Forum Dom Materiały budowlane
ZMIEŃ
      bateria

bateria

(5 wyników)
    • Jakie polecacie baterie bezdotykowe do mieszkania?
    • Panie redaktorze litości... większość tych baterii ma już lata świetności za sobą.
    • Witajcie, szukam solidnej baterii prysznicowej+ deszczownica, nie musi byc termostatyczna, zalezy mi na solidnosci i dobrej cenie, co powiedzie na to: cena ok i ludzie w komentarzach sobie chwala, tylko co to za firma allegro.pl/zestaw-nadtynkowy-2-funkcyjny-deszczownica-rhode-i1386367618.html i czy w ogóle polecacie deszczownice do kabiny 80?? pozdrawiam!
    • Witam Z tego co się orientuję, to musi być odpowiednia bateria jeżeli ogrzewanie jest przez przepływowy ogrzewacz. Baterie są nisko i wysokociśnieniowe. Które sa do podgrzewaczy ??
    • Witam, mieszkam w bloku, gdzie w piwnicahc przyp[orządkowanych mieszkaniom nie ma światła. Jest takie "zbiorcze" światło na korytarzu, ale akurat piwnicę mam na końcu korytarza i niewiele go tam dociera. Chciałabym zakupic coś co pomogłoby rozświelić troche bardziej mrok tam panujący. NIe chodzi mi o latarkę, ale o coś co możnabyłoby zamontować np. na suficie czy na ścianie i demontować żeby np. doładować, czy włożyc nowe baterie...sama nie wiem. Pytałam się w marketach budowlanych, ale w ka...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się