czorsztyn

(5 wyników)
  • Czy macie coś godnego polecenia w tych okolicach? Chcemy wybrać się tam z dwójką dzieci 5 i 2 lata. Chodzi mi o jakieś sprawdzone oferty z dobrymi warunkami. Najlepiej z wyżywieniem.
  • Pieniny (34)

Witam Wybieramy się za tydzień w Pieniny - ja w 6 miesiącu ciąży, mąż i 6letni syn. Mam nadzieję na znalezienie noclegów na miejscu, bez wcześniejszej rezerwacji,zwłaszcza, ze chcemy raczej nocować gdzieś na wsi. Może ktoś może coś polecić w rozsądnej cenie na terenie powiedzmy od Czorsztyna do Szczawnicy Myślałam np o Sromowcach. A jak nie to chociaż proszę o radę w której z miejscowości warto nocować, żeby była baza wypadowa na całą okolicę. Poza tym bardzo proszę o porady gdzie ewen...
  • Witajcie wszystkie kobietki:) Mam do Was pytanie. Czy warto i gdzie pojechać z 2,5 miesiecznym synkiem na wakacje? Mąż ma urlop po 15 sierpnia i tak chcemy wyjechać gdzieś, ale nie wiemy gdzie bo Kacperk jest bardzo malutki (teraz skonczył miesiąc) Góry, morze ? a może jakieś inne ciekawe miejsce w Polsce godne polecenia jakieś jezioro? Zależy nam z mężem na spokojnej okolicy, gdzie będziemy mogli nie tylko odpocząć, poleżeć, wykąpać się troszkę, ale i pospacerować z małym. B...
  • Mamy zamiar wybrać się z 3 letnimi chłopcami do Szczawnicy na wakacje,podpowiedzcie co tam można robić z małymi dziecmi?dzięki.
  • Witajcie dziewczyny! Chcielibyśmy zabrać swojego 16-miesięczniaka gdzieś w góry (mogą być Bieszczady, ale niekoniecznie), gdzie są jakieś fajne miejsca do połażenia z wózkiem (na ambitnych wędrówkach szlakami nam nie zależy:)), jezioro, spokój (czyli miejsce nieatrakcyjne dla szukającej rozrywki młodzieży:)) Czy ktoś ma jakieś propozycje? Sprawdzone miejsca? Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się