-
W jaki sposób robi sie otwory na baterie?
Interesuje mnie Blanco taki: www.ceneo.pl/1023495
Lub franke teki: www.ceneo.pl/1483114
Słyszałam ze maja takie podwiercone czy jak to nazwać miejsca w
których wybija sie tylko otwór.Czy mozna to zrobic w domowych
warunkach?
-
Witam.
Co sądzicie o umieszczeniu baterii na środku wanny (bateria ścienna)? Podoba
mi sie tak, poza tym uważam to za rzecz bardzo funkcjonalna, bo siedząc w
wannie spokojnie będzie sie mozna oprzeć nie dostając w głowę bateria. Ale
panowie hydraulicy mi to odradzają. Podzielcie się, proszę, doświadczeniami,
bo jeszcze mogę to zmienić.
Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
Malfina
-
Czy da sie cos zrobic z zakamieniona bteria do umywalki ? (nie dziala mechanizm-pręt unoszenia korka). Moze jest jakis srodek ktory by to przeczyscil bo inaczej chyba czeka nie wymiana calej baterii.
pozdrawiam
-
Czesc,
Zamontowalem nowa baterie w łazience. Po odkreceniu wody w niskim przeplywie
woda przeplywajaca przez baterie powoduje dziwny dziek, jak by swiszczenie,
przy pelnym przeplywie tego swiszczenie nie ma.
Spotkaliscie sie z czyms takim? W czym tkwi problem? Co z tym zrobic?
pozd
igio
-
1. Czy ktoś z was użytkował ceramikę joop?
2. Jak sadzicie jakie płytki? EUforia (niebieski i bez), cariba
(pomarancz, bialy, niebieski), organic (niebeiski, biały, grafitowy)
Euforia i cariba z cersanitu a organic z opoczna.
3. skąd wanne?
4. Ładne baterie dwuuchwytowe? - gdzie mogę dostać?????
Dzięki za odpowiedzi