bateria

(3 wyniki)
  • no i tak jak w tytule , po remoncie łazienki wszystko super, tylko baterie ciągle są jakby poplamione , jakby miały osad. Dostawca wody się nie zmienił;-), a poprzednim bateriom wystarczało przetarcie przy sprzątaniu. na początku myślałam, że może są zabezpieczone jakimś preparatem, ale po kilkukrotnym czyszczeniu problem niestety nie znika. Co robię źle? czy jest jakiś sposób( poza codziennym czyszczeniem )? poradźcie, bo co na to spojrzę to mnie szlag trafia......
  • Dziewczyny macie jakieś typy? Moja kuchenna po 2 latach / czyli parę dni po gwarancji / cieknie- problem nienaprawialny - bateria taka www.zlewozmywaki24.pl/index.php?p106,festivo-zlewozmywakowa-bateria-granitowa-z-wyciagana-wylewka W pomieszczeniu gosp. miałam inną tanią marketową i też mi padła w krótkim czasie. Chciałabym: 1. w realnej cenie 2.żeby na jakiś czas starczyła 3. żeby pasowała / zlew granitowy w takim kolorze jak bateria w linku / 4. zlew pod oknem
  • używacie? zastanawiam się czy warto kupic? jakie są wady i zalety. oglądałam w necie rowenty, działające 50 minut na jednym ładowaniu. to, co mnie intereuje najbardziej to - czy można nimi odkurzyć pod bardzo niskimi szafami jak i za szafami?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się