jest posiadaczem baterii tego producenta?
...
-
czy ktos moze polecic dobrej jakosci baterie lazienkowe i kuchenne, najlepiej
zwykle chromowane bez zadnych plastikow i zlotosci, dzieki
-
czy sadzicie ze baterie sloneczne sie oplacaja aby ogrzewac dom? co sadzicie
o tym pomysle?
-
Czesc,
Jakie armatury polecacie do lazienki i kuchni? Ostatnio ogladalem wyroby
firmy Hansa ktore dosyc mi sie podobaja, natomiast nic o Hansie nie wiem.
Potrzebuje prysznica (instalacja podtynkowa), baterii umywalkowej i bidetowej
oraz wylewki do wanny. Co mozna jeszcze ciekawego obejrzec (najchetniej
rowniez w polskim internecie).
Aha, i jeszcze jedno: ile udalo sie wam 'urwac' z ceny przy zakupach do
lazienki?
pozdro
-
Muszę zakupić armaturę do łazienki.Pytanie jaką? Czy zwykłą,najzwyklejszą,
czy może dołożyć i kupić droższą(lepszą?), np.GROHE.Czy macie jakieś
doświadczenia?-lepsze,gorsze.Dziękuję z góry za dobre rady i
podpowiedzi.Dora.
-
Kupując mieszkanie nie zrezygnowałem z wanny no i teraz tego żałuję.Niestety
ma ona wyciete otwory na baterię.Obecnie chciałbym zamontować sobie baterię
na ścianie, ze względów estetycznych jak i praktycznych, ale nie bardzo mam
ochotę na wyrzucenie i kupienie nowej wanny. Nie wiem czy jest jakiś dobry
sposób, żeby te dziury zaślepic a żeby nie wyglądało to paskudnie? Pomóżcie!
Może są jakieś fajne zaślepki, czy raczej już nic nie da się z tym zrobić?
P.S. A może ktoś ma ochote o...
-
Jestem w trakcie robienia nowego mieszkania. Jedna ekipa chce mi zrobić
łazienkę (8 m kw) za 6 tysięcy (bez materiałów). To chyba dużo? Jak
kształtują się koszty robocizny za poszczególne montaże, żeby było za
rozsądną cenę i porządnie?